03.01.02 | 10:10
מי יכול לעזור לי לגבי פירוש כישוף שעשו לי???
לפני 3 שנים עברתי דירה ואז גיליתי משהו באחת ממגירות הבגדים. זה היה מעין פיסת בד סגורה בחוט (שמישהו תפר). הצורה היתה כמו של סיגריה. פתחתי את החוט עם מספרים וגיליתי בפנים 3 חרוזים לבנים עם נקודות שחורות עליהם(כמו החרוזים שהערבים מלפפים בידיהם), מסביבן חומר הנראה כמו תערובת ניקוטין וכל זה היה מלופף בסלוטייפ. מאוד נבהלתי וזרקתי את זה לים כמו שמישהו אמר לי. האם מישהו יודע מה זה ומה זה אומר??? תודה ואם צריך עוד פרטים, אתן בשמחה.
03.01.02 | 22:59

תנסי באתר של "ghost" אולי הוא יוכל לעזור לך... (הוא מבין בכישוף..)

05.01.02 | 14:34

שלום לך אני חושבת שאוכל להפנות אןתך לאדם מתאים בייחוד כשמדובר בכשפים מוסלמיים.

תפני לאיימיל שלי keren741@walla.co.il ואתן לך את מספר הטלפון.
06.01.02 | 23:02

תנסי באתר של "ghost" אולי הוא יוכל לעזור לך... (הוא מבין בכישוף..)

אני דוקא מצאתי את הידע וההבנה של כותב האתר בכשפים מאוד שיטחית ולא מבוססת.....

אבל אולי זה פשוט פן חדש שלא שמעתי עליו, או שאולי הוא פשוט מאוד דוגל בכישופים שחורים..... *מתוך הזיכרון שלי בקשר למה שראיתי באתר לפני כחודשיים כשנכנסתי אני נותנת לו את הספק שהוא הינה ושיפר*
07.01.02 | 00:52

תגובה

תראי אם הוא ירצה להרחיב על כל נושא באתר זה יקח משהו כמו 25 שנה כדי לבנות אתר כזה לגבי אם זה מבוסס או לא את יכולה לעיין בסיפורים השונים והמשונים שהוא כותב באתר ותמצאי שאחרי הכל יש ביסוס לדבריו לאור הניסיון והחוויות שהוא עבר השאלה היא כמובן אם לבחור להאמין לו או לא שזה כבר עיניין אחר לגמרה, האתר דרך אגב לא עוסק רק בכישוף אלא כמעט בכל נושא מיסטי שאת יכולה לחשוב עליו וכמו שהוא רושם על כישוף שחור ככה גם כתוב לך שם על כל מיני כישופים וקמעות לחיזוק הזוגיות להצלחה בעסק ועוד ועוד ועוד....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר