חביבתי -

את מבינה את ההבדל בין הגישה שלך למשל לבין הגישה של צילה אור גם את רינה אור - אין לי ספק בכלל שכולך אור, וקבלי זאת כמחמאה, כי בדרך שאת מגיבה ואת מתבטאת, אין ספק שאת שייכת לאור, ואילו השניה לפי ההתבטאויות שלה באה מן החושך, ונראה לי שכל אחד יבין את ההבדל בינכם בקלות. אז מבחינתי את אור אמיתי, ואילו היא חושך מוחלט

ערן אין צורך להשמיץ איש במקום להשמיץ רצוי לראות איך פותרים את הבעיות.

שמע , לי אישית אין בעיה עם גילה.

ורצוי שתבין משהו .לי יש בעיה כעת עם תפקודו של הפורום. הפורום זה כל חברי הפורום כי לא רק גילה אשמה ,אלא כולנו. אנחנו זה הפורום ,ואם הפורום אינו מתפקד ,אזי זה אחנו אשמים . העניין הוא שיש דברים שגילה צריכה לעשות ,על מנת לשפר את הפורום. אין לי בעיה לתת צ'אנס ולראות את הפורום שוב רץ .אבל אם הפורום שוב שוקע לתרדמת שלו ,אז לא עשינו כלום ומה אז? אז בואו נשב כולנו ונלבן את הבעיות. אני לא רוצה שגילה תעזוב , אני רוצה לראותה מתפקדת ,אם היא יכולה לעשות את השינוי מצידה סבבה מצידי .אני תאמין לי הראשון שיתרום עצמו לעזור והראשון שיעמוד לצידה . לתת ביקורת לעמים זה לא רע ,זה אומר שיש משהו שצריך לתקן. גילה רוצה זמן לנסות סבבה . אבל שתדעו כולם ,בפעם הבאה שהמצב חוזר לקדמותו ,אני אערב את הנהלת הפורומים לסלק כל גורם מפריע ולהשיב את הסדר לקדמותו. שמח לראות שמיתנת את שפתך עימי.

איציק-אין לי שום דבר אישי נגדך

אבל תראה מה עשתה חברה שלך על הבוקר. ממש שילשלה בפורום את כל הארס שלה, בשבת על הבוקר ותהיה הוגן, ותאמר עכשיו מה דעתך עליה. בוא נראה אותך כאחד שחושב שלא היא אחת הבעיות פה, מרסן אותה. בבקשה במקום להטפל לגילה ולצורה שבה היא מנהלת את הפורום, הנה יש לך אתגר צילה חושך תראה מה היא עשתה, תראה איך היא זועמת, תראה איך זועמת ויורה לכל כוון, נראה אותך מצליח למתן אותה. ואחרי שתמתן אותה ותפתור את הבעיה איתה, אני מבטיח לך שהפורום יתנהל יפה.

ערן אין צורך להשמיץ איש במקום להשמיץ רצוי לראות איך פותרים את הבעיות.

בבקשה תפתור את הבעיה שנקראת צילה

גם אני חושבת שסתם היתה כאן מהומה

כל כך להאשים את המנהל במה שאנו אשמים לו. זה כמו שנורא קל להאשים תמיד את זה שהוא ראש הממשלה.. אני דווקא מאוד אוהבת פורום זה, שהוא שונה מפורומים אחרים. זה לא פורום של שאלות ותשובות, שם המנהל תפקידו לענות כל הזמן משום שהוא המומחה. זה לא פורום בו המנהל יושב ומשליט את דעתו. זה פורום בו המנהל רק צריך לשבת עם המוחק ולמחוק את מה שלא צריך. אני בעד שהמנהל יהיה אחד עם כולם, ולמען כולם! לא מצאתי שום פסול בדרך בה פורום זה מתנהל. לגבי צילה אור. זו ממש פגע רע, שטוב שהיא התקפלה מכאן עד הפעם הבאה שלה.... אני מקוה שזה לא יהיה כי צריך פשוט שהחבלנית הזו תעלם מכאן.

לצערך ולצער ערן לא התקפלתי אין לי סיבה לכך

את חצופה וחושבת שתתחבאי מאחורי המסך הזה ותוציאי כאן שיטנה? טעית. את אינך מכירה אותי באופן אישי וניגררת אחרי העדר המרושע כאן. לא בעיה לאתר אותך את יודעת והיום יהיה זה המבצע שלי להגיע למספר יעדים שקשורים לפורום כ\הזה ואת בניהם. שיהיה לך שבוע מלא אור תהיי מי שלא תהיי. צילה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר