דעה: ישראל יפה אך המזג האוויר נוראי במדינה הזאת - בלתי נסבל

לאחר כמה ימים בישראל קשה להגיד שישראל לא מדינה יפה אבל קשה לחיות במזג האוויר הזה ממש בלתי נסבל כבר כמה ימים שלא ראיתי שמים כחולים וצלולים רק אפור של אבק ועל הלחות אין מה לדבר בקיצור מזג האוויר בישראל לא מאפשר חיים נורמלים בתור אירופאי קשה להתרגל לזה אבל טוב שיש את הים

Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה חשבת מה אתה טמבל

אצלך אין כל השנה ביום 20 מעלות

פה בלילות כבר אין 20 מעלות במרכז

מה שהיה ביום שבת החום הקיצוני הזה זה עוד כלום

היה בלילה 33-34 מעלות בערך בפתח תקווה והיה לוהט ב 1 בלילה אפילו

יהיה עוד יותר גם

מה רצית

זאת השנה הכי קרה שהיתה באירופה והשנה הכי לוהטת שהיתה בישראל בכל הזמנים

אמרתי לך שלא כדאי לך לבוא שלא תוכל להיות פה שניה אחת בלי מזגן

לפה אתה יכול לבוא אולי בדצמבר רק עד פברואר וגם יש שרבים בחורף וימים של בערך 30 מעלות או יותר

שטיות במיץ המזג אוויר בישראל בדייוק כמו כל מדינה במזרח התיכון היום ואתמול לא חם  ונחמדלפני השתלטות הקיץ  רואים שאתה מאירופה  בטח תגיד שזה נורא  כי אתה א רגיל לזה  אתה רגיל ל20 מעלות בקיץ איך תהיה רגיל ל28 ?באמת סע לאוסטרליה תראה מה זה חום

בהחלט השנה חמה מהממוצע אך שום דבר שקורא החודש לא חריג.

וידידי הוד שגרירנו בזמנו אמרת שישראל מתאימה למדינה אפריקנית (ולא מבחינת מז"א) והמדינה שלנו מפותחת לכל דבר (פרט לשיעורי הריבוי הטבעי שחריגים למדינות מפותחות).

כן המזג אוויר כאן ממש לא קר וחם, אנו מהבוץ הסובטרופי ובהחלט הייתי מעדיף אקלים אחר, אך זה מה שיש ואני מסתדר אם זה.

ורק השאל אותך לאומת שכבר שאלתי

איפה היית עד עכשיו בישראל?

ואיפה תיהיה עוד?

קומלונימבוס  ידידי שאפו על הדברים זה בדיוק מה שאני  מרגישה סחטיין. לכל דבר מתרגלים ככה זה .למרות שראיתי בתחזיות emo_01.png שהמשך יוני יהיה סבבה יחסית

מחזק את שניכם CB ולוליט

אני דווקא אוהב את המזג אויר של ישראל:

הדבר האהוב עלי ביותר זה אקשן ומגה מערכות של 100 מ"מ ואת זה ישראל מספקת.

יש פה גם הרבה ברקים ותופעות סינופטיות מעניינות בעיקר בין חודשי הסתיו לאביב.

אני הכי אוהב את התקופה של סוף נובמבר-תחילת ינואר כשהוא מפציץ וזה מתכון לכמויות עתק,לברקים ולשטפונות.

בהולנד אפרורי,קר וקודר מידי.

כל תקופה והטעם שלה גם איפשר לחיות כל השנה ליד התנור ועם מעילים גם צריך לפעמים כצת קיץ וחום וים אצלי בהר מזג האוויר קר בחורף ובסתיו ובקיץ חם אך נסבל אך בלילות נעים על גבול הקריר לפעמים שלג יורד בממוצע פעם עד פעמיים בשנה ממוצע משקעים לעונה 800 מ"מ גובה הכפר נע בין 650-810 חורפש גליל עליון וכמובן אני לא רוצה לשכוח להוסיף את הנוף הגלילי והר מירון היפה גם בחורף וגם בקיץ ואהבת חיי הכנרת וממול החרמון שמוסיף עוד יופי לנוף הגלילי 

הגליל בשבילי זה אירופה שלא חסר בו לא עצים ולא טבע ולא מיים וחורף שלג נחלים ויש לנו את רמת הגולן הכנרת והחרמון הרים ומדבר בדרום ים המלח ימים קרים וחמים קיצור לא חסר לנו כלום במדינה הקטנטונת הזאת תפסיקו להתלונן אנשים באים מכל העולם כדי לראות את השלג בחרמון שבצפון ואת הנקודה הכי נמוכה בעולם בדרום (ים המלח) 

לילוט וואו ! הרבה זמן לא ראיתי אותך, מחזק את דבריך.

עמית ואוסמה אני אוהב את המז"א הישראלי ומעדיף אותו על הולנד או על רוב אירופה אם כבר.

אך המקום האהוב עלי ביותר רק מבחינת מזג אוויר זה אזור החוף המיזרחי של ארה"ב אם גשמים חזקים בכל חודשי השנה ומגמה מערכות והוריקנים וסופות טרופיות ושלג גם לא חסר בחורף כחה שהאזור הזה מקבל הכל, קור,חום,שמש גשם רב, סופות והוריקנים.

בלי שום קשר המקום האהוב עלי מכולם זה הגליל והגולן ויש לי את הכבוד לגור באזור קסום כזה.

לשאלתך הייתי בכל מישור החוף הצפוני כמו כן בת"א ואני יהיה גם בירושלים מחר

ההשוואה בין הגליל לאירופה נורא מוטעת ולא נכונה לא אותו מז"א לא אותו קור לא אותם תנאים בקיץ וכמו שאמרתי בעבר לא אותו גוון ירוק העצים יפים והכל אבל השמש גומרת על הצמחיה שתישאר רעננה וירוקה כנ"ל גם על הרכבים בישראל (:אך חייב לציין את הגליל בזה שיש חומוס טוב (עכו) ולא כמו באירופה שיש לזה טעם של גבינה ובכמות קטנה בהרבה.

לא התרשמתי מהחוסר תרבות בנהיגה שנהגים חושבים שיש להם את האוטובאן בגרמניה ושוכחים שהם נוהגים בכביש מס 2 בישראל ובכך מסכנים את שאר הנהגים למרות שהכבישים נורא השתפרו

דבר נוסף שאני רוצה לציין לא לטובה זה מחירי המזון שגבוהים בהרבה מבאירופה (גבינת גאודה 9 ש"ח ל 100 גרם ???) לעומת 0.50 יורו ל 100 גרם ובכללי נורא יקר על מוצרים לא איכותים.

תשתיות לקיות בחסר בערים על סף הביזיונית.

חינוך של נערים בישראל קשה לא לשים לזה לב לחלק מהנערים פה הייתי שולל את האזרחות וזורק אותם חזרה לארצם המקורית של הוריהם.כנ"ל גם לערסים שקשה לא לשים לב עליהם, נוהג בגולף 99 ועושה הצגות כאילו יש לו bmw סדרה 7 ואין לו כסף לקנות קרטיב העיקר רמקולים של jbl

הבחורות פה אין תלונות יפיפיות.

חופים מלוכלכים וחוסר ציות לחוק (מטקות) באתי לשמוע את הים ולא את המטקות.ושוב זה עשרות שנים שאין במדינה הזאת חינוך וככה זה נראה בכל תחומי החיים.

לסיכום ישראל לא השתנתה בהרבה מ 92 אותם תשתיות ואותו חינוך ברמה מחרידה על התרבות אין מה לדבר תתנחמו בזה שיש לפעמים כאלו שעושים כסף waze בזמן שבמדינה הזאת יש כאלו שאין להם כסף להאכיל את הילדים כמו שראיתי במו עיניי

שיהיה יום טוב לכם.

Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut

לכל מקום בעולם יש לו את היתרונות והחסרונות בישראל אתה צודק המחייאה קשה מחירים גבוהים עד קשים החינוך צריך שיפור אצל בני הנוער בעיקר אבל לזה לא כדאי לכנס פה כי זה פורום מזג אוויר ושר החינוך לא נמצא כרגע חחח הוא לא זמין כרגע בפורום ובקשר למזג האוויר בגליל אני לא אמרתי שכמו באירופה אבל אני אוהב את הגליל ואת המזג אוויר שמאפיין אותו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר