טס לפראג בתחילת בתחילת נובמבר

יש קישור של אתר עדכני לגבי מזג האוויר באותה תקופה?

תודה רבה.

אין תחזית מדויקת כרגע לטווח כזה, אבל בתקופה כזו בדרך כלל מתחיל שם החורף, לא יודע אם כבר יהיה שלג אבל סביר להניח שכבר יהיה קר מאוד, בקיצור תתלבש חם.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

הסתיו בפראג הוא סתיו קלאסי אירופאי,משמע חודש נובמבר הוא שיאו של הסתיו

שטומן בחובו גשמים,קור ולעיתים לקראת סוף חודש נובמבר מגיע גם השלג הראשון.

וכפי שאמר ידידנו יוסי כך איתך מטריה ובגדים חמים.

כפי שציינו מעלי,  לא ניתן לתת תחזית לפראג לתחילת נובמבר משום שהטווח ארוך מדי.

אך לפי הממוצע הטמפרטורות ינועו בין 6-4 מעלות ביום לבין 3-2 מעלות בלילה (משמע קר מאד)  כמובן שיכולים להיות ימים 

"חמים" מהממוצע וקרים מהממוצע ומומלץ להתסכל בתחזיות לפארג 4-3 ימים לפני הטיסה ולהתארגן בהתאם.

חופשה נעימה.

טסתי לפראג (ואולי קומולונימבוס זוכר שלפני שנה בערך שאלתי אותה שאלה לגבי מזג האוויר בסוף אוקטובר תחילת נובמבר) אני חושב שהטמפ' שצוינו הן מדויקות, משמע קר לאורך כל היום. היו ימים קרים מאוד סביב 2-3 מעלות בלילה ובבוקר והיו ימים לקראת הסוף שהטמפ' אף הייתה נוחה ביום והגיעה לבערך 13 מעלות. אך זה אומר לבוש חם כי ייתכן ויהיו לילות אף של 0 מעלות. מבחינת גשם היה לי מזל ובשבוע שהייתי פה טפטף בערך 2-3 ולא יותר... רק הקור הורגש כאמור..

אני מתכנן טיול מ 30.10 עד ל 9.11 בארצות הברית: ניו יורק, סירקיוז, מפלי הניאגרה.. מה דעתכם? אני מניח שקר בטוח יהיה השאלה היא עד כמה והאם להביא מעילים ממש עבים או שמספיק ציוד חורפי כמו שאני משתמש פה בירושלים  בינואר..

אם תרצה תפנה אלי בפרטי ביום ב שבוע הבא ואתן לך תחזית לפראג לתחילת נובמבר שאמורה להיות מדוייקת למדי.

אם תרצה תפנה אלי בפרטי ביום ב שבוע הבא ואתן לך תחזית לפראג לתחילת נובמבר שאמורה להיות מדוייקת למדי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר