בעיה דחופה ורצינית

קרה לי מקרה, ואני חייבת פותר חלומות טוב. אשמח למספר טלפון

שילחי לי את החלום במייל.....

ibp1@walla.co.il

איציק- לא ידעתי שאתה גם פותר חלומות?

אתה יודע שכתוב בגמרא ואל תגיד לי איפה זה כתוב שפרוש החלום מאד מאד תלוי במי שמפרש אותו, וגם מאד תלוי איך מפרשים אותו, ומתי הוא נחלם ראה דוגמת יוסף אז אתה מוכן לקחת על עצמך את האחריות הזאת? שיהיה שבוע טוב מלי

את קצת סקפטית מלי ?????

תראי בזוהר כתוב ומוסבר הכל כולל חלומות . לא רק הזוהר מבהיר עיניינים אלה גם התלמוד . הרמב"ם אפילו כתב עליהם. בעיקרון הזוהר מסביר את נוהל השינה ומה מתרחש לאחר שעצמנו את העיניים . מעליית הנשמה ועד חזרתה לארץ .דרכה של נשמת הצדיק ואו פחות צדיק . אגב גם לתאריך העברי וליום בו נחלם החלום יש עניין ביהדות. אני עושה מעט ערבוב ומוסיף קצת "פרויד" לדרך שלי לפתור. אגב אני פותר פה לכמה מחברי הפורם כבר כמה שנים אזי ניסיון יש ,אחריות יש . עוד משהו מלי ?

צהרים טובים מלי, לא הבנתי למה ההתנפלות על איציק?

אכן הוא פותר חלומות בצורה מדהימה!!! ואני בהחלט נעזרת בו כשיש לי חלום שמצריך פיתרון, איציק מסוגל בדרך מאד נקיה לפרש כל סימבול בחלום ואני ממש לא הבנתי למה ומה הסיבה שצריך ל"חפש" אותו בלגע כזה... שכל אחד ימצא את מקומו ויעשה את מה שהוא יודע הכי טוב,כולל כולם..די לכל הקינאה והתחרות הזאת שדי מבזה ולא מפרגנת לאיש וגם לא לטובים שביננו.. אהה, וכן אני בטוחה שיקומו עליי כמה וכמה שכאלה כבר מכירה כבר שרגילים לעשות זאת, אז , חסכו לעצמכם את כל מה שיש ל"התקיף".. שיהיה שבוע מבורך.. צילה

צילה - מה קורה לך?

אני לא תקפתי אותו...אני רק אמרתי מה אני חושבת, אני באמת לא ידעתי שהוא פותר חלומות, ואני במפורש לא ירדתי עליו, ולא תקפתי אותו. מה אני צריכה להכניס אייקונים בשביל שתבינו את רוח הדברים? אז צילה אנא ממך, אל תכניסי אש ואל תסכסכי, מאחר ואני לא תקפתי אותו אפילו לא במילה אחת. כאמור אמרתי את דעתי, ואני בהחלט מצפה שהוא יענה לי. שיהיה המשך ערב מקסים מלי

את קצת סקפטית מלי ?????

תראי בזוהר כתוב ומוסבר הכל כולל חלומות . לא רק הזוהר מבהיר עיניינים אלה גם התלמוד . הרמב"ם אפילו כתב עליהם. בעיקרון הזוהר מסביר את נוהל השינה ומה מתרחש לאחר שעצמנו את העיניים . מעליית הנשמה ועד חזרתה לארץ .דרכה של נשמת הצדיק ואו פחות צדיק . אגב גם לתאריך העברי וליום בו נחלם החלום יש עניין ביהדות. אני עושה מעט ערבוב ומוסיף קצת "פרויד" לדרך שלי לפתור. אגב אני פותר פה לכמה מחברי הפורם כבר כמה שנים אזי ניסיון יש ,אחריות יש . עוד משהו מלי ?

ברור....כי אם אתה פותר חלומות...

אז אבקשך בכל לשון של בקשה לפתור לי חלום מהיום בבוקר. לכתוב לך את החלום בפורום או למייל? החלום ממש לא עוזב אותי, שיהיה המשך יום טוב מלי

צילה - מה קורה לך?

אני לא תקפתי אותו...אני רק אמרתי מה אני חושבת, אני באמת לא ידעתי שהוא פותר חלומות, ואני במפורש לא ירדתי עליו, ולא תקפתי אותו. מה אני צריכה להכניס אייקונים בשביל שתבינו את רוח הדברים? אז צילה אנא ממך, אל תכניסי אש ואל תסכסכי, מאחר ואני לא תקפתי אותו אפילו לא במילה אחת. כאמור אמרתי את דעתי, ואני בהחלט מצפה שהוא יענה לי. שיהיה המשך ערב מקסים מלי

עבריינים משמיטים את האות ש מהמילה שאני במשפט מה שאני ...

כן, גם אני רק אמרתי כעת את מה שאני חושב, אבל לא השמטתי את האות ש לפני המילה אני.

הכוונה היא שבסגנון דיבור של עבריינים משמיטים את האות ש כשצריך

לאמר כשאני או מה שאני אומר לך....

ברור....כי אם אתה פותר חלומות...

אז אבקשך בכל לשון של בקשה לפתור לי חלום מהיום בבוקר. לכתוב לך את החלום בפורום או למייל? החלום ממש לא עוזב אותי, שיהיה המשך יום טוב מלי

אני מציע שאת וגילה תתנו שרות אחת לשניה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר