אופק

גילה שלום אשמח לדעת מהו האופק שלי בבקשה נולדתי ב- 28.07.81 בשעה 7:00 בבוקר תודה רבה

ממש ממש התחלת מזל בתולה!

שימי לב. בגלל שב-81 לא היה שעון קיץ. היה ב-80 ואחר כך משנת 84 שימי לב. מקוה שיש לך דיוק בשעה לידה ושזה לא לפני 7 ארחת זה יהיה אריה.

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

לגילה גם אני אם אפשר

שנים שאני רוצה לדעת מה מזל האופק שלי נולדתי 19.9.1950 אודה לך מאוד

שכחתי לציין

השעה שנולדתי 05.00 מודה מאוד

אופק

גילה שלום אשמח לדעת מהו האופק שלי בבקשה נולדתי ב- 28.07.81 בשעה 7:00 בבוקר תודה רבה

מצטערת להודיעך הקו אופק בבתולה אך מזל האופק באריה

רוב בית ראשון שלך במזל אריה הוא מתחיל ב 18 באריה ומסתיים 8 בבתולה בתנאי ששעת הלידה שלך אכן בדיוק 7

שכחתי לציין

השעה שנולדתי 05.00 מודה מאוד

מזל האופק שלך בבתולה המוקד ב 18.5 מעלות

האם את בטוחה שנולדת בשעה עגולה?

תודה על ההתיחסות,אז ככה

אמי אמרה לי שנולדתי לפנות בוקר כששאלתי אותה לשעה אמרה בסביבות 500 בבוקר אני לא מבינה באסטרולוגיה מה הפירוש 18.5 מעלות תודה

רק כאשר תהייה לך שעת לידה מדוייקת אפשר להשתמש

יהיה אפשר לתת לך יעוץ אסטרולוגי, את יכולה לברר את שעת לידתך, בבית החולים בו נולדת, במחלקת רשומות רפואיות, או אם תצליחי להוציא מידע ממשרד הפנים באיזור מגורייך, ממחלקת מרשם אוכלוסין, הם לא מתלהבים לענות, כי עדין לא יצא חוק המאפשר להם לגבות אגרה. בית החולים לוקח בערך 70 שח בהצלחה. לגבי המעלה 18.5 היא כנראה לא מדוייקת והיא נועדה לחישובים אסטרולוגים כשעושים תחזיות, אז נחכה לברור השעה המדויקת.

אני אסטרולוגית,יש לי תשובה לשאלתך

למנהלת הפורום: אני לא מתכוונת לפגוע בך ולהחליפך אם את רוצה את יכולה לא להציג את הודעה זו. אי אפשר להבין למה הכוונה מכיוון שאימך לא אמרה איזה כוכב לאיזה כוכב היה 18.5 מעלות ובשביל לדעת איזה כוכב לאיזה כוכב תצטרכי לנתח את מפת הלידה שלך,או שאימך יודעת את התשובה.

לגילה גם אני אם אפשר

שנים שאני רוצה לדעת מה מזל האופק שלי נולדתי 19.9.1950 אודה לך מאוד

כדי לדעת את מזל האופק את חייבת לברר את שעת לידתך המדויקת

רוב הסיכויים שמזל האופק שלך באריה, עפי השעה המשוערת, את שעת הלידה המדוייקת את יכולה לברר בבית החולים שבו נולדת, או במשרד הפנים במקום מגורייך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר