מזג אוויר קיצוני בעולם

גל חום חריג בפקד את אירופה השבוע והגיע עד לחלקים הצפוניים של גרמניה, לאומת זאת בספרד (בעקר בצפון) וחלק מפורטוגל וצרפת פקדה סופה שלא מן הרגילים לקיץ וגרמה לשטפונות בצפון המדינה.

ראוי לציין שבאורך נדיר לפני הגל חום באירופה היתה סערה חמורה

מהצד השני של העולם ניו זילנד חבתה השבוע סופה מטורפת מלווה בסופות שלגים מלווה בהרבה משקעים דגש על האי הדרומי

ואוסטרליה אתמול והיום חובים סופה חזקה יחסית בלווי נרחב ותדיר של CB וס"ר וברקים

וכמובן איך לא נשכח את המונסון שהיה בהודו בין 14-21 בחודש, רק במזרח הודו קיים גרעון חמור במשקעים, ובשאר הודו כמויות הגשמים לחודש הן גבוהות מהממוצע במידה ניכרת בעקר במערב הודו.

תודה רבה ידידי על העדכונים

תודה על העדכונים ידידי אגב בהודו היו המון הרוגים בשל השטפונות

מעל 500 הרוגים משתתף בצערם של המשפחות

החוף המערבי של ארה"ב מתוכנן לחום קיצוני, בעמק המוות שבקליפורניה הטמ"פ יגיעו מעל 54 מ"צ ולא שוללים את האיפשרות שישברו שיאי חום של כל הזמנים.

השיא עד היום הוא נמדד ב1993 כ57 מ"צ.

בגל חום הקיצוני מגיע גם למערב קנדה ולחלקים הדרומיים של אלסקה שההרים ששלוגיות שם נשארו בפסגות ההרים.

לשם צורך השוואה בישראל הטמ"פ הגבוהה ביותר שנמדדה היה בטירת צבי כ54 מ"צ מלפני 71 שנה וזו היא גם הטמ"פ הגבוהה ביותר שנמדדה באסיה

נורא ואיום מה שהולך שם!!!

לעומת...חווים מלשון חויה... מחוץ לזה הכל נפלא.

אגחגו מחכימים ממך בכל פעם יותר .אבל לצערי לעומת במקום לאומת שהוא לאמת משהו וחווים כחויה.

טעות שלי לא 1993, 1913 התבלבל לי במקשים סליחה

נורא ואיום מה שהולך שם!!!

בהחלט, גם המזג אוויר בדרום אלסקה מאד מזכיר את מה שעובר אלינו נורא לחשוב על זה emo_36.png.

גם הזרם סילון לא מתנהג טוב,שינויי אקלים בהחלט יש.

אגחגו מחכימים ממך בכל פעם יותר .אבל לצערי לעומת במקום לאומת שהוא לאמת משהו וחווים כחויה.

תודה רבה,אני הקח את זה לפעמים הבאות, כן אני כותב אם המון שגיאות.

אני מקווה שהקשר הקליפורני לא יעבוד הפעם

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר