האפיק הפרסי בקרוב "האפיק הפרסי ז"ל"

האפיק הפרסי גוסס וכרגע הוא בשלביו האחרונים בחיו,בעוד כמספר ימים ימות האפיק הפרסי וגם הרכס הסובטורופי ידרים וכך נכנס למצבים סינופטיים של סתיו

-

נכון לעכשיו בתחזיות השבועיות הרכס הסובטרופי והאפיק הפרסי ינסו טיפה "לשמור" אלינו משקע רדוד בקפריסין וכך הטמ"פ יהיו נוחות יחסית לעונה אך בלי גשם ממחר עד יום שלישי

-

ואז בסביבות סופ"ש הבא האפיק הפרסי "ימות" והרכס הסובטרופי ידרים מאזורנו ואז לראשונה לעונה שקע שרבי משעותי בליווי אפיק ים סוף יגיעו אילנו ויהיה יבש בכל הארץ ויפתחו תנאי שרב ולראשונה מאז אוגוסט יהיה שרבי גם בחוף ובשפלה וגם את כל הארץ תכסה חלקית עננות גבוהה

קיצררר מה שאתה אומר אין בכלל גשם באופקק וגם אוקטובור יהיה שחוןן אם ככהה זה ממשיך אז בכלל שלא ירד גשם

לא אמרתי שום דבר על אוקטובר,בממוצע אפיקים מתחילים להיות פעילים יותר במחצית השנייה של החודש ולפי סטטיסטיקה גשם יהיה באמצע החודש,לדעתי אוקטובר השנה יהיה ממוצע ומעלה מבחינת הגשמים

אתה עוד אמרתה גשום במידה נכירתת חשש לשיטפונות פיתאום רואים גשם במצא אוקטובור!!!!!!!!!! תירא מה זההה לא יהיה גשם עוד 15 יום חחח שנה גרועההה מאז שאני רואה מזג אווויר

לא אמרתי את דעתי אז העדכנתי את המודל האמריקאני שעדין אומר אוקטובר גשום במידה ניכרת

-

ואני לא מבין מה אתם כל כך מצפים מהשבוע האחרון של ספטמבר

לפי גפס גם בטווח של 16 יום שזה רחוק ומשתנה כלה זמן מספר ימים רואים תמפות אדומות חזק וזה רנאה מאיים כאילו זה הפרסי מקווה שבסוף חודש כמוש אמרת הוא גוסס מה שכן מרגיש כבר שהוא חלש

טווח כל כל כך רחוק? אתה חושב שזה אמין אחי? אני ראיתי יומים שיפור אדיר במפות ומרגיש כבר תפרסי חלש לא חם נורא כבר ויש רוח חזקה יש אולי אפשרות בראשון לחודש לבומים וגשם לעקוב כי גפס כל שניה משנה את זה ותגיד מתי החוף יתחיל לקבל גשמים מפברואר שעבר רק ההרים ובפנים הארץ מתפתחי עננים אם גשם וברקים מתי יתחיל אצלי בחוף להיות גשום תמיד החוף והשרון גשומים מאוד מתי נתחיל לקבל בומים? כי הים כבר מתקרר 29 מעלות  אם יתקרר עוד בלי גשם לא יהיה בומים

מאמין לך אחי יש איזה שקע בתאריך הזה? שהוא טוב לחוף וצפון בעיקר מהרצליה צפונה?

תכלס האתר הזה של חום מזג האויר גם אני רואה והוא המון משתנה בתחזיות החוכמה זה  לא רק אתר חול אלא מודלים לראות כמוש רואה גפס נוגפס איסי וכל אלו

אני מאד אופטימי לחלק האחרון של אוקטובר אבל עזבו ניהיה יותר חכמים אז

גפס העלים את כל הגשם הערב שוב את הכל עד 10 לחודש כלום מראה מחר ישתנה לפי דעתי ליפני זה לא יהיה ועוד גרוע שסוכות לא יהיה גשם אולי מלבד שבוע הבא יש אפשרות לפעילות בסוריה וירדן ואולי עד ים המלח לעקוב!!! מקווה שישתנה הפרסי נעלם מרגיש כבר

חץ מזה שהפרסי יעלם גם עוד מעט נגיד לסובטרופי "שלום" עד שיחזור ליוני בממוצע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר