עין הרע- סדרה על כישופים מאגיה ומיסטיקה, ואפילו מאפיה

שלום חברה

אז הנה סלקום טי.וי העלתה לרשת סדרה על מאגיה, כישופים ומיסטיקה, אבל זה סדרת פשע שהמאפיה מעורבת שם ובכלל שמח.

https://www.haaretz.co.il/gallery/television/guide/1.6042034

אז הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס, וזה נראה שכל העולם שם עוסק בקירה בטאורט, ניחושי עתיד, ביטולי כישופים קירסטלים ומה לא.

פשוט נשים עשירות משועממות שבהחלט נופלות קורבן לבעצם נוכלות, לבעצם חיפוש גוגול על שמם.

אז יש כאלה שהם "פסייקיים", כאילו הפותחים בקלפים והעל חושיים, ולהם יש שליחים ואוספי מידע וזו מערכת משומנת היטב.

ויש שם מאפיה מקומית של צועניים שרק להם מותר לעסוק בהסרת קללות וכישופים והם בעצם גם גובים דמי חסות מכל האחרים, ובקיצור זו מערכת משומנת היטב, תעשייה שלמה של מיסטיקה שמתבססת כמובן על נוכלות.

וזה כמובן סדרת פשע המבוססת על מאפיה ובהחלט גם צריך להביא כמה שקים לאסוף את הגופות.

כל זה טוב ויפה עד שלגביור הסדרה מתעוררים כוחות אמיתיים.

אז אולי בוודאי תשאלו אותי, למה לי לראות סדרה כל כך מפגרת?

אז קודם כל זה מראה ממש עולם שטוף מיסטיקה, זה הופך את כל הנושא המיסטטי לפוופולארי ביותר, עד כדי כך שעושים על זה סדרה.

וזה גם מראה באיזה תחמונים כובשים ליבם של אנשים, וגם אפשר ללמוד משם לקרוא בקלפי טארוט (חחהחחה), כי הקלפים של הריידר משחקים שם תפקיד ראשי, ובכלל זה מסקרן ואפילו מלא הומור.

אני מאוד נהניית.

מי שרוצה להנות, אז הנה זה כאן.

http://www.zira.ninja/watch/3770

לי בתור יועצת מיסטית ובעיקר אחת שעוסקת ביעוץ מיסטי בטלפון, לי זה נותן משב רוח כזה מרענן, כי זה שם אותנו אנשי המיסטיקה 

ממש על המפה ובמרכז העניינים.

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בס"ד

הסידרה הזאת לא מציגה את המיסטיקנים באור חיובי. כולם שם חבורה של נוכלים שכל המטרה שלהם זה להיוציא כמה שיותר כסף מאנשים תמימים שמחפשים ישועה למצבם הנפשי או הפיזי. הגיבור שכביכול מקבל כוחות אמיתיים, זה אחרי שהוא חוטף מכות מבעל עצבני שהוא גילה לאישתו שהוא בוגד בה. וכמובן שזה הכל קשור לפשע ומאפיה צוענית. המסר זה שכול הקוראים והמתקשרים למיניהם הם בעצם חבורה של נוכלים ואסור להאמין להם. זה מאוד לא מצא חן בעיני.

אריאל

קצת חוש הומור בסוף היום כזה, להיות באווירה  של טלה-נובלה.

וחוץ מזה אתה  רואה שם כמה קל לעבוד על אנשים, ואין חדש תחת השמש.

כאילו שלא נתקלת בזה שעובדים על  אנשים עם מיסטיקה.

וזה הכי קל. תאמין לי.

כאן לפחות אנו מודעים לכך.

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר