11.03.17 | 21:00
שבוע טוב ופורים שמח לכולם.חורף בימים הקרובים וסערה בהמשך.!!

כפי שנצפה בתחזית החודשית שני מוקדים כעת על הפרק .האחד בימים הקרובים עם גשם שיתגבר ביום ב ולאחר מכן מזג אויר סוער מאוד לקראת סוף השבוע.מדובר באפיק קר שיגיע מצפון מערב  ויוכל להפתיע ברמות הקור שבו.כעת מוקדם לדבר על מה וכמה אך להבדיל משאר האפיקים שאפיינו חורף זה האפיק מדרים.עדכונים בהמשך.החורף לא הסתיים.

11.03.17 | 21:27

שבוע טוב אח יקר ופורים שמח.תענוג לשמוע שהחורף לא נגמר.מאחל לכל גולשי האתר פורים שמח ורק בשורות טובות אמן

11.03.17 | 22:32

בס"ד.

שבוע טוב +פורים שמח,ממש עדכון מעודד ומשמח את הלב:) תודה רבה.emo_45.png

בס"ד,חובב מזג אויר ולא מבין במטאורלוגיה ,לא יודע לקרוא מפות ולא כלום ,רק אוהב לקרוא בפורום וואלה תחזיות ארוכות טווח:)emo_38.png

12.03.17 | 11:33

נקווה שכך יהיה ולא יתפספס.

בנתיים לקראת לפנות בוקר עד לשעות הבוקר המאוחרות של מחר כמויות גשם נחמדות ועצמות גבוהות של גשם,  חבל שזה למעט זמן של כמה שעות.

13.03.17 | 18:36

מרשמלו המודלים לא מראים גשם וסערה נראה לי אתה טועה בתחזית שלך

15.03.17 | 14:23

בועז דיין מראה התחממות ניכרת...

העם דורש שלג!emo_85.png

15.03.17 | 14:26

מרשמלו אכן הגשם הגיע...לפחות בחיפה עננים יפים וגשם מבורך

15.03.17 | 18:49

אל תדקדקו ביום לכאן או לשם.דיברנו מזמן על המערכת הנוכחית-היגיעה.בתחילת שבוע הבא יבנה מעלינו קצה אפיק שיתעמק ויגרום לגשמים ברוב האזורים וללא מעט מלימטרים שיתווספו למה שירד עד יום ו.

18.03.17 | 15:13

איפה הסערה נראה לי בתוך כוס המים שלי היא נשארה...

18.03.17 | 20:16

נכון.זה אופיה של התקופה.קורה שרואים אפיק מתעמק מעל אזורנו ומזה נשארים עם כמעט כלום.לא סיימנו את עונת הגשמים וצפויים עוד בדרך.

18.03.17 | 20:45

אין בעיה אבל קורה יותר מדי, עונת גשמים יכולה להסתיים גם במאי אבל לצערי חלון ההזדמנויות לכמות מכובדת הולך ואוזל... :( לי נראה פשוט שהעונה הזו פושרת, לא מבחינה סינופטית ולא מבחינת טמפ' והרגשת חורף את זה יש לא מעט... זה לא היה אווירה של בצורת העונה וגם הכמויות לא עלובות אבל בינוניות, כמו כל העונה הזו ממש בינוני

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר