אורי, האמרקני נכון להיום.

רוב חודשי הסתיו החורף גשומים מעל הממוצע

מודל אמרקאי הכיי טובבב הלוואי ובבאמת יהיה גשום מאווד

גם לי נראה שהאמריקאי הכי מדויק ואיו מצב שלא יהיה שנה גשומה  בנתיים אכזבה כבר רואים בטווח הארוך שינוי שהפרסי נעלם סופית בסוף החודש ויש מצב לגשמים עדיו לעקוב רחוק! מודל gfs מראה ואין תפרסי בכלל באגן שלנוemo_01.png

אם כלה כבוד שמאמין לאמרקיאי באמת אוקטובר עושה לי רושם ממוצע כל כל הזמן המפות מעלימות לי תגשם היה אתמול בשני לחודש שלישי גם זה נעלם נראה מה יהיה הבוקר

.סלחיחה תגיד אתה אמייתי? אןו סתם קשקשן מה נעלם מי נעלם ב10 באוקטובר מגיע היורה לא יעזור לך אורי בץ עם התחזית שלו ליובש  הגיונית כמו שלג באילת .כלום לא התבטל שטיות באוקטובר רואים גשם ולא נעלם  כבר כמה עידכונים שטיות אתה מדבר  גם כן נמבין אתה חה חהחה

.סלחיחה תגיד אתה אמייתי? אןו סתם קשקשן מה נעלם מי נעלם ב10 באוקטובר מגיע היורה לא יעזור לך אורי בץ עם התחזית שלו ליובש  הגיונית כמו שלג באילת .כלום לא התבטל שטיות באוקטובר רואים גשם ולא נעלם  כבר כמה עידכונים שטיות אתה מדבר  גם כן נמבין אתה חה חהחה

תגיד למה אתה מסתכל על טווחים של מעל 20 יום לא חבל ואיך א תה רואה בדיוק הטווח הכי ארוך שיש במודלים של גפס זה גג 16 יום וזה כל עדכון משתנה לרע או לטוב בלילה ראיתי בגפס שאיו כלום למרות שזה משתה אלף פעמיים איו דבר כזה טווח 20 יום וגם זה חסר חשיבות כולם אמרו לי להסתכל גג 5 ימים טווח

ובאיזה מודל אתה בכלל מסתכ שלח לי תלינק?

איפה יש פה אפשרות לעשות לשלוח לינק?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: EliS, celerayz, ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר