אלרגיה

אלרגיה

אהלן, מאז תחילת הקיץ, אני סובל מתופעות אלרגיה, לא הצלחתי להבין האם זה קשור למזגן כי זה קורה גם בחדרים מקוררים עם מזגן חזק וגם בלי. אני מתעורר כל בוקר עם סבבים של כ-7-8 התעטשויות. העיניים דומעות לי ואני חש גירוד בכל הפנים. התחלתי לקחת אלרג'יקס אבל זה ממש ממש מחליש אותי, זה מרדים ואני חש לא מספיק שולט בהגה. אמרו לי שכדאי לנסות משהו הומופאתי, האם מישהו פה מכיר משהו שיכול להקל עליי? אשמח לכל המלצה.

אלרגיה

מיכאל שלום, כפי שאתה רואה וחש על גופך, אתה לוקח תרופה כימית כנגד האלרגיה אשר אולי מעט משפיעה אך גופך משלם מחיר וכך גם אתה. בהומאופתיה הטיפול חייב להיות מותאם לך באופן אישי ולא למחלה ממנה אתה סובל. לכן המלצתי לפנות למטפל/ת באופן אישי ולהתאים לך את הטיפול הנכון והטוב ביותר. בברכה שלומי.

תרופה ללא מרשם לתופעות אלרגיה

היי מיכאל אני לגמרי מזדהה איתך, אני לא יכולה לעבוד עם ההיסטמינים האלה. יש לי חברה שלוקחת זריקות אבל בגלל שאני נורא מפחדת ממחטים אני לוקחת תרופה טבעית בשם קוריזליה ללא מרשם, שממש מקלה, והיא בלי סטרואידים, זה ממש עוזר לי. אני לא יודעת מה איתך אבל אני יכולה להגיד שחלק מזה זה בגלל המזגנים ואני משתדלת להמנע מהם, או לשהות לפחות כמה שפחות, כדאי לך גם לבדוק את זה כי אם תוכל לבודד את זה, זה ממש יעזור תרגיש טוב, ג'.סולומון

היי מיכאל, האם חשבת לנסות טיפול באלרגיה בשיטות אלטרנטיביות? יש כל מיני טיפולים שאולי יעזרו לך והם לא כוללים נטילת תרופות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר