עדכון תחזית 19/8/17 - גל חום צפוי בסוף אוגוסט

היום הטמפרטורות יעלו וצפויה ירידה בלחות. מזג האוויר יהיה חם מהרגיל עם עננות גבוהה. עומס חום בינוני עד כבד צפוי ברוב האזורים פרט למזרח הארץ שצפוי עומס חום כבד מאוד. 

מחר צפויה ירידה קלה בטמפרטורות והן יהיו מעט מעל הממוצע לעונה. עומס החום יהיה בינוני ברוב האזורים ובמישור החוף יהיה הביל. 

ביום שני הטמפ' ירדו עוד וייעשו ממוצעות לעונה. במישור החוף יהיה הביל. 

ביום שלישי לא צפוי שינוי ניכר במזג האוויר. 

התחזית להמשך הטווח: 

החל מיום רביעי צפויה התחממות ניכרת והטמפרטורות יעלו וייעשו גבוהות במידה ניכרת מהממוצע. בחלק מהימים ישררו תנאי שרב גם במישור החוף. עומס החום יהיה כבד עד קיצוני ברוב אזורי הארץ וקיים חשש משריפות . גם בלילות יהיה חם מהרגיל במידה ניכרת. גל החום צפוי להסתיים ב- 28/8. 

כרגע הייתי מעדיף פחות לתת פרטים מדוייקים,  אבל ככל שמתקרבים הדבר נראה ממשי יותר ויותר.

בכל מקרה לדעתי זה עוד ישתנה,  לטובה או לרעה אבל כבר בטווח הזה אני חושב שנצא מזה לפחות עם תקופה חמה מהרגיל.

מה שכן הדבר שנראה לי חריג הוא שעוד לא ספטמבר אפילו ונראה שלקראת הגל חום הפרסי כל כך נחלש שהוא מאפשר לאי"ס להתקדם מדרום וליצור "אפיק פרסוף" בקרקע,   המצב החזוי בקרקע יכל להשתנות.

נראה שגל החום לא יהיה ארוך מדי כי כבר בתחילת השבוע מתקרר.

היום היה ממש לא לח בפתח תקווה, היו בשיא 30 אחוזי לחות!! (הם נמדדו באיזור 11:30 אבל בצהריים הלחות כבר עלתה)

ביום שני ושלישי יהיה מתחת לממוצע לא ממוצע

חורף 2016/2017 קר,גשום,ומושלג.

ביום שני ושלישי יהיה מתחת לממוצע לא ממוצע

זה תלוי באיזור. ברוב האזורים הטמפרטורות יהיו ממוצעות לעונה אבל יהיו מקומות עם טמפרטורה נמוכה מעט מהממוצע

עדכון להיום: 

גל החום הצפוי בסוף החודש הקצין ויימשך חמישה ימים עם עומס חום כבד עד קיצוני. 

ביומיים הקרובים הטמפרטורות יהיו ממוצעות לעונה

אני רק אומר לעצמי איזה מזל שאני לא בארץ בסופ"ש הקרוב...

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

כמו שזה מקצין במפות עד רגע האמת זה יכול להתמתן יש עוד זמן נדבר 4 ימים לפני

היום היה ממש לא לח בפתח תקווה, היו בשיא 30 אחוזי לחות!! (הם נמדדו באיזור 11:30 אבל בצהריים הלחות כבר עלתה)

זה יכל לקרות מידי פעם בבוקר בקיץ.

כמו שזה מקצין במפות עד רגע האמת זה יכול להתמתן יש עוד זמן נדבר 4 ימים לפני

זה נכון 

קרה גם שנה שעברה שהיה חזוי גל חום קיצוני בהרבה מגל החום של סוף השבוע (היה חזוי בסוף אוגוסט) והוא התמתן משמעותית וקיבלנו ימים עם טמפרטורות ממוצעות ומטה.

למרות שתחילת גל החום כבר 4 ימים מהיום

יש משהו במה שאתה אומר למרות שההקצנה כרגע מכונת ליוום שישי ושבת אז יש עוד יותר 4 ימים

עדכון להיום: 

מהיום עד יום רביעי הטמפרטורות יהיו ממוצעות לעונה. 

מיום חמישי (טווח קרוב יחסית של 3-4 ימים) הטמפרטורות יעלו ויתפתח גל חום שיימשך חמישה ימים. 

גל החום יגיע לשיא בסוף השבוע עם עומס חום כבד עד קיצוני. במישור החוף יהיה הביל ברוב הימים אך ביום שישי יהיה שרבי וחם. 

קיים חשש חמור משריפות במהלך גל החום. 

זה כבר לא רלונטי כרגע הבוקר   התפתחה התמתנות של המודלים מדובר בגל חום מתון לא קיצוני ולא חריג  אני לא יודעת מאיפה לקוחה התחזית שלך אבל זה לא רולנטי גם האנסמבל התמתן מאוד

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , תומש, yaktumua
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר