מחר נדע בוודאות לדעתי יחלוף משהו קטן יהיה גשם מקומי במהלך יום יומיים בתאריכים של המערכת.

אבל המערכת של סוף החודש זה הדבר!

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

נידע בוודאות בשבת הקרבה ..... לא מחר ולא מחרתיים ....

אני חושב שעד מחר או מחרותיים

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

גיא חבל שאתה ביטלת את מה שכתבת בסקירה .....אתה צריך לעמוד על הבטחותיך עד הסוף ולא להישבר כך ....

גיא שים לב שאתה מדבר על המערכת בסוף החודש כמו שדיברת לפני מספר ימים על המערכת של אמצע החודש

כפי שאמרתי לך אי אפשר לדעת שום דבר לטווחים מהסוג הזה חבל שאתה לא לומד מהטעות שלך לגבי המערכת של אמצע החודש ואתה ממשיך להשלות את כולם ואת עצמך לגבי סוף החודש. אני לא אומר שלא יכול להיות משו אני רק אומר שאי אפשר לדעת אם יהיה מתי ואיך אז לא לקפוץ בראש ולצאת בהצהרות לתחזית בעוד 20 יום 

עידו אבל בוא נסכם בינינו שגם אתה יודע מה יש ב-20 יום רק מפחד להגיד את זה כי זה לא ייקרה, אני צודק או לא?

אני רוצה לתת עכשיו לאנשים פה את התחושה שזה ייקרה כי יש סבירות באותה מידה שזה לא ייקרה אז באותה מידה זה גם יכול לקרות אז מה אם נתאכזב בסוף מה שרואים נכון להרגע זה מה שאני מוציא לאנשים.

אני נותן עדכונים אחרי שגפס מעדכן כל עדכון ומוציא על זה הודעות , לא אמרתי פורמלית שזה ייקרה או יצאתי בהצהרות אמרתי ייתכן ויש מצב גדול שיקרה מה שיקרה ונקבל משהו שלא ראינו בהרבה זמן.

"אשליה יוצרת מציאות" ידידי

הנה אמרת בעמצך "כי זה לא יקרה" ואתה לא יכול להציג שזה יקרה אם אתה בעצמך אומר שאותה סבירות שזה יקרה היא הסבירות שזה יקרה, שדרך אגב הנתון הזה גם לא נכון, 75% שזה לא יקרה כך שבינתיים אין מה לדבר על כך שזה יקרה

הנה אמרת בעמצך "כי זה לא יקרה" ואתה לא יכול להציג שזה יקרה אם אתה בעצמך אומר שאותה סבירות שזה יקרה היא הסבירות שזה יקרה, שדרך אגב הנתון הזה גם לא נכון, 75% שזה לא יקרה כך שבינתיים אין מה לדבר על כך שזה יקרה

אין על מה לדבר על כך שזה ייקרה סבבה.

אבל נגיד וזה ייקרה אתה מסכים איתי שייפתחו את סכר דגניה ויש מצב לשלג בצפון מגובה 0 ובמרכז מגובה 100?

איסי בעדכון הבוקר של היום הראה מערכת חורפית של ממש ב 11 ו12 .... גשומה .... והערב גפס עשה צעד לעבר איסי ווהשתפר לתאריך הזה אבל עדין לא דומה לאיסי מהבוקר .....

הוא יתייצב עד מחר בערב לפי דעתי גליליון

נקווה גיא 

emo_45.png

אין חדש בעדכוני המודלים היום ..... שבוע הבא בלי סערה ובלי מערכת משמעותית

אז נכשלתה בנאדםם !!!!!!!!! על תעשה את זה בחיים לעשת טווח של שבועעים

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, , mali21172
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר