אלרגיה לחום ושמש

יש לי חברה שנמצאת כבר על סף יאוש מחייה. זה שנים שכל חשיפה לשמש גורמת לה תגובות אלרגיות קיצוניות: התנפחות, פעצים צריבות וכאבים, שמביאים אותה לא פעם לבתי חולים. לאחרונה התפשטה האלרגיה לא רק למצבים של חשיפה לשמש אלא גם לימים חמים ולחים. יש פה למישהו עצה למישהי שכבר ניסתה כמעט הכל ברפואה הקונבנציונלית והמשלימה?
Anonymous

אלרגיות

שלום לך, ראשית אין צורך להיות מיואשים, מבחינה הומאופתית הדרך היחידה לנסות ולעזור, ואני מאמין שאפשר, הוא לפנות למטפל ולהתחיל בטיפול. התמונה שאת מתארת די מוכרת, אך יש צורך לברר עוד פרטים על התופעה ועל האדם עצמו לפני ההחלטה איזו רמדי לתת. בהצלחה שלומי.
Anonymous

תרופה

כדורי אטרקס פרופילקטי במשך מספר חודשים להתיעץ עם רופא מתאים
Anonymous

ומה אם לאחר כמה חודשים לא עזר ????

שלום רב, אני מאד מאד לא ממליץ על לקיחת תרופות ללא פיקוח רפואי? הדבר מסוכן ויכול לגרום לסכנת חיים !!! שלומי.
Anonymous

לי יש את אותה תופעה התפרצה לי אטופיק דרמטיטיס בגלל שימוש ברטאויוט ומאז חיי אינם חיים ומה שיותר גרוע זה שהמחלה הנוראה הזו עברה לילדיי ותגביל גם את חייהם לצערי אין שום פתרון חוץ מאשר לא לצאת מהבית בקיץ 

אולי אפשר לנסות לבדוק את הבלוטות במוח שאחראיות על איזון החום בגוף... ניסיתם<

לי יש אלרגיה לחום כקוראת במהלך פעילות ספורטיבית 

זה וקורה יותר כאשר אני עושה הליכות בחוץ ויש קצת משב רוח ברגע שחום הגוף עולה מאוד מתחילים עיקצוצים בכל הגוף בעיקר ברגליים . משהו בלתי נסבל ברגע שאני נעצרת והדופק יורד זה מפסיק 

זה משגע אותי ועכשיו לביתי יש כת אותה התופעה רק יותר חזקה מה עושים ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר