לכל המתדיינים פה-על ניהול הפורום- גם לי יש מה להגיד

קראתי וקראתי וקראתי...ואני חושבת אבל רק אני חושבת..שאתם עדיין לא מבינים את העניין... כי אני קצת יודעת מה עובר על גילה יותר טוב מכולכם.. אז אני אנסה כרגע להיות הפה שלה... וגילה תסלחי לי על שאני פותחת פה קלפים. פשוט לא היתה לי ברירה, כי אחרת הם לא יבינו, נראה לי שאי אפשר להסתיר יותר את האמת. לצערי...גילה היא במילכוד הכי גדול שרק אפשר ואתם יודעים מה זה מילכוד? מילכוד זה אומר שכל מה שתעשה...תאכל אותה וזה לא טוב. אני אשתדל שלא לציין שמות...כי המטרה עכשיו היא לא להכפיש אף אחד...אלא להוציא את האמת ואת העמדה של גילה...ולהסביר לכם שגילה מותקפת רק בגלל שהיא לא רוצה לפגוע באף אחד..למרות שהיא נפגעת... איציק - אתה תקפת את גילה על זה XXXXXXXXXXXXXXX- צונזר... עדי - בזמנו גילה ישבה ומחקה ומחקה ומחקה כמו שוטר, ואתה התלוננת למה היא מוחקת, אז אם היא מוחקת אתם מתלוננים, ואם היא לא מוחקת אתם גם מתלוננים, אז מה היא צריכה לעשות? ברגע שהיא מוחקת נמחקים שרשורים, שגם לא צריכים להמחק, ואז באים אליה בתלונות שהיא לא מאפשרת חופש ביטוי, ואני היא זאת שאמרתי לה מליון פעמים שלא תמחוק. אפילו כשאני הושמצתי קשות, ביקשתי ממנה שלא תמחוק על מנת שאנשים יראו ויבינו מה קרה, וגם אני אמרתי לה שלא יתכן שאם אדם יושב ומשקיע בתגובה ימחקו אותו בין אם זה מוצא חן בעיננו ובין אם לא. גילה - אני יודעת שאנשים באו ובכו לך על מיסטיקאית מסויימת שעושקת אנשים, ואת ממש לא ידעת מה לעשות, שהפצירו בך להעלות את זה לפורום, אז מצד אחד אם תעשי זאת את קנאית, ומצד שני אם לא תעשי זאת את מגבה דברים לא יפים. וברור לי שכשבחרת להוציא לפה את האמת אז אותה מיסטיקאית, וחבריה נכנסו לפה וניהלו על גבי הפורום מסע השמצה...וכל זה בגלל שהחלטת להיות אמיתית. חברה ...תבינו, כל מה שגילה תעשה היא תותקף בוזה בגלל חלק מהדברים שציינתי פה....ולא נראה לי שאי פעם היא תוכל לפתור את הבעיה של כל אלו שמנסים לשים לה רגל...אז קל להיות גיבורים מבחוץ, וקשה מאד להיות בנעליה של גילה... לי יש את ההצעה שלדעתי הכי טובה....ובואו ננסה ובמקום לתת לגילה הוראות מה עליה לעשות ומה לא לעשות, בואו ננסה שיטה חדשה. תשאירו את הדברים כמו שהם, ותפתחו נושא לדיון ונתפלסף עליו...והיה שברגע שיכנס איזה מלעיז לפה, יתקוף וישמיץ, פשוט נתעלם ממנו ולא נגיב לדבריו ונמשיך בשלנו.. .דיונים ענייניים, ונראה מה יהיה....לי נראה שזה הפתרון...לא למחוק ולא כלום, אלא אם כן יש נפגע והוא מבקש מגילה למחוק...בוא נראה איך השיטה הזאת תעבוד.... אני הולכת לשבת שלי תחשבו על זה ושתהיה לכולכם שבת נהדרת מלי

מלי ,אני ראיתי במו עיניי את אותה אחת תוקפת אותך .

והפורום באותו זמן היה מלא בהכפשות על הרבה חברי פורום . אבל לא בזה העניין שכן גילה סיפרה לי XXXXXXXXXXXXX אנחנו חברי הפורום אמורים להשגיח על הפורום אם אנו רוצים לשמור אותו כפי שצריך להיות. אני חושב שאם הפורום התאחד במטרה להביא סוף לבלאגן .הפורום הזה יפרח. אני בעיקרון לא איכפת לי מי מנהל את הפורום ,אם זו גילה ,את או עדי או יעל או אפילו אריאל .אני מעוניין לשהסדר יבוא לפורום . סדר בפורום יביא לגילה רק שקט ואני לא מבין מה רע ברצון שלי בסדר בפורום הזה. אני אומר לך זאת בפומבי לא מחפש להעיף את גילה מהפורום ולא מחפש לנהל את הפורום .אין לי בעיה לבקש מאביטל לנהל פורום. אני לא הטיפוס שיעשה לגילה תרגיל שכזה. אין לי את הזמן אפילו לנהל פורום. אני עושה כרגע את הדיון הזה להביא פיתרון לפורום .אם הייתי טיפוס אחר הייתי מזמן לכאן את אביטל בכדי להציג לפניה את פני המצב בפורום ,אבל זה לא יביא פיתרון . פיתרון יבוא אך ורק אם אנו חברי הפורום נלבן כאן את הבעיות של הפורום כקבוצה מאוחדת עד שיצא עשן לבן .שכן נמאס לי כבר מכל מי שהורס את הפורום. מכיוון שאת משמשת פה פה עבור גילה אז תשמשי אוזן גם כן. הנה מסר עבורה. אם היא מוכנה לשקם את הפורום אני הראשון שמוכן לסייע לה ,אני מוכן להשקיע מעצמי בתנאי שהיא תעשה את כל הנדרש לשפר את הפורום . העניין הוא שהיא חייבת להתחייב לכך!!!! כעת עצלה שכמותך ....(חחח) תראי גם את רצון ותסבירי לנו מה לפי דעתך יביא לשיפור הפורום?

אשמח שיש מישהו שמוכן לקחת אחריות אתפוס אותך במילה אחי.

כל זמן שגילה תעשה את המאמץ להביא את הפורום למסלול .הבעיה שלי היא שעד היום היא לא קיימה את שהיא הבטיחה לי. אני מצפה ממנה להוכחות בשטח ולקחת אחריות לנעשה בפורום. זה התפקיד שלה .בעניין המלעיזים למינהם ,אלה שרוצים בטובת הפורום ישארו עימנו ואלה המשחקים בנו ינופו החוצה. אני אמרתי לה בשיחה שלי שיש לה את התמיכה שלי והיא הבטיחה להביא שינוי לפורום. היא צריכה עזרה סבבה מוכן לסייע בכל צורה שאני מסוגל. אבל היא חייבת לקיים את הבטחותיה לי משיחת הטלפון ,אם היא לא מסוגלת שתבוא אלינו חברי הפורום ותדבר עימנו ותשתף אותנו ואם זה לא עוזר אז נמצא דרך לעשות סדר . אבל לשבת רגל על רגל והפורום לא יתפקד כפי שכבר ארע בעבר וחברתה תיכנס לפורום ותפריע למהלך התקין של הפורום. אני לא מוכן לשתוק יותר. גילה צריכה להבין כי התפקיד שלה הוא הבסיס לפורום ואם היא איננה מסוגלת מתאמים מסויימים לתפקד שתבוא ותגיד בעצמה. חברים אני לא מסוגלת לתפקד ,XXXXXXXX- צונזר......

אולי תצטרף לניהול הפורום יחד עם גילה .

תנסה מה יש לך להפסיד. אני תומך במינוי שלך.

מכבד את רצונך.

איציק, עדי, מלי, גילה וכל היתר

כהרגלכם אתם טוחנים מים, כהרגלים כולכם מלאים רעיונות כרימון, ואתם עושים מהומה על מאומה. אבל אתם שוכחים שלדבר זה קל ולבצע זה קשה, ואתם כולכם מנפחים את כדור השלג. בינתיים הדבר הכי פרקטי שניתן לעשות פה זה להמשיך לנסות לנהל דיונים, וברגע שמישהו ישמיץ, או יהפוך את הדיון למשהו אישי. פשוט או למחוק אותו, או להתעלם לחלוטין ממנו, שידבר לעצמו. קשה לי לתאר את גילה יכולה לשבת ליד הפורום 24 שעות כמו שוטר. אבל לפחות עד שהיא מוחקת את הדברי בלע אתם תתעלמו ואל תגיבו ברגע שאתם רואים השמצות ואו דומה להם. מה יותר פשוט מזה? ואם אתם רוצים לנסות איך זה עובד אני אפתח לכם נושא חדש לדיון ונראה איך זה מתגלגל- מתאים לכם? בואו ננסה ובינתיים תרדו מגילה - הבעיה זאת לא גילה. ושיהיה בהצלחה

גם אני חושבת שסתם היתה כאן מהומה

כל כך להאשים את המנהל במה שאנו אשמים לו. זה כמו שנורא קל להאשים תמיד את זה שהוא ראש הממשלה.. אני דווקא מאוד אוהבת פורום זה, שהוא שונה מפורומים אחרים. זה לא פורום של שאלות ותשובות, שם המנהל תפקידו לענות כל הזמן משום שהוא המומחה. זה לא פורום בו המנהל יושב ומשליט את דעתו. זה פורום בו המנהל רק צריך לשבת עם המוחק ולמחוק את מה שלא צריך. אני בעד שהמנהל יהיה אחד עם כולם, ולמען כולם! לא מצאתי שום פסול בדרך בה פורום זה מתנהל. לגבי צילה אור. זו ממש פגע רע, שטוב שהיא התקפלה מכאן עד הפעם הבאה שלה.... אני מקוה שזה לא יהיה כי צריך פשוט שהחבלנית הזו תעלם מכאן.

חביבתי -

את מבינה את ההבדל בין הגישה שלך למשל לבין הגישה של צילה אור גם את רינה אור - אין לי ספק בכלל שכולך אור, וקבלי זאת כמחמאה, כי בדרך שאת מגיבה ואת מתבטאת, אין ספק שאת שייכת לאור, ואילו השניה לפי ההתבטאויות שלה באה מן החושך, ונראה לי שכל אחד יבין את ההבדל בינכם בקלות. אז מבחינתי את אור אמיתי, ואילו היא חושך מוחלט

איציק, עדי, מלי, גילה וכל היתר

כהרגלכם אתם טוחנים מים, כהרגלים כולכם מלאים רעיונות כרימון, ואתם עושים מהומה על מאומה. אבל אתם שוכחים שלדבר זה קל ולבצע זה קשה, ואתם כולכם מנפחים את כדור השלג. בינתיים הדבר הכי פרקטי שניתן לעשות פה זה להמשיך לנסות לנהל דיונים, וברגע שמישהו ישמיץ, או יהפוך את הדיון למשהו אישי. פשוט או למחוק אותו, או להתעלם לחלוטין ממנו, שידבר לעצמו. קשה לי לתאר את גילה יכולה לשבת ליד הפורום 24 שעות כמו שוטר. אבל לפחות עד שהיא מוחקת את הדברי בלע אתם תתעלמו ואל תגיבו ברגע שאתם רואים השמצות ואו דומה להם. מה יותר פשוט מזה? ואם אתם רוצים לנסות איך זה עובד אני אפתח לכם נושא חדש לדיון ונראה איך זה מתגלגל- מתאים לכם? בואו ננסה ובינתיים תרדו מגילה - הבעיה זאת לא גילה. ושיהיה בהצלחה

שמע , לי אישית אין בעיה עם גילה.

ורצוי שתבין משהו .לי יש בעיה כעת עם תפקודו של הפורום. הפורום זה כל חברי הפורום כי לא רק גילה אשמה ,אלא כולנו. אנחנו זה הפורום ,ואם הפורום אינו מתפקד ,אזי זה אחנו אשמים . העניין הוא שיש דברים שגילה צריכה לעשות ,על מנת לשפר את הפורום. אין לי בעיה לתת צ'אנס ולראות את הפורום שוב רץ .אבל אם הפורום שוב שוקע לתרדמת שלו ,אז לא עשינו כלום ומה אז? אז בואו נשב כולנו ונלבן את הבעיות. אני לא רוצה שגילה תעזוב , אני רוצה לראותה מתפקדת ,אם היא יכולה לעשות את השינוי מצידה סבבה מצידי .אני תאמין לי הראשון שיתרום עצמו לעזור והראשון שיעמוד לצידה . לתת ביקורת לעמים זה לא רע ,זה אומר שיש משהו שצריך לתקן. גילה רוצה זמן לנסות סבבה . אבל שתדעו כולם ,בפעם הבאה שהמצב חוזר לקדמותו ,אני אערב את הנהלת הפורומים לסלק כל גורם מפריע ולהשיב את הסדר לקדמותו. שמח לראות שמיתנת את שפתך עימי.

כל כך להאשים את המנהל במה שאנו אשמים לו. זה כמו שנורא קל להאשים תמיד את זה שהוא ראש הממשלה.. אני דווקא מאוד אוהבת פורום זה, שהוא שונה מפורומים אחרים. זה לא פורום של שאלות ותשובות, שם המנהל תפקידו לענות כל הזמן משום שהוא המומחה. זה לא פורום בו המנהל יושב ומשליט את דעתו. זה פורום בו המנהל רק צריך לשבת עם המוחק ולמחוק את מה שלא צריך. אני בעד שהמנהל יהיה אחד עם כולם, ולמען כולם! לא מצאתי שום פסול בדרך בה פורום זה מתנהל. לגבי צילה אור. זו ממש פגע רע, שטוב שהיא התקפלה מכאן עד הפעם הבאה שלה.... אני מקוה שזה לא יהיה כי צריך פשוט שהחבלנית הזו תעלם מכאן.

רינה ,כאן אנו לא משמיצים איש.

כאן כולם מנסים להביא פתרונות . זהו פורום דיונים ,בפורום דיונים תפקיד המנהל להביא את הדיונים . אם רצוני היה לשבת ולענות לאנשים רק על שאלות לא הייתי כאן. הייתי חוזר לפתוח קליניקה כבעבר. צילה היא לא הבעיה. הבעיה היא אחרת ,כולנו כקבוצה החיה פה ,לא מתפקדת. כעת מה שנותר זה שראש הקבוצה תגיד ,"אני מוכנה לעשות את תפקידי ואתם תעזרו לי להניע הכל הלאה ,אני מתחייבת לעשות הכל ככל שידרש".והכל יהיה סבבה מצידי . אם היא לא תעמוד בהבטחתה נבין כי יש לנו שוב בעיה. בינתיים אני לא רואה שום עניין בפורום של חברי הפורום להציע הצעות פרודוקטיביות על מנת לסייע לא ראיתי למעט אחד שמוכן לבוא ולהתאמץ לנסות לעשות שינוי. לי זה נראה כמו "אוכלי חינם" וזאת לא גילה אשמה זה החברים אשמים כי לא איכפת להם ואו אולי מאיזה חשש כל שהוא.

חביבתי -

את מבינה את ההבדל בין הגישה שלך למשל לבין הגישה של צילה אור גם את רינה אור - אין לי ספק בכלל שכולך אור, וקבלי זאת כמחמאה, כי בדרך שאת מגיבה ואת מתבטאת, אין ספק שאת שייכת לאור, ואילו השניה לפי ההתבטאויות שלה באה מן החושך, ונראה לי שכל אחד יבין את ההבדל בינכם בקלות. אז מבחינתי את אור אמיתי, ואילו היא חושך מוחלט

ערן אין צורך להשמיץ איש במקום להשמיץ רצוי לראות איך פותרים את הבעיות.

שמע , לי אישית אין בעיה עם גילה.

ורצוי שתבין משהו .לי יש בעיה כעת עם תפקודו של הפורום. הפורום זה כל חברי הפורום כי לא רק גילה אשמה ,אלא כולנו. אנחנו זה הפורום ,ואם הפורום אינו מתפקד ,אזי זה אחנו אשמים . העניין הוא שיש דברים שגילה צריכה לעשות ,על מנת לשפר את הפורום. אין לי בעיה לתת צ'אנס ולראות את הפורום שוב רץ .אבל אם הפורום שוב שוקע לתרדמת שלו ,אז לא עשינו כלום ומה אז? אז בואו נשב כולנו ונלבן את הבעיות. אני לא רוצה שגילה תעזוב , אני רוצה לראותה מתפקדת ,אם היא יכולה לעשות את השינוי מצידה סבבה מצידי .אני תאמין לי הראשון שיתרום עצמו לעזור והראשון שיעמוד לצידה . לתת ביקורת לעמים זה לא רע ,זה אומר שיש משהו שצריך לתקן. גילה רוצה זמן לנסות סבבה . אבל שתדעו כולם ,בפעם הבאה שהמצב חוזר לקדמותו ,אני אערב את הנהלת הפורומים לסלק כל גורם מפריע ולהשיב את הסדר לקדמותו. שמח לראות שמיתנת את שפתך עימי.

איציק-אין לי שום דבר אישי נגדך

אבל תראה מה עשתה חברה שלך על הבוקר. ממש שילשלה בפורום את כל הארס שלה, בשבת על הבוקר ותהיה הוגן, ותאמר עכשיו מה דעתך עליה. בוא נראה אותך כאחד שחושב שלא היא אחת הבעיות פה, מרסן אותה. בבקשה במקום להטפל לגילה ולצורה שבה היא מנהלת את הפורום, הנה יש לך אתגר צילה חושך תראה מה היא עשתה, תראה איך היא זועמת, תראה איך זועמת ויורה לכל כוון, נראה אותך מצליח למתן אותה. ואחרי שתמתן אותה ותפתור את הבעיה איתה, אני מבטיח לך שהפורום יתנהל יפה.

ערן אין צורך להשמיץ איש במקום להשמיץ רצוי לראות איך פותרים את הבעיות.

בבקשה תפתור את הבעיה שנקראת צילה

לצערך ולצער ערן לא התקפלתי אין לי סיבה לכך

את חצופה וחושבת שתתחבאי מאחורי המסך הזה ותוציאי כאן שיטנה? טעית. את אינך מכירה אותי באופן אישי וניגררת אחרי העדר המרושע כאן. לא בעיה לאתר אותך את יודעת והיום יהיה זה המבצע שלי להגיע למספר יעדים שקשורים לפורום כ\הזה ואת בניהם. שיהיה לך שבוע מלא אור תהיי מי שלא תהיי. צילה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר