התחזית לחורף 2017/2018 כניראה כבר לא תתממש

בתחזית העונתית שניתנה כאן דיברו על חורף גשום מעל הממוצע

כמו שזה ניראה עכשיו זה הולך ומתרחק ובסופו של דבר יהיה חורף שחון 

נישארו רק חודשיים לחורף הנוכחי ינואר ופברואר אז חבל שנותנים כאן תחזיות ארוכות טווח

כאחד שאוהב את החורף אני מפתח ציפייה על סמך התחזית פה שתמיד מתחילה בכותרות ענק ובסוף העננים בורחים

או איך שהחזאים קוראים לזה המודלים משתנים

אז אני שוב חושב שכדאי להיות יותר מתונים ואם נופתע זה יהיה לטובה ולא הפוך

חומר למחשבה

אשמח לראות היכן נכתב חורף מעל הממוצע.אם תוכל תצטט

כמה סטטוסים לא עניינים יש פה מכל מיני אנשים שבכוונתם לפגוע להשפיל ולהמעיט מערכם של חלק מבכירי הפורום הוותיקים וברור שסטטוס זה מיוחס למרשמלו למרות שהוא לא אמר שצפוי חורף מעל הממוצע.

יש לזכור שיש לנו עד מאי עוד כדי לשפר את מאזן המשקעים שעד כה בעייתי עקב סתיו יבש יחסית ולהתקרב לממוצע.

לא להספיד......

slion00 - אף אחד לא רשם חורף מעל הממוצע.

לילה טוב.

osamaf100 אני לא רואה משהו לא ענייני בטענה למעלה, 

זאת בסך הכל ביקורת והיא לגיטימית וחלק מהדיון, מי שירצה ולא יסכים שיענה באופן ענייני מגובה בנתונים.

כל הודעה סתמית שמטרתה באמת להפריע לדיון תימחק.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

שמתי באמת לב שיש כאן כמה אנשים שכל הזמן מתלוננים.למי הם בדיוק באים בתלונות? לא טוב להם כאן, שיעברו לפורום בישול 

היחידי שבתחזית לחודש דצמבר נתן 3 מערכות היה מרשמלו וברוך השם היה 3 מערכות אין עוד אף אחד שיכול לתת תחזית לטווח ארוך אז לכל המנגחים תפתחו את החלון ותהנו מהמערכת שהתחילה אתמול ביום האחרון של דצמבר ושעליה ידעתם בראשון לדצמר מרשמלו תמשיך כך תמיד אני נהנה לעקוב אחריך 

תומש.... בתגובתי כמובן נכללים גם הסטטוסים שהועלו פה לאחרונה נגד מרשמלו

חברים הכל טוב,

אנחנו לא נעשה פה "פסטיבל מרשמלו" ונסתום את הפה לכל מי שיתן ביקורת, זה לגיטימי לא להסכים גם אם זה מעצבן מישהו.

הם מתלוננים? שיתלוננו, כל עוד השפה ניאותה והדיון נעים שיתלוננו, אתם תענו להם ואני רואה שאתם עונים יופי.

למעשה היחס הוא כזה שעל כל 2 "מבקרים" יש בערך עשרה שמפרגנים אז מה הבעיה? 

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אני חושב שכאן בפורום הזה חסרים אנשים מקצועיים ואני מעיד על עצמי שמי שאינו מקצועי כי מי שמכיר אותי יודע שאין לי כל הבנה טכנית של צפייה, ניתוח והבנה של מפות מטארולוגיה. מרשמלו, אוסמה, דרגון שלא ברור לאן נעלם, קומולונימבוס וסליחה אם שכחתי מישהו. אין נוכחות מספיק רציפה של כולכם ושל אחרים בפורום הזה ולכן גם לא שומעים דעות מנוגדות אלא רק את מי שמקטר. וזה חבל. 

ברק אכן אני נעלמתי לאחרונה כי פתחתי לעצמי קבוצת ואטסאפ לענייני מזג אוויר שהצטרפו אליה הרבה מהפורום הזה ומפורומים אחרים ושונים בנוסף לכך יש לי גם דף בפיסבוק בשם דיווחי מזג אוויר.

ההתעסקות יתר שם אכן פגעה בנוכחות שלי פה.

אשתדל לכתוב פה יותר בהמשך

אין בעיה, אני הגשתי בקשת הצטרפות לדף זה, טוב לדעת ולהיות בעוד מקומות. אני אשמח שתהיה גם פעילות בפורום אבל ראשית אנו צריכים כאן מנהלים שנותנים תחזית (כבוד לתומש כמובן ולשחר) אבל מנהל שמעדכן ונותן תחזית יום יום היה משנה לגמרי את האווירה כאן. 

מסכים עם ברק בכל מילה.

אני חושב שכאן בפורום הזה חסרים אנשים מקצועיים ואני מעיד על עצמי שמי שאינו מקצועי כי מי שמכיר אותי יודע שאין לי כל הבנה טכנית של צפייה, ניתוח והבנה של מפות מטארולוגיה. מרשמלו, אוסמה, דרגון שלא ברור לאן נעלם, קומולונימבוס וסליחה אם שכחתי מישהו. אין נוכחות מספיק רציפה של כולכם ושל אחרים בפורום הזה ולכן גם לא שומעים דעות מנוגדות אלא רק את מי שמקטר. וזה חבל. 

אתה בהחלט צודק,   אין פה כתיבה עקבית של הרבה משתמשים ואין מספיק חילוקי דעות בפורום.

אני אישית כרגע מחשיב את עצמי בדרגת "חובב" מז"א בלבד (ישנם אנשים עם ידע רחב משלי ושעברו הכשרות מקצעיות בתחום בפורום הזה ובמקבילים לו),    ובנוסף אני פחות פנוי לאחרונה מכוון שהתגייסתי מלפני כמה חודשים ככה שבשנים הקרובות לצערי הרב לא יהיה לי הרבה זמן פנוי לכתוב בפורום emo_03.png.

CB, טוב לראות אותך פה.

מקווה ששלומך טוב בצה"ל ומצאת מקום טוב ;), בפורום תמיד אתה חסר ואתה גם מוזמן לקבוצות שהזכרנו בפייסבוק, יש שם אחלה מידע, במיוחד בימים אלו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר