מיסטיקנים שנותנים יעוץ חינם בטלפון

זה מעניין מה שכתוב באתר שלכם ......

מאוד מעניין המידע שאתה כותב שם .....

תגיד , אתה למדת  למה משמש כל חומר וחומר בתחום  או שאתה העתקת את "המירשם" ?

אתה מבין מדוע כישוף זה שציינת לא יכול להיות מה שאתה מכנה  "מאגיה לבנה " .....?!.

לא הייתי ממליץ לאדם לנסות לעשות זאת מבלי הבנה ולו המועטה ביותר בכישוף ,כשם שמנתח לא נותן לפציינט  לנתח כך מאג/

מכשף לא נותן לחסר ידע בתחום להטיל כישוף  ,אפילו עם "מרשם" להחזרת אהבה .

נ.ב : אני מבין שעבור היעוץ אתה לא גובה .... אבל עבור הטלת הכישוף בטח שהינך גובה.

קוראים יקרים ,

תרשו לי ליעץ לכם משהו בנידון ,דבר שמאגים נוהגים מתוך אחריות ליעץ ללקוחות !

אנא לעולם אל תתעסקו בכישוף ,אם אין לכם הכשרה בתחום - זה מסוכן והתוצאות עשויות להביא אתכם למצבים שלא הייתם רוצים להיות בהם.

כשם שלא הייתם נותנים לסתם אדם לתקן את רכבכם מבלי להיות מכונאים באמת ,אל תתעסקו עם חומרי כישוף ,מבלי הידע הרצוי להפנים מה מסוגל כל חומר לעשות בעצמו ומה הוא עושה כאשר הוא נמהל בחומר אחר .

אני ממליץ מאוד על דוד סלמן התותח מומחה של החזרת אהבה הכי גדול בארץ וכדאי מאוד לפנות אליו לכל מי שיש לו את הבעיה הזאת.

פעם ראשונה שאני רואה קבליסט שעושה הפרדה בין  קבלה לקבלה מעשית על ידי זה שהוא מקשר בינהם על ידי אומנות המאגיה הצפון אפריקנית  "השחור" ועוד טוען כי זה מהתורה.....

אני כנראה זקוק לשקפי ראייה אחרים .....המשקפיים שאני השתמשתי בהם היו כנראה לא טובים ...כי בכל שנות לימודיי , לא מצאתי ולו פעם אחת שהוזכר ולו בספר אחד בקבלה כל עניין לטכניקות של הקבלה .

לקבליסט הייתי מציע לעיין  בספר תהילים קי"ט פסוק צ"ט ולהבין כי טעה... ומטעה לחשוב כי יש הבדל בין קבלה לקבלה מעשית

עוד משהו קטן שראוי להשכיל בו  וזאת אומר מבקיאותי בשני התחומים .....אין קשר בין "שחור" לקבלה .....

למי שאי פעם קורא זאת ....אומר כך : הדף סובל הכל  ואפילו שנים רבות ,תמיד מין הראוי להטיל קודם ספק ואז לבדוק האם אמת היא הכתובה עליו....זה חוסך המון כאב ראש אחר כך ...........

למגיב מתאריך 25.4.15 - מדבריך אני מסיק כי יש לך ידע כלשהו בקבלה, מעוניין לדבר?

חברה גם נומרולוגיה קבלית מגיעה מהקבלה וזה לא כשוף יש המון דברים בקבלה שאין להם שום קשר לכישוף

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

חברה גם נומרולוגיה קבלית מגיעה מהקבלה וזה לא כשוף יש המון דברים בקבלה שאין להם שום קשר לכישוף

מעבר לקשת שלום רב .

שרשור זה לדעתי "איבד" את כותרתו וחלק נכבד ממנו על ידי הנהלת הפורום .

התייחסותי ,הייתה נקודתית לדברי מפרסם הפוסט . נא לא לקשר בין דברי לנושאים אחרים במיסטיקה.

אין לי בעיה לשוחח עימך.

אך מין הראוי יהיה כי אציין מראש כי אינני מקבל לקוחות..

מה פירוש של ההודעה הטיפשית למעלה, מעלי, שמעולם לא כתבתי אותה, אלא מישהו שהתחזה לי? מה קורה בפורום?

מה פירוש של ההודעה הטיפשית למעלה, מעלי, שמעולם לא כתבתי אותה, אלא מישהו שהתחזה לי? מה קורה בפורום?

תפנה למנהלת בפרטי.

תפנה למנהלת בפרטי.

אני זוכר שהיה משתתף פורום אחר, יהודה 541, שהתלונן בזמנו על אותה הבעיה - שפרסמו הודעות בשמו שהוא לא כתב. זו עבירה פלילית שיכולה להכשיל אדם תמים - לכתוב הודעות שהוא לא כתב. זו גם לא בעיה של מנהלת פורום, אלא הנהלת הפורומים - מישהו ערום ומרושע משתלט על תיבת משתמש אחר.

זה מעניין מה שכתוב באתר שלכם ......

מאוד מעניין המידע שאתה כותב שם .....

תגיד , אתה למדת  למה משמש כל חומר וחומר בתחום  או שאתה העתקת את "המירשם" ?

אתה מבין מדוע כישוף זה שציינת לא יכול להיות מה שאתה מכנה  "מאגיה לבנה " .....?!.

לא הייתי ממליץ לאדם לנסות לעשות זאת מבלי הבנה ולו המועטה ביותר בכישוף ,כשם שמנתח לא נותן לפציינט  לנתח כך מאג/

מכשף לא נותן לחסר ידע בתחום להטיל כישוף  ,אפילו עם "מרשם" להחזרת אהבה .

נ.ב : אני מבין שעבור היעוץ אתה לא גובה .... אבל עבור הטלת הכישוף בטח שהינך גובה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר