מחר ויום שני יתכנו גשמים חזקים

מחר ירידה נוספת  בטמ"פ והן יהיו רגילות לעונה או מעט מיחתו ואף בבוקר ובערב יהיה קר בהרים,בבוקר תכסה את אזורנו שכבת עננות יפה אשר תגרום לגשמים קלים וארוכים יחסית בחוף ואף בצפון,בשעות הצהריים ואחר"צ אוויר חם יותר יגיע בשכבות הנמוכות באטמוספרה ואז יווצר מצב של אי היתייצבות אטמוספרית שתמשיך את המגמה של הבוקר לדחוק את הרמה הסובטרופית החוצה,ובגלל האי היתייצבות האטמוספרית קיימת איפשרות של התפתחות עננות באזור ההר ובמזרח ואף יתכנו מספר שברי ענן שבאופן מקומי יתנו גשמים חזקים,בערב יפסק האיפשרות לגשם.

-

ביום שני עוד פעם קיים איפשרות לגשם קל בחוף ובצפון בבוקר,במהלך שאירית ביום יתכנו טיפטופים מקומיים בצפון ובחוף ובערב יפסק האיפשרות לטיפטוף.

רק שתדעו זהו לא "היורה" זה עדין לא משמעותי כל כך ולכן זה נחשב גשם קייצי,אך לכל המוטרדים מהשאלה "מתי יגיע היורה" אז עכשיו נכנסתי למפות ארוכות הטווח וראיתי משהו לא מעולם הזה: ב21-22 בחודש טמ"פ סתוויות לגמרי שאף יהיו מעט מתחת לממוצעי אוקוטבר!!!!!! וכמובן רואים ב21-22 גשמים משמעותיים בעקר בצפון ולא מדובר פה על סתם גשם מקומי...

-

בלילה אני העדכן תחזית ונראה עד אז האם זה יתשנה (נראה לי שכן)

ירד גם בתל אביב מחר גשם יש למה לצפותת מחרר?

נשמר המגמה ל21 ליורה?~!?

התחזית השתנתה נכון לעכשיו יהיו עוד כמה אירועי גשם לא מסודרים אבל לדעתי היורה יגיע בתחילת אוקוטובר

שנה שעברה היה היה ב21 ספטמברר ובראש הששנה שנה שעברה היה גשם בצפוןן השנה על הפנים אמרו סתיו גשום ובסוף שום דברר רק דיבוריםם

מה יש לכם כבר לצפות? זה רק ספטמבר ושנה שעברה היה ספטמבר חריג ויוצא דופן לא משהו שקורה כל שנה ואפילו לא עשור

לפי מה שכתבתה ביום שישי שבת צפוי היורה אני בונה אלייך שנירא סוף סוף גשםם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , ברק סבג, e_y_c, tokr
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר