צורן/סיליקה

צורן/סיליקה

שלומי, מבקשת לדעת משהו על החומר.. הוא ניתן לבני בן השלוש בעניין אוטיזם. טיפול של יום אחד? תופעות לוואי? רגרסיות? נזק לכל החיים? עוד לא נתתי את החומר. תודה

SILICA

ערב טוב, את הרמדי מכינים מדו-תחמוצת הצורך – Sio2 – צורן. זהו בעצם חול הים. אחרי החמצן זהו היסוד הנפוץ ביותר בטבע. היסוד עצמו התגלה ב- 1823, והוא מרכיב כ- 25% מקליפת האדמה. שם נוסף : קוורץ – חומר שהוא חסר צבע ומהווה את הצורה הטהורה ביותר של הסיליקה. לגבי ההתאמה של הרמדי, הרמדי לא ניתנה בגלל האוטיזם אלא בגלל שהיא אמורה להתאים לילד בצורה אישית. אשמח לשמוע מה הפוטנץ (המינון) שהילד קיבל וכמה פעמים הוא אמור לקחת את הרמדי? כיצד אמור להיות הקשר עם ההומאופת? בכבוד רב ובהצלחה שלומי.

סיליקה

שלומי ערב טוב, קודם כל תודה רבה על ההתייחסות המהירה, זו הפעם הראשונה שלי בפורום. המינון הוא יום אחד חמש טיפות שלוש פעמים ביום הזה וזהו. ועוד חודש וחצי להיות בקשר עם ההומופט. עוד לא נתתי לילד את הטיפול אני מפחדת מרגרסיה שלא תעבור.. מה אתה אומר? ומה זאת אומרת לא קשור לאוטיזם.. אלא לילד..?

טיפול הומאופתי

שלום רב, האם לא הוסבר לך מהי הומאופתיה ומהו הטיפול ההומאופתי? האם לא הוסבר לך שהרמדי היא לילד ולא לאוטיזם? אם את רוצה לדבר איתי באופן אישי את יכולה לרשום כאן את המייל שלך ואחזיר לך מענה. בכבוד רב, שלומי.

אשמח לדבר איתך

שלומי ערב טוב, המייל שלי :4502264@walla.co.il אם זה נהוג אשמח לדבר איתך טלפונית או למייל שלך.. תודה רבה

מה הקשר בין רמדי סיליקה לבין אוטיזם גם לנו הוצע הרמדי 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר