די לא יכולה יותר- שבתאי- מבצע הצלה!!

שלום חברה אז שבתאי נכנס למזל בתולה בתחילה ספטמבר!!! ואצלי זה נופל בדיוק על בית 6 בית הבריאות, אז ככה: 1. בחודשיים האחרונים על משקלי, ואני כבר בגבול של השמנת יתר, ואצטרך להתחיל דיאטה, וזה הולך להיות עבודה קשה. 2. כבר 10 ימים אני חולה. מנוזלת, החום לא מרפה ממני. 3. אתמול דפקתי את הקרסול ונקעתי אותו, וכעת זה כאבי כסאח..... אז זה יהיה לי שנתיים? די לא יכולה יותר... רק שבתאי נכנס לשם וכבר בלגאן! אז אני מכריזה על מבצע, מבצע הצלה שבתאי. בואו נראה איפה כל אחד מכם הולך "להידפק" שנתיים. לצורך זה שימו תאריך לידה שועת לידה מדוייקת!!!! ואז לפי זה נראה, איפה בדיוק, באיזה בית שבתאי הולך ללמד אתכם לקח בשנתיים הקרובות. SUKUM אתה מוזמן לעזור ולתרום מהידע שלך. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

גילה ניתן להתגבר על הבעייה

בס"ד המזל תלוי בקב"ה ולכן יש כלים להתגבר על הבעיה, הדרך הפשוטה ביותר הם מזמורי תהילים, יש מזמורים העוזרים לפתור בעיות בריאות, וכד'. צריך רק להתאים את המיזמור הנכון לאדם. אז במקום לקטר ולהיות אומלל, בו ניפתור את הביעה בפשטות. אגב ארבעת המינים הם סגולה לבריאות ורפואה, ולכן מי שנוטל אותם בחג הסוכות, הדבר עוזר לו להתגבר על בעיות כאלו. חג סוכות שמח יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

גילה רשמי תאריך ושעת לידתך, כנראה שהאופק שלך ממש בתחילת מזל טלה

לכן את בין הראשונים שמרגישה את השפעת שבתאי. אל דאגה הוא לא משפיע עלינו במשך שנתיים רצופות, אלא רק כשהוא עובר על מעלות מסויימות של כול אחד במפתו האישית, ועל נקודות הירח והשמש. לגבי שבתאי הוא בא ללמד אותנו, ואם לא מבינים מה, זה הופך לחוויה של קושי. רצוי למשל במקרה של מעבר בבית 6 כמו אצלך, לשנות הרגלי חיים ותזונה, דייאטה זה לא הרעבה עצמית, אלא אכילה נכונה, והתעמלות. חבל שלא ללמוד משבתאי אחרת כשהוא יחזור שוב במגמה ההפוכה בעוד 7 שנים, נסבול מהתוצאות של הזנחת הבריאות.

אז ככה, שבתאי באמת כבר משפיע עלי

אני 27.6.1952 שעה 23:55 חיפה ישראל שעון קיץ כפי שתראה, הירח שלי בבתולה במעלות הראשונות, ולכן שבתאי כבר מראה לי את נחת זרועו. בברכה גילה

גילה בויום

גילה ניתן להתגבר על הבעייה

בס"ד המזל תלוי בקב"ה ולכן יש כלים להתגבר על הבעיה, הדרך הפשוטה ביותר הם מזמורי תהילים, יש מזמורים העוזרים לפתור בעיות בריאות, וכד'. צריך רק להתאים את המיזמור הנכון לאדם. אז במקום לקטר ולהיות אומלל, בו ניפתור את הביעה בפשטות. אגב ארבעת המינים הם סגולה לבריאות ורפואה, ולכן מי שנוטל אותם בחג הסוכות, הדבר עוזר לו להתגבר על בעיות כאלו. חג סוכות שמח יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אז תגידי לי גילה מה יהיה לי עם שבתאי

נולדתי ב-2.9.1960 בשעה 17:40 אז מה צפוי לי עם שבתאי השנה?

אני 27.6.1952 שעה 23:55 חיפה ישראל שעון קיץ כפי שתראה, הירח שלי בבתולה במעלות הראשונות, ולכן שבתאי כבר מראה לי את נחת זרועו. בברכה גילה

לגילה עד כמה שזכור לי בעבר רשמת כי נולדת ב 28 לחודש בשעה 00:05

אם אני לא טועה רשמת כי אמך אמרה שנולדת אחרי חצות, אך היא רצתה לרשום אותך בתאריך של יום לפני. אז מה מבין השניים הוא הנכון? איי אפשר לבדוק את שבתאי עם הפרש של 10 דקות טעות, גם האופק שלך הוא ממש על הגבול. רק לגבי שנת הלידה לא הייתי בטוח לכן שאלתי שוב.

שלום חברה אז שבתאי נכנס למזל בתולה בתחילה ספטמבר!!! ואצלי זה נופל בדיוק על בית 6 בית הבריאות, אז ככה: 1. בחודשיים האחרונים על משקלי, ואני כבר בגבול של השמנת יתר, ואצטרך להתחיל דיאטה, וזה הולך להיות עבודה קשה. 2. כבר 10 ימים אני חולה. מנוזלת, החום לא מרפה ממני. 3. אתמול דפקתי את הקרסול ונקעתי אותו, וכעת זה כאבי כסאח..... אז זה יהיה לי שנתיים? די לא יכולה יותר... רק שבתאי נכנס לשם וכבר בלגאן! אז אני מכריזה על מבצע, מבצע הצלה שבתאי. בואו נראה איפה כל אחד מכם הולך "להידפק" שנתיים. לצורך זה שימו תאריך לידה שועת לידה מדוייקת!!!! ואז לפי זה נראה, איפה בדיוק, באיזה בית שבתאי הולך ללמד אתכם לקח בשנתיים הקרובות. SUKUM אתה מוזמן לעזור ולתרום מהידע שלך. בברכה גילה

כנראה שהוא גם נפל עלי באותו בית.....

אני מצונן כבד .הגוף כולו כואב לי . אפילו הכיס צועק מכאבים .ראיתי את הסרט "ארמגדון" אתמול וחשבתי לי כרגע אולי נמצא איזה אסטרואיד נחמד שיסכים להרוס אותו .......

יש למישהו פיתרון כנגדו ... shuk גילה הצילו........

איציק תכתוב תאריך ושעת לידה כדי שנדע באיזה בית נמצא אצלך עכשו שבתאי

כנראה שהוא גם נפל עלי באותו בית.....

אני מצונן כבד .הגוף כולו כואב לי . אפילו הכיס צועק מכאבים .ראיתי את הסרט "ארמגדון" אתמול וחשבתי לי כרגע אולי נמצא איזה אסטרואיד נחמד שיסכים להרוס אותו .......

הכיס צועק מכאבים? למה התכוונת איציק? משהו כלכלי?

הי גילה

האמת שאת בתוכנית שלי לדבר איתך טלפונית וזה יקרה בקרוב שתהיה לך החלמה מהירה ואדבר איתך באהבה ללא תנאי - דוד בלמס

לגילה עד כמה שזכור לי בעבר רשמת כי נולדת ב 28 לחודש בשעה 00:05

אם אני לא טועה רשמת כי אמך אמרה שנולדת אחרי חצות, אך היא רצתה לרשום אותך בתאריך של יום לפני. אז מה מבין השניים הוא הנכון? איי אפשר לבדוק את שבתאי עם הפרש של 10 דקות טעות, גם האופק שלך הוא ממש על הגבול. רק לגבי שנת הלידה לא הייתי בטוח לכן שאלתי שוב.

נכון נכון נולדתי ב-27 ונרשמתי ב-28

זה הי הסיפור לידת סינדרלה. זה מה שאמא שלי פתאום אחרי הרבה שנים ספירה לי. שנולדתי 5 דקות לפני חצות ורשמו 28... ואפילו העלימו ולא רשמו את שעת הלידה בטפסים... במשרד הפנים לא מצאו את שעת לידתי!! עשו מעשה רמיה, וטשטשו את העיקבות. ומאז יש לי פיצול אישיות!!! בנומרולוגיה, לא מוותרת על 28. באסטרולוגיה, ואני יודעת שאני אופק גבולי... אני הולכת לפי 5 דקות לפני חצות, מה שגורם לדגים לרדת ל-22מעלות בדגים אז אני סומכת על זה. בברכה גילה

גילה בויום

אז תגידי לי גילה מה יהיה לי עם שבתאי

נולדתי ב-2.9.1960 בשעה 17:40 אז מה צפוי לי עם שבתאי השנה?

אביה אביה- אצלך שבתאי בזוגיות

ישב לו טוב בבית 7 בית הזוגיות. שם הוא יקשה. אבל אולי, ואפילו נראה לי שהוא יחנך אותך בכיוון של למצוא זוגיות באופן רציני. זה יהיה הכל או לא כלום... בהצלחה

גילה בויום

שבתאי נפגש עם הירח בבית 10

היי גילה ~ חג שמח מה קורה כשאני רואה במפה ששבתאי נפגש עם הירח בבית 10 מעלה אחת בבתולה כשאריה הוא בית 10 ובתולה שייך לבית 11... אני בערך יודעת...אך אשמח לקבל תשובה מחוזקת ממך בברכה לואיז

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר