אפיק ים סוף פעיל נראה בקרוב

נראה כי כמה ימים בתחילת החודש הבא יתכנו גשמים מאפיק ים סוף פעיל,כמויות הגשמים לא יהיו משמעותיות ויתכן כי מקומית כן יהיה משמעותי ותפרוסת הגשמים תיהיה רחבה יחסית.

-

אבל ניהיה יותר חכמים מחר.

-

עדכון מפורט יותר אני העדכן בסוף החודש

סוף החודש אומר היתכון אחרון שלך עד ל1 באוקטובור?

תיירא לאין הגענוו אמרתה ב2 לחודש אירוע משעותית ב22 היורהה ועכשיו כלום באופקק רקק.. באופק הרחוקק וגם זה ישתנה ובסוף לא ירד כלוםם

טוב המקרה המצער ההוא ב22 בחודש ראיתי במפות שבועיים לפני אותו תאריך,אבל הפעם אפשר להסתכל על התאריך בטווח של פחות משבועיים (ואפילו קרוב לשבוע) על אירוע הגשם ההוא לאומת שזה גם לא הכי אמין בעולם אבל פשוט החלתתי לפרסם את זה בגלל שזה זמן מה נשאר קבוע במפות.

-

וגשמים מסוג זה שראיתי במפות ממש לא נדירים לתקופה זאת של העונה

לפי הזוכר אמרתה אוקטובור גשום מאודד חייב לקיים וגשם צריך לראות כברר מה זה אוקטוובור ולא ירד גשם

זה דווקא נראה שזה יהיה לפי גפס בסוריה וירדן בכל מקרה בדקתי איוכ לום עד ה10 לחודש אלא אם יחזור מחר בבוקר שוב קיצר יש סימן למשהו בקרוב במה שאמרת ים סוף פעיל? שגם החוף מרכז תקבל?

איך את יכולה לראות טווח כזה לא מביו המודלים גג צראים הכי 16 יום איך את יודעת? מה יהיה? במיוחד שזה סתיו חבר שלי אתמול אמר שהוא גם חזאי לא לראות טווח מעל 5ימים ומי אמר שאתר חול צודק לי יש אתר חול גם של 10 ימים הוא לא מראה גשם אפילו לא קרוב? ויש לך פייס?תשם נדבר שמה יש לי קבוצות שאני מנהל מזג האויר אם המנהלים הכי טובים שהכי מדייקים במזג האויר והכמויות סביב השעון תוכלי להיות מנהלת שמה

איך את יודעת מה יהיה בקושי טווח של 15 יום זה אמיו חברים שלי אומרים לי שהם חזאים לא יותר מ 5 ימים לראות את בטוחה שאתר חול צודק ובתקופה הזו כל שניה משתנה ואם יש הוכחה אחת ליורה זה לא מספיק צריך מפות משקעים שיראו כבר המודלים כגון גפס נוגפס איסי ברנקל בטוחוה שאתר חול אמין? ואגב מה הפייס שלך נוסיף אותך? תוכלי להיות בקבוצה שלי שיש תמנהלים הכי טובים במזג האויר והוא נורא פעיל ומוצלח בפייס בוק מה ה שם נוסיף??

אבל בהחלט לא רואה גשם עד אחרי סוכות זוועה שנה אחת שאיו גשם בסוכות מקווה שאחרי ה12 יהיה בנתיים זה לא טוב לנו רק הקלה וסגרירות

כן אני חושב שבאמצע החודש יהיה אירוע משמעותי מאד אך לפני זה עוד אירוע פחות משמעותי בתחילת החודש

כנראה שאת לא שמה לב אבל כן רואים אפיק ים סוף פעיל בתחילת החודש הבא,אומנם לא יביא לכל האזורים גשם ולא בכמויות גדולות אך עדין יהיו אזורים שירד,וכן לפי אינדקס NAO מערכת גדולה תגיע לפה באמצע אוקטובר... צריך להמשיך ולעקוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, mali21172, oferron1, , לב זהב
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר