נומרולוגית

שלום מישהיא שמעה על הנומרולוגית גילה אמיר? מה דעתכם? ביי יהלי

אודות גילה אמיר

גילה אמיר היא כירולוגית (מנתחת אופי ומכוונת לפי כף יד) וגם נומרולוגית עם ותק של לפחות 20 שנה. היא מתגוררת בחולון ומקבלת לייעוץ אישי בדירתה. הייתי אצלה בפגישת ייעוץ לפני יותר מ-15 שנה; התחלתי אז לעבוד במקום חדש והיתה לי איזו תחושה של עירפול ואי ודאות. התרשמתי שהיא מבינה עניינים - ניתוח האופי שלה היה די ענייני ומרוכז ומוסבר בשפה ברורה, כמו כן היא השתמשה בנומרולוגיה כדי לנתח ולנבא בנוגע לקשר שהיה לי עם מישהי באותם ימים, ובדיעבד הדברים שאמרה היו מאוד נכונים. הנ"ל גם מעניקה שירות ייעוץ טלפוני בחינם בבחירת שם מתאים (נומרולוגית) לתינוקות עם היוולדם ותוך כדי כך לפעמים אומרת דבר או שניים על התינוק ומשפחתו, אז כנראה שיש לה גם אינטואיציה מאוד חזקה. אם את שוקלת לפנות לייעוץ אישי אצלה אז קחי בחשבון שיקולים של נגישות, וגם עלות כספית ביחס לזמן המוקדש לייעוץ וחשוב מאוד להכין מראש רשימת שאלות ונושאים לדון בהם, כדי לא לבזבז זמן. אני מאחל לך בהצלחה, ואם תחליטי לפנות לייעוץ אצלה - יהיה נחמד אם תביעי את התרשמותך בפורום זה.

גם אני הייתי אצלה בעבר ו..

הייתי אצלה לפני יותר מ 10 שנים, הקלטתי את הניתוח שעשתה לי ולפני פרק זמן שמעתי אותו שוב. מעניין אבל לא יותר, לא תמיד נכון, למעשה רובו לא התקיים ולא התגשם. למרות שעשיתי כמיטב יכולתי... אני התאכזבתי ממנה אבל הדברים הרי אינדיוודואלים. וגם הכל פתוח והרשות נתונה... אם את רוצה ללכת לכי בקטע של חוויה וזהו. בהצלחה

אודות גילה אמיר

היי.. בהמשך לשאלתך, אני אישית לא מכירה אותה אבל אימי למדה אצלה נומרולוגיה לפני כ10 שנים, והיא ואבי היו אצלה ביעוץ מספר פעמים. ע"פ מה שאני יודעת מהם זה שהתחזיות בנומרולוגיה וכך גם הניתוח הם ברמת הפוטנציאל של האדם והסביבה שבה הוא חי . אני יודעת שגילה היא מאוד מקצועית,ואני בעצמי עברתי קורס של נומרולוגיה אצל אימי שמעבירה כיום גם קורסים בנושא ואני יכולה לומר שזה כלי מעולה , זה עוזר לך להבין אנשים, לכוון את עצמך לכיוון שמתאים לך, וגם לדעת במקרים רבים אם את ממצה את הפוטנציאל וגם במערכות יחסים לראות את מידת ההתאמה שיהיה לך בהצלחה חלי.

אודות גילה אמיר

גילה אמיר היא כירולוגית (מנתחת אופי ומכוונת לפי כף יד) וגם נומרולוגית עם ותק של לפחות 20 שנה. היא מתגוררת בחולון ומקבלת לייעוץ אישי בדירתה. הייתי אצלה בפגישת ייעוץ לפני יותר מ-15 שנה; התחלתי אז לעבוד במקום חדש והיתה לי איזו תחושה של עירפול ואי ודאות. התרשמתי שהיא מבינה עניינים - ניתוח האופי שלה היה די ענייני ומרוכז ומוסבר בשפה ברורה, כמו כן היא השתמשה בנומרולוגיה כדי לנתח ולנבא בנוגע לקשר שהיה לי עם מישהי באותם ימים, ובדיעבד הדברים שאמרה היו מאוד נכונים. הנ"ל גם מעניקה שירות ייעוץ טלפוני בחינם בבחירת שם מתאים (נומרולוגית) לתינוקות עם היוולדם ותוך כדי כך לפעמים אומרת דבר או שניים על התינוק ומשפחתו, אז כנראה שיש לה גם אינטואיציה מאוד חזקה. אם את שוקלת לפנות לייעוץ אישי אצלה אז קחי בחשבון שיקולים של נגישות, וגם עלות כספית ביחס לזמן המוקדש לייעוץ וחשוב מאוד להכין מראש רשימת שאלות ונושאים לדון בהם, כדי לא לבזבז זמן. אני מאחל לך בהצלחה, ואם תחליטי לפנות לייעוץ אצלה - יהיה נחמד אם תביעי את התרשמותך בפורום זה.

גילה אמיר - המשך

בנות הייתי אצל גילה אמיר. תחילה התלהבתי ממנה אמרה דברים אמיתיים, נכונים ואני עדיין ממתינה להמשך לראות התפתחויות בהתאם לדברים שאמרה תודה לכל הבנות שהגיבו ביי יהלי

היי יהלי

אחרי זמן דבריה היו נכונים?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר