פחד מאנשים והסביבה האנושית

שלום לשלומי, אני בן 17, כשאני עולה באוטובוס או שאני שוהה במקום הומה אדם או שאני מכיר מישהו חדש אני נכנס לחרדה רצינית בזמן אמת... החרדה מתבטאת בהזעה, אדימות פנים ודיבור מגומגם ותנועות חדות (לא מוקצנות) שמעידות על "חוסר ביטחון" וכד'. התופעות שציינתי הם מציקות ולא נעימות, לעיתים אני מקבל עליהם הערות שגורמות אפילו להחמרת המצב האישי שלי! אני יכול להגדיר עצמי כאדם עם בטחון עצמי ירוד, אינני כל כך פתוח בפני אנשים אבל לדעתי זו לא סיבה לתופעות הציינתי תחילה. כמו כן, אבדות רבות היו במשפחתי ומצבה הכללי לא מעיד על מצב טוב. יש לי משפחה לא בריאה, ואבא שנוטל תרופות כגון קסנקס וכדומה. אני יכול להוסיף ולומר שאני נוטה למצבי דיכאון והסתגרויות, האשמה עצמית וכאב... היה לי קשה לתאר במידה טובה יותר את התופעות אבל אשמח לקבל את דעתך המקצועית. תודה וחג שמח.

פחד מאנשים והסביבה האנושית

שלום רב, התמונה אותה אתה מתאר מוכרת. אנשים שלא חשים בנוח בחברת קהל או אנשים זרים, תחושות המלוות את הפאן הנפשי והפיזי כאחד. ובנוסף גם הנושא של בטחון עצמי. - איך אתה בבחינות? מה אתה מרגיש לפני בחינות? - איך אתה מרגיש לפני הופעה מול קהל? - האם אתה מזיע? יותר חם לך או קר? - אך מערכת העיכול? אלו רק חלק קטן מהשאלות שיש לברר לפני שיהיה ניתן לדעת מהי הרמדי ההומאופתית, התרופה ההומאופתית, אשר אמורה להתאים לך באופן אישי. ניתן לסייע ע"י טיפול הומאופתי קלאסי ואפשר לשנות את איכות החיים. הדרך היא לפנות להומאופת קלאסי בצורה רצינית ואישית ולהתחיל בטיפול. בכבוד רב, שלומי.

תשובות לשאלותיך

זעתי היא חמה ולא נוחה. בבחינות איני מתרגש כלל וכלל אני דווקא "שנטי"אך לא תמיד מצליח בהן. בפני קהל אני מגיב לעיתים בתופעות שכתבתי עליהם בהודעה הראשית. אך לא תמיד.

אז מה עושים עכשיו?

יש לנו רק חלק קטן מאד מהאינפורמציה הנחוצה בכדי לדעת מה לעשות וכיצד להמשיך. אך בכדי לעשות את הדברים בצורה רצינית ומקצועית, עלייך להיפגש עם הומאופת ולהתחיל בטיפול (חשוב לבדוק כי מדובר על הומאופת קלאסי חבר באגודה להומאופתיה). רפואה שלמה וחג שמח שלומי.

את האמת, כל מה שכתבת נכו גם לגבי זה פשוט לא יאומן

כשאני בחברה של אנשים זרים, אני נהיה המפראקטיבי, התנועות הטבעית של הגוף כמו למשל שינוי תנוחה הפכות להיות מוקצנות וחדות, אני משתתק משתדל לשבת תנוחה אחת כמעט כמו פסל ומשתדל כמה שפחות לזוז, הריכוז נהיה אפסי (כל גירוי קטן מהסביבה מושך לי את העין), וכשאני מדבר או רוצה לפנות למישהו/ מישהי אני מגמגם ונעלמות לי המילים ואני מרגיש נבוך מאוד, כמו כן אני מזיע ומתרגש מאוד. החרדה הזו מלווה בתחושה של חוסר בטחון וכל הערה קטנה אפילו לא קשורה של הפטרנר אליו אני נגש או שלי גורמת לי לביקורת עצמית מאוד גבוהה ושיפוט שגוי לגבי עצמי. התופעה מתרחשת גם כשאני מול אדם זר יחיד. התופעה הזו מאוד מפריע לי כשאני מנסה לגשת ולהתחיל אם בחורות ברמה כזו שאני לא מסוגל לגשת אפילו ולנסות. התופעה הזו הייתה קיימת אצלי מאז ומתמיד גם כשהייתי קטן אני זוכר אותה, רק שקיום היא הרבה יותר מוקצנת. בכללי אני ילד מאוד ביישן ומאוד סגור אני כמעט שלא מדבר אם אף אחד, ותמיד כשאני רוצה לדבר נעלמות לי המילים ואני מגמגם מרוב התרגשות. ראוי לציין שהתופעות לא קורות כמעט אף פעם בבית שלי כשאני מדבר אם בני המשפחה אלה רק אנשים זרים או כאלה שהשיחות שלי איתם הם לא לעיתים קרובות, התופעה הזו לא מתרחשת כשאני מביע את עצמי בכתב כמו למשל בשיחות דרך האינטרנט, אלה רק כשהשיחה היא ישירה, בנוסף גיליתי שחומרים מעוררים כגון קפה או אלכוהול מקצינים אצלי את התופעה לפעמים גם מאוד. הייתי מעוניין לקבל תרופה או טיפול כל שהוא שימנע ממני את התופעה המתסכלת הזו.

ושוב...

שבת שלום, בכדי דעת מהי הרמדי, ההכנה ההומאופתית המתאימה ביותר לך, יש צורך בפגישה עם הומאופת קלאסי, ולהתחיל בטפול רציני ומקצועי. בהצלחה שלומי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר