גוש דן 80ממ .יהיו מקומות שימדדו בהם גם למעלה מ100.סופות ברד והכל רק בפחות מיממה.מישחושב לנוח על זרי הדפנה שיבושם לו.מי שבאמת חובבמזג אויר אמיתי ולא מפרפר מהתרגשות עכשיו כדאי לו לשחק דוקים.emo_02.png

מרשמלו

מה עם הכינרת

מה כוונה

גוש דן 80ממ .יהיו מקומות שימדדו בהם גם למעלה מ100.סופות ברד והכל רק בפחות מיממה.מישחושב לנוח על זרי הדפנה שיבושם לו.מי שבאמת חובבמזג אויר אמיתי ולא מפרפר מהתרגשות עכשיו כדאי לו לשחק דוקים.emo_02.png

ללא ספק זה הולך להיות חוויה מצויינת לחובבי מזג האוויר שמביננו וגם אני מאד מתרגש emo_01.png 

הצפי למ''מ בכנרת

ללא ספק זה הולך להיות חוויה מצויינת לחובבי מזג האוויר שמביננו וגם אני מאד מתרגש emo_01.png 

לפי מה שנראה כרגע, חיפה בדרך להפגזות. תהנה אחי!!!

לפי מה שנראה כרגע, חיפה בדרך להפגזות. תהנה אחי!!!

אני יוצא לחמשוש,   אז בהחלט כיף emo_04.png.

ואף פעם לא להאמין למפות הגשם,  לאחר החזית האימתנית שתגיע בלפנות בוקר של שישי הכל תלוי בקווי ההתכנסות שיהיו אז (כל מודל ממקם את זה אחרת).

נכון emo_45.png

סביב הכינרת 60-80ממ.

בהחלט נשמע טוב, רק קצר מידי ..

וההמשך משבוע הבא שוב לא נראה מעודד, מקווה שיגיעו עוד מערכות החודש וגם בפברואר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר