לפי המכ"ם emo_01.png

כרגע המכם לא קלט את זה, אבל עוד תאים גדולים של עננות צפויה להיכנס... וגם ליוקנעם...

אך כרגע במכם זה עוד לא נקלט...

מפל סער זורם כרגע?

דרגון תודה רבהemo_04.png

emo_85.pngemo_85.pngemo_84.pngemo_84.png

בכיף! אני אעדכן אותך emo_01.png

תגידו יש סיכוי לברד במבשרת ציון גובה 680??

חברים ערב טוב. האם מחר צפויה התחזקות במשקעים בכל הארץ? אני מבין שהאפיק מתעמק באזור קפריסין.

שאלה שנייה: כמה כמויות שלג ירדו בחרמון ובגולן והאם צפוים עוד שלגים באזורים הללו? תודה לכולם

חברים ערב טוב. האם מחר צפויה התחזקות במשקעים בכל הארץ? אני מבין שהאפיק מתעמק באזור קפריסין.

שאלה שנייה: כמה כמויות שלג ירדו בחרמון ובגולן והאם צפוים עוד שלגים באזורים הללו? תודה לכולם

לא הייתי קורה לזה התחזקות הגשמים (כי הצפון בהחלט בשיא) אלה התפשטות יותר לכוון החוף המרכזי, הירושלמים עדין לא יראו הרבה לצערי ועדין הדגש הוא על הצפון.

בחרמון ירדו כ70 ס"מ שמממשיכים להתווסף עליהם עוד כל הזמן וזה בשילוב המצטבר מסערת ינואר (30-40 ס"מ) סביר להניח שכבר מעל מטר, בצפון הרמה יש גם מספר דו סיפרתי של שלג שממשיך לגבוה.

הלילה גל קור נוסף יכנס ויגרום לשלג בסדנרט של אתמול, שלג שיצטבר על הקרקע מגבהים 750-800 מטר כאשר השלג משמעותי מ900 מטר ומעלה, וזה ימשיך עד הבוקר של מחר ויהרס בגשם.

תגידו יש סיכוי לברד במבשרת ציון גובה680??

אוקי תודה קולונימבוס

אגב רוב הזמן במכם היום לא יראו גושים משמעותיים באזור הר החרמון אז איך ייתכן שהצטבר כל כך הרבה שלג? האם ישנה תופעה של אורוגרפיה? 

במידה ויהיו משקעים יתכן גראופל אבל דיי סיכוי נמוך.

אוקי תודה קולונימבוס

אגב רוב הזמן במכם היום לא יראו גושים משמעותיים באזור הר החרמון אז איך ייתכן שהצטבר כל כך הרבה שלג? האם ישנה תופעה של אורוגרפיה? 

הרבה מהמשקעים ירדו בשעות הלילה המאוחרות שלא היינו ערים רובנו, וגם היום שלג ירד באופן רציף והמרכם לא עלה על זה בגלל שאלו היו עננים שתהליך ההתעבות שלהם התחזר עם העליה בגובה הטופוגרפי.

בבקשה אם יש מישהו שיודע

מפל סער זורם? חלק טוענים שלא וחלק שכן. מישהו שהיה שם יכול בבקשה להגיד אם יש זרימה או לא?

תודה

CB באמת היה לי מוזר שירד כביכול הרבה גשם בגליל והגולן ובמכם לא היה כלום !! אז פשוט אתה אומר שהוא לא יודע לקרוא התפתחות מקומית כזאת ?

ידידי אין קשר ישיר בן מיקום מבשרת לירידת ברד.

ברד יורד בכל גובה כאשר התנאים לכך בשלים.

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, celerayz,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר