שנת בצורת?

היי. אני קורא פה מפעם לפעם ומתעדכן עם התחזיות של כולכם.

עכשיו, אני באמת לא מהנביאי זעם, אבל בהחלט יש לי שאלות בנוגע לחורף הבא עלינו.
הסתיו הזה הוא אחד מהחלשים שזכורים לי לאחרונה. 
הבנתי שהתחזית השנה היא לשנת בצורת.
ובאמת, יש לי הרבה מאוד כבוד לכולכם, במיוחד למרשמלו - אבל אני חושב שאנחנו כנראה דוהרים לקראת שנת בצורת.
אני יודע שעוד לא חורף, אבל לפי העבר, הסתיו יכול להעיד על אופיו של החורף המגיע.
והכל יבש ממש. אמנם קר\נעים לסירוגין, אבל גשם, אפילו טיפות, אין.
ובחיים לא ראיתי שבתקופה הזו המכ"מים סגורים כי אין משקעים בכלל.

מה דעתכם?

הנבואה ניתנה לשוטים זוהי דעתי.

אשמח אם תרחיב.

לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שהחורפים פה הולכים ונעלמים בכמות המשקעים...ברגע שלא יורד גשם בסתיו זה לא אומר הרבה, הכל עוד יכול להתהפך אבל נתוני הפתיחה לא טובים ואז כל הזמן רודפים אחרי מערכות. זה לא אנגליה פה שאם לא ירד גשם בחודש מסוים זה יחזור בחודש שבא אחריו ולכן כל יום שאנחנו בטווח שבו אמור לרדת גשם ולא יורד זה משחק לרעתנו אבל שוב חישובים עושים בסוף

הכל עומד על הפרק,   גם שנת בצורת וגם שנה גשומה עוד טרם התחלנו את החלק המרכזי של עונת המשקעים ואת החצי השני של נובמבר אין טעם להספיד את החורף או להגיד שהוא יהיה גשום.

הסתיו הכי גרוע שהיה פה בשנים האחרונות?   לא חושב,   נכון שעד כה הוא לא מדהים אבל עד עכשיו הוא מתנהג כמו סתיו קלאסי והכל מגיע לפי הזמן,   הסתיו אשתקד היה בהרבה גרוע יותר מזה של השנה.

פתיחת עונת המשקעים לא אומרת כלום על ההמשך,    היו עונות משקעים שהתחילו עם סתיו יבש וחם והסתיימו כטובות מאד (לדוגמא עונת הגשמים 2002\2003 שהתחילה צולעת מאד וחמה ולבסוף חורף זה זכור כאחד הגשומים שהיו בארץ איי פעם)  או להבדיל עונות שהתחילו עם סתיו יבש והחורף המשיך את המגמה (כמו שנה שעברה לדוגמא).

נקווה לטוב...

יופי עכשיו לא רק שאין גשם גם יש ימים חמים...
אין פה חורף...

חברה .אין בצורת.דיברנו על נובמבר ממוצע וכן על כ12 ימי גשם והתחזית נשארת בעינה.דרך אגב ,המודלים מהערב יתאחדו ויתכנסו על שינוי חד מיום א כך שמי שדאג וכל להירגע .

האמת שהתחזית מזהה משהו החל מיום ראשון הבא.

בדרך כלל אחרי מספר ימים חמים מגיעה מערכת גשם חזקה ולא מסודרת שיכולה להביא הרבה הפתעות וגם סופות רעמים וברד

בדרך כלל אחרי מספר ימים חמים מגיעה מערכת גשם חזקה ולא מסודרת שיכולה להביא הרבה הפתעות וגם סופות רעמים וברד

זה לא חייב להיות בהכרח ככה.

ילה שיבוא כבר הגשם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר