אסטמה בילדים

אסטמה בילדים

שלום, קיבלתי המלצה על רופא הומאופת בשם ד"ר אניספלד, אשר ידוע כגורו בתחום ההומאופתי. אשמח לשמוע חוות דעת נוספת לגבי שיטות הטיפול שלו ובכלל כול מידע שיכול לעזור בנושא האסטמה בילדים. תודה, שיר

אסטמה בילדים

שירה שלום, אני עוסק הומאופתיה לא מעט שנים, ואני לא מכיר שום "גורו" בהומאופתיה, לפחות לא במדינת ישראל. הד"ר עליו את מדבר איננו חבר באגודה להומאופתיה, והדברים שאני שומע נוטים לכיוונים שונים. ישנם הומאופתים קלאסים טובים ומקצועיים בארץ, הם אומנם לא "גורו", אבל הם עושים הומאופתיה טובה, מקצועית ורצינית. אם תרצי עזרה בבחירה של הומאופת, את מוזמנת לשלוח לי מייל, ואשמח לסייע. רפואה שלמה שלומי.

שלום שירה

יש הומאופת מדהים שעזר להורים שלי. בנוסף יש דברים נוספים שאפשר לנסות מתחום הרפואה האלטרנטיבית.

רוב האנשים עם אסטמה שתיתקל באחת או יותר מהתופעות הבאות:

• השיעול. שיעולים מאסטמה הוא לעיתים קרובות גרוע בלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, שקשה לישון. לפעמים השיעול הוא סימפטום היחיד שלך. לפעמים שיעולים מעלה ריר, או ליחה.
  • והעוזרות. והעוזרות הוא צליל whistling או שה תמים כשאתה נושם.
  • מחנק החזה. זה מרגיש כמו משהו ולחיצת או יושב על החזה.
  • קוצר נשימה. יש אנשים שאומרים הם לא תפסו את נשימתם, או שהם חשים נשימה, או בנשימה עצורה. אתם עשויים להרגיש כאילו אין אפשרות לקבל מספיק אוויר מתוך הריאות.
  • אסטמה דרכי טיפול

אך הסימפטומים של אסטמה שונה עבור אנשים שונים. הם משתנים בין פעם אחת לאחרת. הם גם להשתנות התדר: כמה אנשים יש סימפטומים רק פעם אחת כל כמה חודשים אחרים יש סימפטומים בכל שבוע, עדיין אחרים יש סימפטומים מדי יום.

בהתקפת אסטמה קשה, איירווייז שלך לצמצם הרבה לא מספיק חמצן יוכלו להיכנס לתוך הדם העובר אל האברים החיוניים שלך. תנאי זה הוא במקרה חירום רפואי. אנשים יכולים למות מפני התקפות אסטמה קשות.

אסטמה כיצד לאבחן ולטפל?

עם ניהול יעיל באסטמה, עם זאת, רוב האנשים עם אסטמה לצפות יש מעט, אם בכלל, סימפטומים.

• אסטמה סימנים וגורמים 

אסטמה סימנים: אסטמה מאופיינת בדלקת של הסימפונות עם ייצור מוגבר של הפרשות ... דע את הסימפטומים המוקדמים של אסטמה: סימני אזהרה מוקדמים הם שינויים ...

• אסטמה סינוסיטיס 

מחלות דרכי הנשימה: אסטמה (אסתמה) וסינוסיטיס (דלקת מערות האף הגתות), הן מחלות שוונות ושכיחות. אסטמה או גנחת הסימפונות היא מחלת ריאות חסימתית כרונית הפוקדת את ...

• אסטמה גנחת הסימפונות קצרת הנשימה

23 בינו׳ 2015 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל.
      אסטמה גנחת הסימפונות קצרת הנשימה אסתמה. ד"ר עזרא מספר אודות מחלת האסטמה. http://diet2all.net אסטמה - (מחלת ריאה חסימתית כרונית) הבעיה בעץ ...

• אסטמה ואנטיאוקסידנטים

22 בינו׳ 2015 - הועלה על-ידי אסטמה סינוסיטיס
        אסטמה (Asthma) וויטמינים נוגדי חמצון, עם ד"ר עזרא. http://diet2all.net אסטמה הינה הפרעה דלקתית כרונית של דרכי הנשימה הנשימה התחתונות, אסטמה ...

קובי עזרא פתרונות בריאות. לערוץ היוטיוב: קובי דיאט לאתר: דיאטה לחיטוב הגוף 

לאינסטגרם: kobisport

לדף הפייסבוק: Diet2All

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר