מסמך של המנהל לשירותי חירום בנוגע לסערה הקרבה:

זה נראה דיי רציני לפי מה שכתוב שם

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תומש,כתבנו את אותו דבר בדיוק כאן אתמול או שלשום

מרשמלו, אני יודע היטב מה נכתב, אין צורך להיכנס בכל פעם למשוואת ה - "מי ידע קודם" אין פה תחרות, יצאה הודעה רשמית ולא שגרתית, אני מעביר אותה כהמשך למה שכתבת ולא כסקופ המאה.

אני חושב שלחובבי מזג האוויר תמיד נחמד לראות מסמכים רשמיים כאלה לארוע שלא קורה בכל יום.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

כן תומש תשלח מסמכים כאלה

אגב איפה מצאת אותו? באתר של השמ״ט?

תומש.אנחנו לא במקום הזה ולא מתוך המקום הזה כתבתי.

אני עצמי חיפשתי את ההתראות לפני שהעלית אותן ואף שלשום.תיארתי לי שיגיעו מתי שהוא.פירסומן אף מחזק אותי כי הן רשמיים.חיפשתי את האייקון של ה"פרצוף המופתע"מכיוון שבדיוק מכך חששתי שתיקח את הדברים לשם אך לא מצאתיו.אני צוחק והכל בסדר וברור לכולם שזה לא מה שהתכוונתי לשדר.גם כאשר אני אומר ידענו קודם אין הדבר מגיע בטונציה שלילית.ראה נא מקרה אחרון בו הצפי היה ל20-30ממ בצפון ובמרכז אף פחות וקיבלנו פי 3 כמעט וכפי הצפי שנתתי כאן.על כן לפעמים אני אומר את הדברים בצורה הזו אך זה בדיוק ההבדל בין תא חזי לתא שמע!יום טוב יקר.

אם רק הסערה הזאת יכולה הייתה להמשך שבוע ימים רצוף!!

מה שמטריד ודי תואם לתחזית מהיום בבוקר  בחדשות , הוא זה שנכתב "ביום שישי במרכז ובדרום צפוי אובך ".

לא גשם !! .

לא כדאי שי.130ממ גשם ב18. שעות. זה מה שאני חושב שיהיה בצפון גולן ובשאר האזורים בחוף צפוני.גם במרכז ופנים הארץ כמויות גדולות בזמן קצר.זה מרגש אך גם טומן לא מעט נזקים.הזרימות לכינרת יהיו נדירות.!

באמת חבל שהמשקעים לא יכולים להמתח על פני יותר מספר ימים..בזבנג וגמרנו האדמה לא מצליחה להכיל את כל המשקעים והם לא מגיעים למי התהום כראוי, לאקוויפר החוף וההר.

יחד עם זאת, עדיף על כלום.emo_84.pngBring It Onemo_85.png

מרשמלו צודק מאוד אך יח עם זאת לעיתים עדיף לספוג נזקים הפיכים מאשר לספוג נזק בלתי הפיך שעלול להגרם למקורות המים הטבע והחקלאות שלנו.נהנה מאוד ומשכיל מאוד מקריאת תחזיותך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: amir1248, , avni1978, מתתיהו יול, שלומית בנמשה,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר