עד לאן יגיע הפאשיזם? עד לאן רוצה השלטון המעוות הזה להגיע???

זהו פורום מיסטיקה לא פורום פוליטיקה ואו אזרחות .  

זהו פורום מיסטיקה לא פורום פוליטיקה ואו אזרחות .  

עדי בבקשה נא לשמור על חוקי הבית .

עדי אנחנו חברים ואתה מודע לכך שהיא לא  נמצאת כאן ואתה מנצל זאת .  ביקשתי ממך כחבר זה חבל שאצטרך לפנות להנהלת הפורומים . נא לכבד את חוקי הפורום ,כי אם לך מותר כל אחד יביא לכאן כל מיני נושאים שלא קשורים לעניין הפורום .

אין לי מושג למה כל הויכוחים האלה

לא הבנתי מי נגד מי אתה עדי.

מה מטרת הדברים.

גם אני לא חושבת שיש טעם לכל הויכוח איציק בפומבי.

אם יש טענות על פוסטים אתה יכול לפנות בהודעה פרטית למנהלת הפורום ומשום מה אינך עושה זאת מאז שנו מכירים.

ברגע שאבין מה עדי רצה לומר ועל פי שיקול דעתי אחליט אם יש מקום לפוסט זה בפורום.

או שצריך לשנות הניסוח. המילה פאשיזם היא לא במקום בשום אופן

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עדי, בבקשה. נא לא להתחשבן כאן עם איציק.

מה מטרת דברייך או מטרת מה שאתה מצטט.

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

ואגב...גם הודעות רבות שלך בנושא הקבלה שאינן שייכות למיסטיקה, קבלה אינה מיסטיקה ואתה יודע את זה טוב מאוד

עדי מיסטיקה פירושה נסתר .מיסט =ערפל , כלומר משהו שקצת קשה לראותו באופן ברור .קבלה הינה תורת ניסתר ועל כן היא שייכת.

ערב טוב

שניכם צודקים..חוק הלאום הוא גם מסטי וגם נסתר..

וגם לא מובן...

מבחינה מיסטית ישנן תמורות שאיש לא יודע להסביר אותן.

המדינה היא מדינה יהודית..

ולכן לא שייך פה לומר שוויון..

כי ברגע שיהיה שוויון בגץ הידוע בדעותיו יפרש זאת כאיחוד משפחות..כזכות שיבה וחוק השבות יחול גם על אלה שאינם יהודים.

ההימנון הדגל הישובים היעודיים ליהודים.

לכן אסור בשום אופן להוסיף את המלה שווין הדרוזים סתם קופצים...יש להם זכויות יותר מהיהודים.

ואחן כל ההתרחשויות שאנו חווים הם מעל לטבע..

חזון הנביאים מתגשם..

מי שיכול לנתח זאת רק מקובלים ומיסטיקים.

היו שלום חברים

יש פה בלבול מושגים..

המקום היחידי שבו הדרוזים יכולים להישאר בחיים הוא בישראל..

השבוע אסד ביקש מהדרוזים להתגייס להילחם לצידו נגד המורדים הם סירבו..אסד נתן לדע"ש להיכנס לעיירות הדרוזיות שחטו 200 לקחו עשרות נשים בשבי....

אז יש פה ברית דמים נגד אוייב משותף.

אין ספק שהדרוזים שווים יותר מהרבה יהודים...

הדרוזים מקבלים זכויות ושוויון מכוח חוק יסוד ראשון כבוד אדם וחירותו..

החוק לאום.. בא לומר שמדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי ולא לאום דרוזי ולא לאום פלסתיני....

אם יוסיפו את המלה שוויון..

בגץ הידוע לשמצה בפסיקותיו כגון גירוש המסתננים...

יפרש את המלה שוויון.. שפירושו.

שוויון לשפה. שווין לזכות השיבה ואיחוד משפחות..

שוויון בהקמת ישובים ערבים..

במילים אחרות חיסול המדינה היהודית.

שוויון בזכויות ממילא יש לכל האזרחים כולל החרדים והערבים שאינם תורמים למדינה.

תחשוב על זה עדי.

שבת שלום

שבוע טוב

המבדיל בין קודש לחול...

עדי

נראה לי שנסחפת.. חוק הלאום רק קובע שהמדינה היא של הלאום היהודי..

מה הקשר לזכויות שוויון טבח..

ראית בהפגנה בתל אביב.. הערבים והשמאלנים..

בדם ואש נפדה את פלסטין.

פשוט קילקלנו להם את החלום להשמידנו..

חשבו שבחסות הדמוקרטיה יחסלו את המדינה ראה מה קורה באירופה.

אירופה כבר איסלאמית ואין חזרה...

הדרוזים מקבלים ויקבלו שוויון מלא.. ומגיע להם.

הם סתם מוסתים..

ואגב...גם הודעות רבות שלך בנושא הקבלה שאינן שייכות למיסטיקה, קבלה אינה מיסטיקה ואתה יודע את זה טוב מאוד

עדי מיסטיקה פירושה נסתר .מיסט =ערפל , כלומר משהו שקצת קשה לראותו באופן ברור .קבלה הינה תורת ניסתר ועל כן היא שייכת.

קבלה אינה נחשבת לתורת הנסתר, מאוד נחמד מצידך לקחת ביטוי שלקוח מתורות אחרות ולהלביש על מושג יהודי הנקרא קבלה.

עוד מעט גם תכתוב שהקבלה מדברת על הילות צאקרות ומודע ותת מודע, כאשר ברור וידוע שהמושגים הקבליים שונים בתכלית ממושגי המיסטיקה המוכרת.

קרא את המאמר הבא, ואם אין לך זמן קרא מאמצו:

http://www.aish.co.il/sp/k/48871157.html

וגם של איש הקבלה משה שרון, אמנם גישתו כגישת בעל הסולם שאיני מתחבר אך דבריו בנושא הנ"ל נכונים:

http://www.mo6.co.il/?categoryId=66260&itemId=138068

ושני אלה מבינים מהי קבלה אקסטטית למשל... כולם חושבים שהקבלה היהודית החלה מעת הוצאת ספרי הזוהר  .וממשיכים לנגן את אותו טקסט בנאלי של "זו הקבלה " כמו כל מיני "מפרשים " למיניהם .... אני ממליץ להם לחזור לספסל הלימודים ולהתחיל לחקור איך הייתה הקבלה היהודית לפני משה דה ליאון ...   שאלות כמו מהן "כוונות " ?  "איך מתעלים מקובלים את האנרגיה בעת "כוונה " (מדיטציה ) ? ועוד כל מיני נושאים למיניהם  יש לי תחושה שכמה נושאים  יענו בדיוק על אותם תשובות כפי שאומנויות כישוף ומדיטציה שונות עונות על זאת כיום. חומרי כישוף בבית המקדש .... אופס סליחה שכחתי  חומרי טהרה כמו לבונה ,מור וכל מיני שרפים למיניהם שמין המוזר מכונים לובנד ,בכור ,איספאן ועוד.... שכחתי את העיסוק בשדים ,רוחות ומלאכים ....שכחתי עוד כמה דברים שמזכירים המון המו דברים  שאילולא ידעתי מהי קבלה הייתי בטוח שהן תורות מזרחיות נסתרות כמו השם המפורש  וכל מיני יצורים מיסטיים החיים בין דפי ספרי הקבלה . איך לעזאזל יכולתי לשער כי בקבלה יש תחומים מיסטיים ומאגים ?!  עדי אני עוסק בתחום הקבלה קצת יותר מדי זמן לדעת מהי קבלה תסכים עימי שאחרי עשרות שנות לימוד ,אני יודע  מהי קבלה והקשר שלה למיסטיקה . אומנם מיסטיקה יהודית ,אבל זו מיסטיקה .

ערב טוב

שניכם צודקים..חוק הלאום הוא גם מסטי וגם נסתר..

וגם לא מובן...

מבחינה מיסטית ישנן תמורות שאיש לא יודע להסביר אותן.

המדינה היא מדינה יהודית..

ולכן לא שייך פה לומר שוויון..

כי ברגע שיהיה שוויון בגץ הידוע בדעותיו יפרש זאת כאיחוד משפחות..כזכות שיבה וחוק השבות יחול גם על אלה שאינם יהודים.

ההימנון הדגל הישובים היעודיים ליהודים.

לכן אסור בשום אופן להוסיף את המלה שווין הדרוזים סתם קופצים...יש להם זכויות יותר מהיהודים.

ואחן כל ההתרחשויות שאנו חווים הם מעל לטבע..

חזון הנביאים מתגשם..

מי שיכול לנתח זאת רק מקובלים ומיסטיקים.

היו שלום חברים

מכיוון שרבים לא זוכרים דבר מלימודי האזרחות ברוב המקרים ,הנה משהו שיש לזכור . על פי החוק הבינלאומי המגדיר את האופן בו מוסכם על הגדרות מדינה . ישנן כל מיני סוגי מדינות . יש מדינות רב לאומיות , יש מדינות דו לאומיות ויש מדינות כמו ישראל שהן מדינות לאום . יש מדינות מונרכיות כמו אנגליה  , יש מדינות "כל אזרחיה" כמו קנדה למשל . יש מקומות שיש בהן איחוד בין מדינות תחת יצוג אחד כמו ארה"ב ועוד. ישראל  היא מדינת לאום . המבנה השלטוני במדינת לאום על פי החוק הבינלאומי ,מגדיר את בעלי הלאום ההוא כבעלי הבית של המדינה . הם הריבון !. החוקים מוגדרים במדינה שכזאת כנחלקים לשניים ,חוקי האזרח וחוקי הריבון .בישראל כל הזכויות האזרחיות שוות בין כל המגדרים האזרחיים ,הדתיים  והחברתיים מלבד בחוקי הריבון כמו זכות השיבה. למי שלא מבין הגדרות חוקיות של חוקים לא יודע כי חוק יסוד "חוק הלאום " על כל סעיפיו כבר קיים עוד לפני שחוק היסוד היה קיים למשל מעמדה של השפה הערבית בחוק הישראלי  . הבעיה בהבדל בין המערכת החוקים הישנה לה היינו רגילים ולבין מערכת חוקים המבוססת על חוקה ,ובהבדל בין חוק לבין חוק יסוד .אז הדרך לחוקה לישראל דורש מערכת חוקים נוספת המעגנת בתוכה חוקים רגילים ...כמו למשל החוק המנדטורי סעיף 82 ,מעמדה של השפה הערבית . הבריטים חוקקו אותו בשנת 1922 ,כמו עוד כמה חוקים  וביטלו אותם בטרם יצאו את מדינת ישראל !. ממשלת ישראל בימיה הראשונים כמדינת חוק ,אישררה את כולם מחדש  למעט שינוי אחד קל בסעיף 82 . היא קבעה כי לשפה האנגלית אין מעמד של "שפה רשמית " בישראל . כמה ממנהיגי היהודים והערבים  גם יחד האנגלים הותירו "טעם רע " והעדיפו לא להקנות לאנגלית מעמד של שפה רשמית.  בישראל לכל הדתות יש אוטונומיה מלאה  בבתי הדין שלהם סעיפים 51-57 כמדומני בחוק המנדטורי הקיים עד עצם היום הזה . בישראל אין חוק יסוד דת ולא נראה לי שיהיה אחד שכזה .דת זה נושא רגיש  והמלחמה בין הדתיים (יהודים ,נוצרים ומוסלמים ,כל דת מעינייניה שלה ) לבין חילוניים  (ימניים ושמאלניים כל צד ממניעיו שלו) בנושא טעון זה עדיין קיימת ואין צורך  להסביר כי אין פשרות בין הצדדים ואם תתחיל ההתעסקות בפצע ישן זה , זה ייגמר בשפיכות דמים ובמלחמת דת ומלחמת אחים . היהודים הלאומנים ,הציונים והפטריוטים ,מיישרים מבט צפונה מעט מהגבול הישראלי אל לבנון  . לבנון הייתה מדינת לאום נוצרית מרונית עד שנה מסויימת שבה השיעים והסונים ערכו מלחמת דת במרונים. אז הפכה לבנון שהייתה מדינת חסות צרפתית למדינה עצמאית והתנתקה מהחסות הצרפתית עליה בלחץ האיסלם.  לאחר מכן שבו מלחמות הדת והמרונים נאלצו לוותר על זכותם במדינה בכדי להביא לסיום המלחמה .לבנון הפסיקה להיכשב כמדינה מרונית -נוצרית והיא הצטרפה לחבר המדינות הערביות. הנוצרים נאלצו לוותר על הנשק שלהם בתמורה להבטחת הסונים והשיעים כי הם  יגנו עליהם . כך איבדו המרונים את ארצם ,את זכויותיהם בחוק הלבנוני. הן השיעים בלבנו והן הסונים הפרו ועדיין מפרים את הבטחותיהם לנוצרים בלבנון .מי שזוכר למשל את ג'זין שהיתתה מעוז הנוצרים בלבנון ,היום חיזבאללה שולט עליה ועל חיי תושביה הנמצאים בסכנה מתמדת ומוחזקים שם בכפייה כמגן למה שנמצא מתחת לשדות הנוצרים . מתחת לשדות בנו האיראנים בונקרים תת קרקעיים בהם מותקנים טילי סקאד סימן 2 מתוצרת איראנית משופרים המסוגלים להקיע לטווח של 2000 ק"מ ...וכן טילי סקאד סימן 3 המגיעים לטווח של 5000 ק"מ .... הנוצרים שם יודעים היטב כי מי שמתלונן למשטרה ,מוצא את מותו . הצבא הנמצא באיזור מעלים עין מהעניין . ישראל לא יכולה לסייע ואו לתקוף את המקום . כך חיים הנוצרים בלבנון בימים אלה . רבים מהם יודעים כי ביום שישראל תתקוף את מתקני השיגור חייהם יהיו בסכנה מידי החיזבאללה ואו מישראל.  בישראל גופים מסויימים מעוניינים להפוך את ישראל ממדינת לאום יהודית למדינת כל אזרחיה. בו חוק השבות יהיה פתוח לכל... החשש של  מעשה שכזה הוא כי כל  נוצרי הנרדף באיזור המזרח התיכון יוכל לקבל כאן אזרחות ועל פי דו"ח האו"ם מינואר 2018 יש 215 מיליון נוצרים שיהיו מסוגלים לעשות זאת. אם ישראל תהפוך למדינת כל אזרחיה ,יש 8.6 מיליון פלסטינים בירדן ועוד כמה מיליונים ברחבי העולם שישמחו לשוב לכאן עם סל קליטה. לאחרונה הודו ביטלה לארבעה מיליוני מוסלמים את אזרחותם  גם הם יוכלו לעשות צעד שכזה. אירופה תוכל בנקל למלא את ארצנו בכל פליטיה . כי מדינות כל אזרחיה לרוב הם מדינות שפליטים פונים אליה בבקשות הגירה ומתקבלים בעין יפה. קנדה היא כזאת ,ארה"ב הייתה פעם בעברה וכעת היא מקשיחה יותר ויותר את מדיניות ההגירה אליה. מבחינת החוק הבינלאומי ישראל שומרת על זכויותיה בחוק הבינלאומי המכיר בה כמדינת חוק. לאחרונה מעמדה של טורקיה בנושא זה בוטל והיא "זכתה " להכרה כ- "מדינה לא דמוקרטית" בעקבות רדיפת הנוצרים בדרום טורקיה .הקשר של טורקיה עם אנשי דעא"ש ואל קעידה . מקווה שזה סידר למישהו את הראש מבחינת החוק.

בוקר טוב ושבוע טוב איציק צודק..

אז ככה מגילת העצמאות היא לא תורה מסיני..היתה טובה לשעתה..

במגילת העצמאות לא כתוב מדינה יהודית ודמוקרטית אלא מדינת העם היהודי.. השמאלנים שטפו לנו את המוח עם הוספת המלה דמוקרטית.

עם מתאפיין בכמה דברים.. תרבות שפה דגל הימנון ...

אם נאפשר את השפה הערבית כרשמית ואם נאפשר את מה שקורה היום שערביי ישראל מניפים את דגל החמאס בכל הזדמנות.. ואם הם לא מקבלים את ההימנון שלנו ובצדק כי הוא מפלה..

ואם הלאום של המדינה איננו יהודי אלא רב לאומי..

ואם יהיה שוויון בין כל הלאומים כאן...

הרי שהגזענות תזעק לשמיים..למה ללאום היהודי זכות שיבה ולערבים לא...בצדק יבואו לבגץ השמאלני ויבקשו הסבר מדוע עולה מחבר העמים שאיננו יהודי יש לו זכות שיבה ואילו הערבי שגורש מביתו ב 48 לא יכול לחזור לביתו.

ואם השפה הערבית רשמית..כאשר אתה תעבוד בחברה שמנהליה ערבים יקבעו לך שתנאי הקבלה דורשים שליטה בשפה הערבית..ולא תוכל לטעון אפליה..

את הדגל וההימנון לעולם לא יקבלו..

אז במה בדיוק המדינה הזו מדינה יהודית...?

לכן המדינה היא מדינת הלאום היהודי..עם אפליה מתקנת..

כל הזרים הגרים במדינת היהודים מקבלים שוויון זכויות מלא ואפילו יש להם אפליה מתקנת ראה לימודי רפואה...

אבל אני גם מתנה זאת בשוויון חובות..

אם אתה נצמד למגילת העצמאות.. אז אין דמוקרטיה.

ואם אין דמוקרטיה ממילא אין שוויון אז איפה הבעיה ?

למה קשה לך להבין שהבית שלי רשום על שמי בטאבו.

אם מסיבה כל שהיא אתה גר אצלי.. אתה לא יכול לטעון על שוויון ביני לבינך על הבית...

אבל הזכויות והחובות אכן יש על מה לדבר.

אתה מזכיר לי סיפור...

עשיר גביר עבר בדרך עם סוסו... והנה בצד עני צועק לו אדוני תציל אותי.. אני הולך למות מרעב..

תרכיב אותי עד העיר שם אשיג תרומה לאכול...

אני אשמח אם תיתן לי לרכב קדימה ולאחוז במושכות..

הגביר ציחקק על הבקשה המוזרה נתן לו את המושכות.

הגיעו לעיר העני צועק על הגביר רד מהסוס שלי..

הגביר ההמום מנסה להסביר שזה סוסו..לא עזר לו כלום.

הלכו אל השופטים..השופטים התייסרו בנסיןן למצוא פתרון.

מצד אחד על פי כל דין הסוס ברור של הגביר.

מצד שני העני החזיק במושכות...

בלית ברירה נפסק שהסוס שייך למי שהחזיק במושכות..

קבלה אינה נחשבת לתורת הנסתר, מאוד נחמד מצידך לקחת ביטוי שלקוח מתורות אחרות ולהלביש על מושג יהודי הנקרא קבלה.

עוד מעט גם תכתוב שהקבלה מדברת על הילות צאקרות ומודע ותת מודע, כאשר ברור וידוע שהמושגים הקבליים שונים בתכלית ממושגי המיסטיקה המוכרת.

קרא את המאמר הבא, ואם אין לך זמן קרא מאמצו:

http://www.aish.co.il/sp/k/48871157.html

וגם של איש הקבלה משה שרון, אמנם גישתו כגישת בעל הסולם שאיני מתחבר אך דבריו בנושא הנ"ל נכונים:

http://www.mo6.co.il/?categoryId=66260&itemId=138068

ושני אלה מבינים מהי קבלה אקסטטית למשל... כולם חושבים שהקבלה היהודית החלה מעת הוצאת ספרי הזוהר  .וממשיכים לנגן את אותו טקסט בנאלי של "זו הקבלה " כמו כל מיני "מפרשים " למיניהם .... אני ממליץ להם לחזור לספסל הלימודים ולהתחיל לחקור איך הייתה הקבלה היהודית לפני משה דה ליאון ...   שאלות כמו מהן "כוונות " ?  "איך מתעלים מקובלים את האנרגיה בעת "כוונה " (מדיטציה ) ? ועוד כל מיני נושאים למיניהם  יש לי תחושה שכמה נושאים  יענו בדיוק על אותם תשובות כפי שאומנויות כישוף ומדיטציה שונות עונות על זאת כיום. חומרי כישוף בבית המקדש .... אופס סליחה שכחתי  חומרי טהרה כמו לבונה ,מור וכל מיני שרפים למיניהם שמין המוזר מכונים לובנד ,בכור ,איספאן ועוד.... שכחתי את העיסוק בשדים ,רוחות ומלאכים ....שכחתי עוד כמה דברים שמזכירים המון המו דברים  שאילולא ידעתי מהי קבלה הייתי בטוח שהן תורות מזרחיות נסתרות כמו השם המפורש  וכל מיני יצורים מיסטיים החיים בין דפי ספרי הקבלה . איך לעזאזל יכולתי לשער כי בקבלה יש תחומים מיסטיים ומאגים ?!  עדי אני עוסק בתחום הקבלה קצת יותר מדי זמן לדעת מהי קבלה תסכים עימי שאחרי עשרות שנות לימוד ,אני יודע  מהי קבלה והקשר שלה למיסטיקה . אומנם מיסטיקה יהודית ,אבל זו מיסטיקה .

א. לא "כולם" חושבים שהקבלה החלה מהזוהר.

ב. הטקסטים שהבאתי הם דוגמאות בסיסיות שלא מצריך יותר מידי ידע על מנת להבין שהקבלה אינה מיסטיקה.

ג. הכוונות בקבלה הלוריאנית אינה מדיטציה!!! אתה מתכוון אולי לקבלה האקסטטית של רבי אבולעפיא שכבר עוד לפני מאות שנים נאסרה לשימוש.

ד. לקחת מושגים מהקבלה ולקרוא לזה קבלה מעשית, לא אומר שזו קבלה.

הקבלה המעשית לקוחה מעולם העשייה (כזכור לך שגם בעולם העשייה יש 10 ספירות), וקבלה מלשון מקביל...כל מה שתחתון משקף את העליונים, לכן איך המושג "מקביל" מתאר את העליונים ביחס לתחתונים אם הקבלה המעשית מגיעה מעולם העשייה שלנו?

זה כמו שהטכניקה הבודהיסטית: "הקשבה רדיקלית", הועתקה למערב ופותחה בשם: "קשיבות", ויש כמה חכמולוגים שלקחו את יסודות השיטה, הוסיפו משלהם ובנו טכניקה חדשה עם שם חדש ומציינים שזו שיטה שהם פיתחו...אז לא עדיף ללכת למקור? להקשבה הרדיקלית? גם בקבלה הלוריאנית...אני מעדיף לחקור את הקבלה הלוריאנית וקבלת הרמ"ק ובכך יש לי השלמה של כל מה שצריך.

תקרא את דברי המהרח"ו על נושא הקבלה המעשית.

ה. אתה אומר לי שאתה חוקר את הקבלה עשרות שנים, מצויין!!! אבל יש דברים בסיסיים שאתה צריך קצת יותר לדייק בהם!!!

עדי ,לפני לדבר עמי ,תעשה שיעורי בית כי קבלה לוריאנית היא מהמאה ה-15 בעוד שבקבלה אקסטטית עסקו עד המאה ה12 ... כעת מי לפי דעתך צריך לדייק ?!  אבל הנה שאלה לי אלייך לפני זמן מה בויכוח שהיה לנו בעבר , אתה פסלת על הסף את כל התוספות השונות של היהדות איך פתאום אתה מקבל אותם .אני זוכר ויכוח רחב היקף עימי ועם אריאל בנושא... 

אגב סתם כך להזכיר לך את רבי אלעזר שעסק בקבלה ואת רבי עקיבא ועלי להזכיר גם את אברהם אבינו ועוד כמה מנכבדי היהדות שהיה להם קשר לקבלה .עשה טובה , אין לי את הכוח והחשק להוציאך רע ...יום כתום לכולם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר