מה דעתכם : הלקוח בא להתייעץ עימכם ודורש להתיעץ ,אך בשטח לא מיישם את עיצותיכם ,מה תעשו ??

לקוח ,מפיע כל שבוע בפתח ביתכם לייעוץ, אתם מנתחים הכל ומציגים בפניו את המצב ,שבוע לאחר היעוץ לדוגמא הנ"ל הלקוח מופיע בשנית ומבקש שוב יעוץ והדברים הם שוב אותו דבר והלקוח מודה כי הוא לא עשה מאומה ממה שיעצתם לו וכך זה ממשיך מדי שבוע במשך תקופה ארוכה . כיצד הייתם נוהגים ? (זהו אירוע דמיוני )

היי איציק

למען האמת, אני באופן אישי לא הייתי מאפשרת פגישות ייעוץ מהסוג הזה, גם אם הלקוח מתעקש על כך, כל עוד ולא עברה תקופה של מספר שבועות ואפילו חודשים אין זה נכון לערוך פתיחה שבועית... על אחת כמה וכמה שלא נעשה כל מאמץ לשינוי הנידרש. מה שכן, במידה ויש לאותו לקוח , שאגב, ישנם כאלה גם במציאות ..בעיות בהתנהלות או במציאת כילים למען שיפור הייתי בהחלט מציעה לו לקחת מספר שיחות בהן יוכל ללמוד על עצמו ואף על אותן בעיות שהתהוו במסע חייו. ערב ניפלא, איציק אהבה צילה

אני מסכימה עם צילה...

אני מראש אומרת לכל מי שבא אלי שפעם ב-5 שנים שיבואו אלי... האמת היא שזה לאו דווקא שהוא לא מיישים, אלא הוא רוצה להתמכר למישהו שיגיד לו כל הזמן מה לעשות. יש אנשים אשר צריכים את זה שינצלו אותם, ויש כאלה שבכיף יעשו עליהם קופה. אדם כזה הוא תלותי, ומוריד מעצו כל אחריות. למעשה הוא יותר מחפש פסיכולוג כזה מאשר מיסטיקן, והוא רוצה לבוא כי הוא רוצה חיזוקים כל הזמן, שבטח זה לא מביא לשום מקום. כמה פעמים היה לי כאלה, שאחרי כמה חודשים רצו לבוא שוב, וטענו שזה מרגיע אותם לשמוע אותי... אני מסבירה להם שאין לי מה לחדשד, ובזה זה נגמר.. זו דתעי. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני בתור יעוץ אחרון הייתי ניגש עימו להבין מה עומד מאחורי הצורך שלו להגיע למצב הנ"ל.

בהחלט הייתי מודיע לו כי קיימת בעייתיות בנקודה הנ"ל.

מה דעתכם : הלקוח בא להתייעץ עימכם ודורש להתיעץ ,אך בשטח לא מיישם את עיצותיכם ,מה תעשו ??

לקוח ,מפיע כל שבוע בפתח ביתכם לייעוץ, אתם מנתחים הכל ומציגים בפניו את המצב ,שבוע לאחר היעוץ לדוגמא הנ"ל הלקוח מופיע בשנית ומבקש שוב יעוץ והדברים הם שוב אותו דבר והלקוח מודה כי הוא לא עשה מאומה ממה שיעצתם לו וכך זה ממשיך מדי שבוע במשך תקופה ארוכה . כיצד הייתם נוהגים ? (זהו אירוע דמיוני )

*יעוץ,המשך או ביטול?

כאשר אדם הולך למשל,לפסיכולוג לאורך זמן. שואל הפסיכולוג,,,הרי שוחחנו רבות על כך,נכון? עונה לו המטופל,,,בהחלט כן,אבל התרפייה שלי היא לשוחח עם מישהו שיודע להקשיב. והמבין יבין. שבת שלום.

אני בתור יעוץ אחרון הייתי ניגש עימו להבין מה עומד מאחורי הצורך שלו להגיע למצב הנ"ל.

בהחלט הייתי מודיע לו כי קיימת בעייתיות בנקודה הנ"ל.

איציק,ראה את דעתי,תשובתי,למעלה בשאלתך*

*יעוץ,המשך או ביטול?

כאשר אדם הולך למשל,לפסיכולוג לאורך זמן. שואל הפסיכולוג,,,הרי שוחחנו רבות על כך,נכון? עונה לו המטופל,,,בהחלט כן,אבל התרפייה שלי היא לשוחח עם מישהו שיודע להקשיב. והמבין יבין. שבת שלום.

ניקח את זה לתחום הרפואי......

על מנת להשלים את הדוגמא : הפסיכולוג רושם לפציינט תרופה ....אבל החולה אינו טורח אפילו לגשת לבית המרקחת על מנת לטפל בעצמו. אלא חוזר לרופא בכדי שירשום לו את אותו מרשם שוב ושוב ושוב. כעת אני בתור אותו רופא בפעם הבאה ,אני אשאל האם הוא רכש את התרופות ונטל אותם ואם לא אני אתעניין מדוע. אבל אין זה מחובתי לרדוף אחריו ללכת ולרכוש את התרופות ?!

יעוץ,,,היה הנושא,,,

ואין צורך להסחף ולעשות אוניברסיטה מכל דבר.יום טוב.

אני לקחתי את הדוגמא שנתת הסבתי את הדוגמא לנושא...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר