על גניבה בדיוטי פרי, הטרדה מינית והתעייצות עם אסטרולוג- חחחה

שלום חברה

במקום ללכת למכונת אמת, או גם אם רוצים להכות על חטא, באמת או לכאורה, אין לנו אלא לנסות להיבחר למשרת נגיד בנק ישראל, ואז לעבור את ועדת טירקל האינקויזיטורית.
אז הנה גם ליידרמן פסל עצמו, כי הטריד מינית לכאורה עובדת בנק בגמרניה.
אז הנה, כשיבוא המועמד הבא, אחרי שהוא לא גנב בדיוטי-פריד, וגם לא הטריד מינית, אז יבוא תורם של האסטרולוגים, כי תראו מה כתוב בכתבה זו, תראו למה להבא יפסלו מועמד, לפי טירקל.
אז הנה קטע על ההצטדקות הנוספת של ליידרמן:

"אתמול פורסם בתכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10 כי ליידרמן נהג להיפגש באופן קבוע, לעתים שלוש פעמים ביום, עם האסטרולוג עמוס אהרוני לצורך התייעצות. בתגובה מסר ליידרמן: "התייעצתי בעבר עם עמוס אהרוני בנושאים אישיים ומשפחתיים בלבד. בוודאי שלא בנושאים מקצועיים וכלכליים. איני רואה כל צורך להרחיב בנושא זה, ששימש אותי באותה העת כתחביב"."

http://news.walla.co.il/?w=/9/2666567

כל פעם השובניזים הגברי החזירי מתפרץ וככה זה היה בשנת 2009 כאשר תקפו את שרי אריסון אומרו שהיא לא כשירה לנהל את הבנק כי היא מתקשרת.

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-3271235-.html

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

ב"ה

בבנק רוצים אנשים ''סולידים''. מתקשרים, אסטרולוגים, הבנק לא ממש מבין בזה. נראה לך שאבוא לפקיד בבנק ואגיד לו שאני רוצה לפתוח חשבון, וכאשר ישאל אותי מה המקצוע אומר לו ''מתקשרת''. זה דבר שפקידי בנק לא מסוגלים לקלוט. עזבי אותם. המקום הכי מרובע בעולם. אז נגיד בנק ישראל שהולך לאסטרולוג.. חחח אין מצב שזה יסתדר להם בתדמית. כבר עדיף להם אישה בתור נגידה.. וזה אומרת אני בתור בדיחה כמובן.

אם מעניין אותך לקבל קצת מידע על הטרדה מינית אז יש את הספר "זה מטריד אותי : לחיות עם החוק למניעת הטרדה מינית".
הוא ספר מפרי עטה של המשפטנית אורית קמיר המנסה (ומצליח) לעשות סדר בתחום ההטרדות המיניות בישראל. הוא פותח בהתייחסות ישירה אל החוק, מפרש ומנהיר אותו לאדם הממוצע כדי שהוא יובן לכל– בין אם האדם מבקש להמנע מלעבור עליו ובין אם יש לו צורך לדעת מתי הוא נפגע. החלק השני מביא דוגמאות מעשיות, ומתאר דרכי התנהגות נאותות. החלק השלישי מרחיב את היריעה מעבר לחוקי, אל הנורמטיבי והראוי, כדי שנוכל להתייחס להטרדה כפגיעה שאינה רק בתחום החוק, אלא גם ברמת הנורמה. בסופו של דבר, הספר מספק הסבר רחב וכלים מעשיים נרחבים להבנה והתמודדות עם התופעת המתפשטת של הטרדות מיניות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר