לאריאל עדן, על "תרולוגיה"

שלום לך! בעקבות הדיון הקודם שלנו על קלפי הטארוט (לא יעזור לך... אני אמשיך לכתוב זאת כך :-) ), רכשתי את ספרך. אני חייב לציין שאני נהנה ממנו ומהידע אותו הוא מביא. אין לי ספק שזהו אחד הספרים היותר טובים שנכתבו בעברית בתחום ומנקודת מבט מחקרית (ולא אמונתית/חווייתית בלבד). גם הנימה החב"דניקית שאתה נוטה אליה ברוב הודעותיך בפורום לא מודגשת בספר, מה שאולי "מדבר" לחילוני שכמוני. אחרי שקראתי ספרים רבים בנושא טארוט הן בעברית והן באנגלית, אני בהחלט יכול לציין שזהו הספר המקיף ביותר עד כה בו נתקלתי (חלק מהספרים באנגלית מתומצתים מדי וחסרים פרטים מבהירים קטנים שקיימים בספרך). כתבת גם על חלק שני לספר... האם כבר יש תאריך? בהמשך אולי אעלה שאלות, תמיהות, הארות והערות לגבי הספר. קרוב לודאי שהמקום המתאים לכך יהיה פורום טארוט, הלא כן? שלך הנווד

אני שמח שהפקתה תועלת מספרי

בס"ד אני שמח שהספר שלי עוזר לך להבין את תורת התרות. ספר זה נכתב במקור עוד בשנת 1994 לפני שתחברתי עם חב"ד באופן רשמי, אבל הוא עבר עריכה מחדש לפני הוצאתו לאור בשנת 2000 . למרות שאני כבר מזמן עובד על החלק השני והוא למעשה כבר 95% גמור, כל פעם ישנם עיקובים שונים הגורמים לכך שעדיין לא סימתי לכתוב את החלק השני, אני מקווה שעד סוף שנת 2001 אסיים חלק זה. החלק השני הוא הרבה יותר מעמיק בעיקר בקשר הקבלי בקלפים. אני גם מתכנן לכתוב ספר מיוחד על הקלפים שיצרתי בעצמי בעתיד. אם יהיו לך שאלות בנוגע לספר, אז או שתשאל כאן במסגרת הפורם הזה או במסגרת הפורם שבאתר שלי, אל תשאל בפורם לתרוט כי אני לא נכנס לפורם הזה ולא אוכל להשיב לך שם. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

שלום אריאל אני מחפשת את הספר שלך תרולוגיה היכן ניתן למצוא אותו ?

שלום אריאל אני מחפשת את הספר שלך תרולוגיה היכן ניתן למצוא אותו ?

בס"ד

צר לי אבל אין לי מושג אם בכלל עוד ניתן להשיג את הספר הזה, חפשי ברשת אולי למישהו יש, יתכן שלגילה יש עותק.

השלום והברכה

היכן ניתן לרכוש את הספר תרולוגיה של בנדיק.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: רינה אור
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר