הסרט בין כוכבים עלה לנטפליקס

שלום חברה

הנה על הסרט

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%9F_%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D

נטפליקס העלו הסרט בין כוכבים. intersteller. אחד מהסרטים החשובים ביותר שנעשו בשנים האחרונות. אומרים שמבוסס על רעיונות של הפיזיקה המודרנית. עם המוזיקה המהממת של הנס זימר. חובה חובה!!!

כנסו לנטפליקס ורשמו בין כוכבים.

או מכאן

https://www.facebook.com/gila.buyum/posts/10217672565458765

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

שלום סטנהוף וגם למנהלת הפורום

אני עוקבת מרחוק על מה שקורה כאן, וגם כתבתי לך באופן אישי גילה.

אני חושבת שזה בלתי נסבל, ואני מתכוונת למפגע שנקרא סטנהוף שאני מתפללת שהוא כבר יהיה stand-away מכאן.

אני לא מבינה מה הוא מתעקש בלי הרף להגיד לנו שמה שלא נבדק מדעית כביכול אין לו לגיטימיות, הרי זה ברור מראש שאנו לא מחפשים כאן בפורום הזה ענייני מדע וכו'.

ונניח אמר זאת פעם אחת. אוקיי. למה הוא צריך לומר את זה שוב ושוב ושוב.

למה על כל הודעה הוא צריך להגיב!!!

ותמיד אותו סגנון, די ממש ממש נמאס.

גם הוא חותם לנו ומפנה אותנו לשרלטניות, מצטט פסוקים מהתורה כמו חוזר בתשובה פנאטי.

אני עוקבת גילה שאת מוחקת לו הודעות ומשאירה את המילים הלא יפות שלו, בשביל מה כל זה?

די מספיק, נמאס מזה כבר. זה לא יאה ולא מכובד!!!

אני לא מבינה למה האדם הזה מתעקש בכל מחיר להיות כאן בפורום הזה, ולזרוק לנו בוץ בעיניים!!!

מה הוא מופרע נפשית?

הוא עושה את זה בכוונה?

כמה עוד אפשר לסבול את זה כאן בפורום!!!

אני בטוחה שאני לא היחידה, ואני לא מבינה איך בן אדם בוחר להיות כזה פגע רע. מבחינתי נמאס מזה ובלתי נסבל.

אבקש התייחסות!!!

רינה

ואו...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

רינה יקרה, עיון חטוף בהסטורית הכתיבה שלך בפורומי Walla מעוררת אך תוגה, אם להתבטא באפוק מאופק, לנכח ההדגמה החיה לשקיעת האינטליגנציה של המין האנושי... 

שלום רינה

קראתי את דברייך, ואכן סטנדהוף הוא מכה, ומעניין שהוא עוקב אחר היסטוריית ההודעות שלך.

אם נעקוב אחרי היסטוריית ההודעות שלו, נראה שהוא כתב בפורום היסטוריה, דתיים חילוניים, כאן, ובכל מקום הוא מהרס ומחרב, ואינו אלא יצור דחוי שבא להזיק ותו לא.

הוא כותב בפרופיל שלו שהוא בן 27, אז אולי נתייחס אליו בסלחנות כילד שטרם התבגר, שבחר להיות יצור דחוי ומאוס, ולכן אינו אלא מתגרה, ואחר כך גם מיתמם.

היא לו כבר הרבה שמות משתמש כי כל פעם חסמו אותו ומחקו אותו מוואלה, וככה זה היה בשנת 2016, ראי הודעת הנהנהלה ותביני שזה היה בגללו.

קראו לו קרח דק, סוכות, פוסי גלור, ועוד שמות...

אף אחד לא מעוניין לקרוא את דבריו, ויום אחד הוא כתב שהוא מוכן לשלוח במייל לכל מי שירצה לשמוע אותו, אבל בנתיים אני רק מקבלת פניות במייל שהלוואי שהיינו נפטרים ממנו.

למה הוא בוחר לעשות דווקא, ולכתוב דווקא את מה שלא רוצים לשמוע ובפורום שלא מתאים לו, אין לי הסבר. אולי זה עבודה לפסיכולוגים. אני לא הכתובות לנתח התנהגויות טורדניות מסוג זה.

הסברתי לו באופן פרטי שהחתימה שלו אינה מקובלת, שזה כמו לאכול חזיר ביום כיפור בבית כנסת, אבל לא נראה שהוא מוכן להבין זאת. או שהוא מסרב להבין זאת!!!

מה את אומרת?

שנסביר לו?

זה ברור שהוא מתגרה בנו בכוונה.

הבהרתי לו שאין מקומות בפורום זה, וגם שהודעותיו יימחקו.

זה עבודת פינצטה עד אשר ימחקו אותו גורף מוואלה, ומקווה.

בהחלט אבקש זאת מנהלת וואלה.

בנתיים מבטיחה למחוק כל הודעה שלו וזהו זה.

מצטערת שחייבים אנחנו לשאת את הנטל הזה, וכנראה שזה לא בר תקנה.

מזכירה לכם שבנוסף לכך שאסור להוציא דיבה וכו', אז בפורום זה גם אין לכתוב דברים שאינם בנושא הפורום, וגם אין לחזור על תוכן דומה בהודעות שונות.

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר