חידוש אנרגיה

אני עוסק בספורט מאוד קשה (כדור מים) מצריך הרבה כוח. פעם אחת אחרי אימון הייתי ממש עייף, נכנסתי למיטה וחשבתי למה לא לנסות איזו שהיא הרפייה, אז מה שעשיתי היה: שום חלק בגוף לא נגע בחלק אחר, פרסתי את כל חלקי הגוף על המיטה, לא בצורה מופרזת, עכשיו, התחלתי לחשוב על הרגל השמאלית שלי ולאט לאט הרגשתי מין ריחוף של הרגל, אני לא מצליח לשמור על מצב ה"ריחוף" הרבה זמן בגלל שזה פותח לפחות למה שאני מרגיש חיסונים בגוף בפני מחלות אבל ברגע שהחלק בגוף שאליו אני מכוון את הכוח הזה אז יש מין כמו הזעקה שאומרת לגוף עד כאן, ואז לרוב זה מקפיץ אותי ודפיקות הלב מואצות קצת. ממש קשה לי לתאר איך אני עושה את זה אבל כשאני מבצע את חידוש האנרגיה הזה שלוש פעמיים לכל איבר בגוף ( רגליים, ידיים, חזה וראש, שראש גורם קצת כאב ראש לדקה) יום לאחר מכן קמתי ב6:00 בבקור בלי בעיה והרגשתי שנולדתי מחדש, כל האיברים שעשיתי בהם את החידוש אנרגיה, היו רפויים לגמרי בגלל זה אני הייתי לוקח יום אחד חופש מאימון כדי שהשרירים קצת יהיו פחות רפויים כי אני ממש מרגיש שאין "כוח" לשרירים לתפקד (כמו במטריקס שהיו צריכים לעורר לו את השרירים כי הוא אף פעם לא השתמש בהם) אבל יום לאחר יום החופשה, הייתי כמו בן אדם חדש!!!

יואב שלום........

מהי שאלתך? אם מדובר בלהבין את התהליך שהינך עובר.......אז ההסבר הוא........ בגוף האדם נמצאים ערוצים אנרגטים שדרכם עוברת האנרגיה אל האיברים. כאשר הזרימה תקינה בערוצים האנרגתים , יש זרימה טובה של הדם אל האברים והתאים. דם מצד אחד מעביר חומרי מזון וחמצן אל התאים ומצד שני הוא מנקה את הפסולת. במצב של זרימת האנרגיה בצורה תקינה , הגוף ימצא באיזון, והאיזון יגרום לשרירים להיות משוחררים ולא תפוסים. אריה

תודה

אוקיי, תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר