טיפול באקנה

טיפול באקנה

רציתי לשאול על שיטות טיפול אלטרנטיביות לאקנה, מכיוון שאני אחרי גיל ההתבגרות (בת 21) אני מאמינה שאצלי האקנה הוא רק סימפטום לבעיות אחרות שהגוף עובר (יש לי מעי רגיז לדוגמא)ויכול להיות שבגלל זה שיטות הטיפול הקונבנציאונליות לא עובדות עליי (אנטיביוטיקה דרך הפה במשך ארבעה חודשים ושלל משחות) תודה

אקנה

חג שמח שרון, אחד ההבדלים המהותיים בין טיפול של רופא להומאופת הוא, שהרופא מתאים את הטיפול למחלה ולא לך באופן אישי, לעומת ההומאופת הקלאסי אשר מבין ויודע שיש קשר הדוק בין כל האיברים וכל המחלות שלך. לכן לא ניתן להתאים טיפול לאקנה לחוד ולמעי לחוד. יש צורך לראות את התמונה המלאה ורק אז לתת לך את הרמדי, התרופה ההומאופתית, אשר תוכל להשיבך למקום של בריאות. מקווה שהדברים יותר ברורים לך כרגע. אם תרצי פרטים נופסים אני כאן. בברכה, שלומי.

אני אשמח לפרטים נוספים

אז איך בעצם מתחילים בטיפול הומופאטי?

פרטים נוספים

אז איך מתחילים בטיפול...? הדבר הראשון שצריכים הוא להבין מהי הומאופתיה קלאסית, ןלאחר מכן יש לקבל החלטה שזה מה שרוצים. אח"כ.... את מוזמנת לשלוח לי מייל ואסייע לך בבחירת הומאופת ובעזרה בכל דרך. בברכה שלומי. shlomi@homeopathy.co.il

טיפול באקנה לא מומלץ להפקיר את הפנים

היי שרון טיפול באקנה ובפנים לא בידי איש מקצוע יכול לגרום לנזק שאחר כך מצטערים עליו. מתוך קריאת התשובות שנרשמו לך אני לא מתרשמת ממשהו מקצועי במיוחד והרבה פלספנות ופתלתלות מילולית ריקה מתוכן ( בלשון המעטה ) בתור אחת שניזוקה מקוסמטיקאית לר מקצועית וברוך השם החלימה אחר כך מטיפול מתקן ממליצה לך לא לחשוב שכל קלישאה אינטרנטית היא הבטחה מקצועית - אני מתרשמת שאת קצת נאיבית. אם בא לך כתבי לי למייל ואכוון אותך לטיפול מקצועי . שירה ד. shiradg@walla.com

את יכולה לבדוק את האתר הזה...אולי הוא יוכל לעזור לך:

http://www.mor.org.il/

מי שפיר
אקנה
יבלות ויראליות

היי שרון,
יש דרכים טבעיות ועדינות לטיפול באקנה.

קודם כל יש שינויים מתזונה, מבחינת מניעה שיכולים ממש להקל.
 וגם מבחינת החומרים שאת משתמשת איתם על העור כגון סבונים, קרמים וכו'.

ויש חומרים טבעיים עדינים שיכולים ממש לשפר את המצב - מאמר מעניין על טיפול טבעי באקנה.

לבריאות

היי שרון,

סליחה, בטעות קישרתי למאמר אחר.

המאמר עם טיפים לטיפול טבעי באקנה

לבריאות

אני יכולה להמליץ על ערכה לטיפול באקנה מאוד מאוד טובה במחיר זול שכולל סבון, קרם לחות, מסכת טיהור רעלים וטרחיף לטיפול מקומי.

תוכלי להיכנס לפה שרון : טיפול באקנה

הי שרון

ראשית חשוב לי מאוד שתדעי שאת לא לבד. אני ועוד רבים אחרים סבלנו וסובלים מאקנה הרבה אחרי גיל ההתבגרות. חשוב מאוד לומר שיש אופציה לטפל באקנה עיקש בפנים ובגוף, רק חשוב מאוד להצטייד בסבלנות. אני עברתי מגוון רחב של מטפלים וטיפולים שונים עד שמצאתי את הקוסמטיקאית הנוכחית שלי, שהצליחה לעשות עבודה נפלאה, ולשפר משמעותית את מצב הפנים. אני אוהב שהיחס שם האו אישי לכל מטופל, והטיפול מותאים באופן אישי למצב ולסוג העור. תוכלי לראות עוד פרטים כאן בקישור.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר