01.02.12 | 13:44
תחזית לשבועיים הקרובים ממחר עד 16 לחודש .כנכסו,
צפוי ליות יבש יחסית ועד 17 מעלות . עד 70% צפוי להגיע לאזורנו עוד 2 ימי גשם צפי המשקעים בלי היום בין 20 ל40 מ"מ . דיוק עד 60% נקווה שלא יהיה כך . חודש מצוין
01.02.12 | 13:53

יש רק 2 שיכולים לתת תחזיות חודשיות,מרשמלו ואורי-השאר לפח:)

01.02.12 | 14:05

מוטי אתה לא צודק 1 כי זה רק חצי חודש ו2 אני אוחז כמו SAM ו3 גם GFS-MRF בכיוון הזה !

ומרשמלו כימט ולא קולע. ואני יודע למה אתה איתו כי מאוד אופטימי
01.02.12 | 14:07

מה קרה לך?מרשמלו לא קולע?!על מה אתה מדבר?עזוב.

01.02.12 | 14:17

לא אמרתי כל פעם. ומה אם כל האפיק שהוא חלם !עזוב

כלומר ב8 בפבואר ועוד כמה דברים
01.02.12 | 14:22

הוא לא אמר 8-זאת הנקודה,אתה לא מבין את דבריו ולכן אתה טוען שהייתה טעות.

01.02.12 | 15:16

יש רק 2 שיכולים לתת תחזיות חודשיות,מרשמלו ואורי-השאר לפח:)

אוי באמת מוטי שתהייה בריא , לפעמים אני תוהה עד כמה אתה יכול לטמון את ראשך בחול

תלמד משהו בחיים ( אתה לא חייב ) לעולם על טטמון את ראשך כמו בת יענה בחול ותתפלא אני מכיר עוד 10 אנשים שיכולים לתת תחזית יותר מדוייקת .
01.02.12 | 15:22

זאב צהריים טובים "אל ייחר לבבך על ידידנו מוטי "

01.02.12 | 15:30

אהלן מתיתיהו , באמת שאני לא נגדו ..אבל לפעמים ההיצמדות שלו ( אולי זה הגיל )

לכל מילה שיוצאת מבץ , מרשמלו היא כביכול כמו " תורה מסני " וחבל לי על כך :)
01.02.12 | 15:32

לא הצמדות-ראית שכתבתי גם על ההצלחה של אלעד זוהר בחיזוי המערכת.

01.02.12 | 16:19

זאב,כנס בבקשה.

ברור זאב,אין לנו דבר כנגד מוטי. הכמיהה שלו לשלג היא כבר ברמה של "אובר" ולכן כל עדכון קטן כזה הוא אחר של מרשמלו מוטי מיד נותן "הקשב".
01.02.12 | 16:23

אתם מפספסים את העיקר.

קשה לי להסביר זאת מעל גבי הפורום,במייל אסביר לך הכל בכל מכל כל.
01.02.12 | 16:25

אהלן מתיתיהו , באמת שאני לא נגדו ..אבל לפעמים ההיצמדות שלו ( אולי זה הגיל )

לכל מילה שיוצאת מבץ , מרשמלו היא כביכול כמו " תורה מסני " וחבל לי על כך :)

תגובה אחרונה לדברים שנכתבו כאן.בקשה לקרוא ואין שום צורך להגיב.

הצהרתי מס רב של פעמים שתחזיתי תחזית ועד כמה שידוע לי אני בן אדם רגיל.בטח ובטח לא מישהו שרוצה שיקבלו דבריו כתורה מסיני חסושלום.זאב ידידי היקר.חוסר נוחותך מכך שהתחזיות הן לטווח ארוך מובן לי ולא רק שמובן אני גם מסכים ומכבד את גישתך.היא צודקת בעיקרה.די היה לנו את אתמול בעדכוני ערב לראות מיני שרב ובעדכון לילה לראות שלג באותו תאריך.אל נא תשכח את הצלחותי במתן תחזיות אלו ואין גם מה להתווכח עליהן.כל בר דעת מבין שכתחזית הן מיצו היטב את עצמן ואף הוכיחו את ההבדל מתחזיות אחרות.לעצם העניין.פעם אחרונה שאני כותב כאן ומפנה לכם את הזירה המכובדת.לא יהיה מצב שכאדם שומר מצוות אראה האשמות כגון אלו שכב כתב בעניין קבלת דברי כתורה מסיני,ובזאת גם פסקתי לעצמי פסק הלכתי שככתוב תורה אחת תהיה לכם ואין לי שום רצון לגרום למאן דהוא להיות מואשם בכך שלוקח את דברי כתורה מסיני.עומד מאחורי כל מילה בתחזיתי החודשית,ברוך תהיה ותצליח בכל מעשיך.
01.02.12 | 16:28

מי לקח את הדברים כתורה מסיני?!אין דברים בגו כלל וכלל מרשמלו.

בכ"א אם אתה לא כותב כאן,ואף לא אורי בץ,אז גם אין סיבה שאני אכתוב פה. היו שלום:)
01.02.12 | 17:27

מרשמלו ערב טוב

אין לי כל טענה ומענה אלייך ולמה שאתה רושם כאן באתר למרות שאתה יודע את דעתי לגבי הארוכות טווח גם שהן פוגעות וגם בנפילות כאן זהו מדיום אינטרנטי וכל אחד יכול לרשום ככל העולה על רוחו ( כן אפילו שחייזרים יגיעו בשבועיים הקרובים ) אולם כשמוטי רושם שהוא מקשיב רק לך ולאורי בץ ובנוסף שום חזאי אחר לא אמין עליו מלבדכם זנו סגידה ולכן רשמתי שלא כל מה שיוצא ממכם הוא תורה מסיני וינסה לפתוח את מוחו גם לדברים אחרים ודעות שונות שיהיה ערב טוב
עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר