ערב טוב.מלאתם אותי בבקשות בפרטי.אכבד זאת.החורף חוזר.

שלוחה של אותו אפיק שחשבנו שיגיע בין16-19 לחודש תגיע ב...20.2.קור גשם ברד שלג בחרמון ורוחות חזקות כל אלו הקדמה למערכת שתחל בשבת ותשהה עד יום ג בבוקר.כאמור הרבה גשם וכפי שציינתי פברואר לא יסתיים כשחון אלא כממוצע ומעלה ברוב האזורים.גרעין קר במיוחד יעשה דרכו אלינו בהמשך ואחריו עוקבים.לאחר מע הנל תהיה עד בסוף החודש ובתפר עם חודש מרץ מע נוספת חזקה.היצמדו לתחזיות כאן זו המלצתי ויחד עם כל היובש והחום אל תשכחו בבקשה שהתחזית הייתה מאז ומתמיד לאפיק שיגיע בין16-19 ועם הכבוד לכל המודלים גם אם טעינו ביום או אולי ביומיים בתחזית שהוכנה חודש מראש אני חושב שהדבר יסלח על ידי צופינו הנאמנים.ברוכים תהיו והיכונו לחורף קר.

מרשמלו - תודה רבה! 

האם אתה יכול לתת תחזית לקראת סוף שבוע הבא - יש מרתון בתל אביב.. מה הצפי? יהיה קר? 

מרשמלו יש אפשרות לשלג בהרים בתחילת השליש הראשון לחודש מרץ .

מצטער אבל זה ממש לא חורף זו מערכת סתיווית שממש לא מתאימה לשיא החורף אנחנו בפברואר ולא קיבלנו מערכת משמעותית אחת

חברים יקרים.אם בעצירת גשמים ככ חריגה אנחנו מקבלים פברואר עם ממוצע ומעלה זה אומר שיש לנו הרבה מזל.תראו מה קורה בטורקיה ושכנותינו ואף במערב אירופה ומרכזה עד בואך הים השחור.פשוט רמה קטסטרופאלית הנעה ממקום למישנהו.בכל אופן שלוחת אפיק עם תמיכה בקרקע שתוריד 50-80ממ ולאחריה אין חסימה כך שגרעין הקור מתמזרח ובתפר בין החודשים מערכת קרה המצריכה מעקב.

מרשמלו יש אפשרות לשלג בהרים בתחילת השליש הראשון לחודש מרץ .

לדעתי סיכוי קלוש. אולי בגולן...emo_46.png

העם דורש שלג!emo_85.png

אין להם קטע לחרטט, הם אומרים מה שנראה להם, שבדרך-כלל:נכון...

העם דורש שלג!emo_85.png

מרשמלו תודה רבה!

מה זה מוזר החום הזה 'באמצע' החורף..emo_33.png

יש עוד זמן והזדמנויות למשהו טוב, נקוה שיגיע אלינו..

יפעת דיי כבר להקניט אחרים.

ותודה רבה על הצפי מרשמלו,  אבל גם פה נראה יתרון מובהק בהמשך המערכת למרכז ולדרום.

צהריים טובים.כמויות למערכת מיום א -ג.צפון 50-70ממ כך גם במרכז.נגב צפוני 30ממ.

מכובד למדיי 70 מ''מ

עוד הייתי עדין קלצ' .רוב התחזיות לא לקחו בחשבון את התחממותו של הים עקב השרב האחרון.העננות תהיה מפותחת מאוד ובכניסתה ליבשה תתפתח עוד מעל ההר עקב הפרשי טמפ קיצוניות במפלסים השונים.המערכת פשוט חזקה מאוד.

אני חושש ששוב פעם מדובר עם מערכת שלא תטיב עם הצפון...

מרשמלו למה לא רואים בטווח הרחוק מערכות קרות שאתה חוזה????

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר