התרחיש לסוף השבוע כבר נסגר.כנסו26.1

החסימה שצפיתי מתפרקת לה. ואנו נכנסים לתקופה של אי יציבות לפחות ב 10 הימים הקרובים. לגבי המערכת הקרובה : גשמים בכמויות יפו החל מהלילה ועד שבת בבוקר.צפון  מרכז. כמיות נאות יחסית  גם בצפון הנגב. לקראת ליל שבת תחל צניחה בטמפ. והשלג בהרי הצפון יחל לרדת. בשבת במהלך הבוקר יפחתו המשקעים. שלג קל לאורך השבת בהרי הצפון. בהרי המרכז הגבוהים גם שלג קל. ובירושלים פתיתים באוויר.הנמוכות מתקררות מאד עם משקעים דלים .במוצאש צפוויה קרה חמורה. גל גשם נוסף באמצע השבוע.

שאלה:  מה הצפי לשלג בצפת?  יתפוס עד ראשון או שאין כלל צפי להערמות?

תודה למשיבים.

שאלה:  מה הצפי לשלג בצפת?  יתפוס עד ראשון או שאין כלל צפי להערמות?

תודה למשיבים.

היערמות קלה-ביינונית תתכן מערב שישי ובשבת יתכנו מטחי שלג באוויר בעקר ואולי מידי פעם הערמות קלה במידה ויהיה רצף של משקעים,  באזור הכי גבוה (הר כנען) תתכן במקרה הטוב היערמות של 10 ס"מ,  ברוב העיר ס"מ בודדים שינמסו במהלך ראשון בצהריים.

כלצעוד לא יהיו לימודים ביום ראשון במכללה,  אני מבסוט

כלצעוד לא יהיו לימודים ביום ראשון במכללה,  אני מבסוט

אני לא יודע איפה המכללה נמצאת אבל לא צפוי שלג כבד במיוחד בצפת בעקר אם המכללה ממוקמת באזורים הנמוכים של העיר כך שלא יהיו חסימות צירים משמעותיות ויהיה ניתן להגיע לעיר.

מקווה בשבילך שיבטלו.

על פי תמונת מכם מהדקות האחרונות לא רואים גשם באופק. מאכזב

די נו כבר עם המילים הטפשיות האלה מאכזב... היה לילה פעיל במיוחד ועכשיו בוקר... הכל בסדר לא צריך להתבאס מכל שעה שאין בה עננים...

מה שכן לפי מה שאני רואה השבת עצמה לא נצפית כפעילה מדי... כלומר כמעט בוודאות תהיה בעיית משקעים מחר שייתכן ותסיים את הסיפור כבר מחר בצהריים... קצת קצר מדי אבל לא נורא

לגבי גל גשם נוסף, באיזה יום אתה רואה?

הקור האמיתי מתקרב ואיתו האינוורסיה יורדת.

ציר אפיק מחודש יגיע בסביבות אחר צהריים-ערב אז תהיה התחזקות מחודשת במשקעים (בעקר בהרי הצפון) אולם במידה פחותה מהלילה אך עניין השלג יתחיל וכנראה מבחינת סנכרון הקור והמשקעים זה יהיה הזמן הכי טוב להרי הצפון מעל 900-1000 מטר.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר