רעשים בבטן

רעשים בבטן

שלום, האם שיטה זו של רפואה אלטרנטיבית יכולה לפתור בעיה של רעשים וגרגורים מהבטן? יש לציין שעשיתי את כל הבדיקות ולקיחת התרופות האפשריים ברפואה הקונבנציונלית, הרופא הגדיר שיש לי IBS. בנוסף לזה אני מטופלת בטיפול פסיכולוגי לפתרון הבעיה. אך דבר לא עזר... האם יש מוצא בשיטתכם? אני כ"כ נואשת כבר! זה משתלט לי על החיים! תודה רבה, שני.

רעשים בבטן

שלום שני, ניתן בהחלט לסייע ע"י טיפול הומאופתי גם בבעיות הקשורות במערכת העיכול בכלל וב- IBS בפרט. - אשמח לדעת בת כמה את? - האם סובלת ממחלה כרונית ממשוכת או האם את לוקחת תרופות באופן קבוע. - מהו עיסוקך בחיים? בכבוד רב, שלומי.

המשך- רעשים בבטן

שלום שלומי, תודה רבה על תשובתך המהירה! אני אפרט קצת על עצמי- אני בת 19, וככל הסימפטומים החלו בערך לפני שנתיים. זה התבטא בכל מיני דברים- בהתחלה בחילות ושלשולים, אבל עכשיו זה בעיקר גזים ורעשים מהבטן. לפעמים אני חושבת שהייתי מעדיפה שיהיו לי כאבים, רק לא התופעות המביכות מהן אני סובלת. במחינה רפואית עברתי את רוב הבדיקות האפשריות לשלילת מחלות עיכול (אולטרסאונד, גסטרוסקופיה, נשיפה ללקטוז וכו') וטופלתי בכל מיני תרופות, כגון: פנקריאופלט, מודאל וכו'. כרגע אני מטופלת בקולוטאל ואנציפלמד כבר חודשיים. בלי קשר, אני גם נוטלת ראקוטן לפצעי בגרות. שאלת מה אני עושה בחיים- אז בעיקרון הייתי אמורה להיות כבר בצבא, אבל דחיתי את הגיוס שלי בגלל בתופעה ממנה אני סובלת, ואני כרגע לומדת במדרשה. בוודאי זה נשמע מוזר שבגלל דברים כ"כ שוליים אני משנה את חיי לחלוטין מהתכנון המקורי, אבל זה פשוט משתלט לי על החיים! (דוגמה נוספת לכך היא שאת כל בחינות הבגרות עשיתי בחדר נפרד. יש לי פחד נוראי מלהיות בחדר שקט עם אנשים, שמא ישמעו את רעשי הבטן שלי. לכן גם מאוד קשה לי לשבת בשיעורים, הרצאות ולימודים). יצאה לי תשובה קצת ארוכה, אבל אני מקווה שנתתי לך תמונה קצת יותר רחבה על מצבי. אשמח לתגובות והצעות כיצד לפעול. יש לי עוד 6 חודשים עד הגיוס ואני חייבת לפתור את הבעיה עד אז! בתודה מראש, שני.

רעשים בבטן המשך

שלום שני, תודה על הפרוט ואכן תמונה מתחילה להתבהר במקצת. לפי ניסיוני בהחלט אפשר לסייע לך, אך תחושתי כי יש צורך ביותר משישה חודשים ולו רק מהסיבה שאת לוקחת תרופות אשר השפעתן על האורגניזם היא ... לא הכי טובה (בלשון המעטה). בעיית העיכול שאת מתארת איננה הבעיה המרכזית ממנה את סובלת, למרות שכרגע היא זאת שהכי מפריעה לך. אני בהחלט חושב כי ניתן לסייע לך ע"י טיפול הומאופתי קלאסי מקצועי ולאורך זמן. מאחל לך רפואה שלמה ואם יש משהו שאני יכול לעזור את מוזמנת לכתוב. בכבוד רב, שלומי.

היי יש לי שאלה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר