תודה על ההצעות והעזרה , עידכונים

זכרתי שהשכנה הקשישה מעלי סיפרה לי על כישופים שעשו לה בארץ הולדתה (לא בארץ)והיא אמרה לי שזה נראה כישוף אמרה לי לשפוך שתן ומחר היא תקח אותי לרב שיתן לי משהו לשרוף בבית 7 ימים. נראה לי שהיא מבינה ענין.סיפרה לי איך היא יצאה מזה. איזה פחד לא ידעתי שדבר כזה שזה קיים. תודה רבה מאוד גדולה לכם. נראה מה יגיד הרב מחר.

אני את שלי אמרתי ......

אם את יוצקת שתן על זה ,את נוטלת את האחריות על כך.

ibp1 מה זאת אומרת

נטילת אחריות אנא פרט לי שלא יהיו לנו בעיות . ותודה רבה מאוד על העזרה אך איני גרה במרכז.

ועוד שאלה

השכנה אמרה לי שאם אני מבטלת יש סכויים שזה יחזור לאותו בנאדם שרצה להרע לנו, האם זה נכון?

הנה הסבר ....

מכאן מבלי לבחון אני לא יכול להיות בטוח ולכן אני פועל במעין שיטת אלימינציה. על כן כך אני סובר .אם נעשה שימוש כל שהוא בדברי קדושה המכילים קטעי טקסט יהודים בהם מוזכר שם השם .. מומלץ לא להיעזר בשתן . בכלל לא ביהדות ולא באיסלם מקרבים את הטמא לטהור . לא נעזרים בשתן בסביבה ביתית. ראית פעם מזוזה בדלת של השירותים ??? . אני לא יודע אם בכלל מדובר בכישוף כלל מראש ,אך אני מכיוון שאני כאן ואת שם ולא ראיתי את הדבר. אני לעצמי הייתי מחפש אלטרנטיבות לטיהור שבמידה ויש ספק בעניין של סיכוי שימוש בשמו של האל ,משתמש במי ים בעדיפות ראשונה . אני אוהב בעיניינים אלה ללכת על בטוח. מכאן והלאה זה עיניינך.

ועוד שאלה

השכנה אמרה לי שאם אני מבטלת יש סכויים שזה יחזור לאותו בנאדם שרצה להרע לנו, האם זה נכון?

תראי אני לא מכיר אותה ,אבל טיהור המקום בלבד לא יפטור אותך מהבעיה.

יפה מצאת את המוקד לעשיית הכישוף ,את צריכה מישהו שיבטל את הכישוף.זה שתיארת את המקום לא אומר כלום על ביטול הגזירה (הכישוף). בהצלחה.

למי שמבין עזרה בבקשה, מצאתי בבוקר

עפר מפוזר על סף הדלת בכניסה לביתי מה זה יכול להיות? מפחיד למה אני פוחדת כי גרושתו של אח בעלי אמרה שהיא תתנקם במשפחה האם היא עשתה משהו? לא מבינה בזה התקשרתי לחמתי והיא אמרה לי לא לדרוך, מה עושים? פחד!!!! תודה לעוזרים

?

התשובה לא רלונטית

פורום אסטרולוגיה אינו כשור למקרים שלא כשורים לגלגל המזלות,אם את מאמינה בכלפי טארוט לכי למומחית וכבר תגלי את התשובה אם זו היא ומה היא תעשה עוד בעתיד תודה,אורנה כץ

לשירה

כתבי את תאריך לידתך ויעזור מאוד אם תכתבי את שעת הלידה שלך, תוכלי גם לברר זאת בעזרת כלפי טארוט,לכי לאנשים שקוראים בקלפי טארוט זאת האפשרות הכי טובה... אם את מאמינה כמובן תבחרי ביי אורנית

התשובה לא רלונטית

פורום אסטרולוגיה אינו כשור למקרים שלא כשורים לגלגל המזלות,אם את מאמינה בכלפי טארוט לכי למומחית וכבר תגלי את התשובה אם זו היא ומה היא תעשה עוד בעתיד תודה,אורנה כץ

לידיעתך רואים את כול ההתכתבויות שלך גם אם את משתמשת בשם זהה

וקשור כותבים עם ק

התכוונתי לכתוב גם אם את משתמשת בשם שונה, שירה אורנית וכו

איציק איציק איציק - אתה חולק עלי...וצר לי על כך

איציק......אתה חולק עלי , פה , ולא רק שאתה חולק ...אתה מטעה את הגברת...ואת הגולשים....לא יודעת אם זה נובע מבורות או מסתם דעה שונה... לידיעתך.....שתן או מי רגליים.....זוהי טומאה שנלחמת בטומאה.....כי רק טומאה מסירה טומאה.... ולי יש תימוכין מספרי קבלה...ששתן או מי רגליים זאת טומאה שמבטלת טומאה מסוג של כישופים.... במקרה של כישוף מי ים יעזרו כמו כוסות רוח למת. אפשר לדעת על מה אתה מסתמך כשאתה אומר את מה שאתה אומר...ואני לא מתכוונת לדעות של תרבות האיסלם או כל פולקלור אחר? ואם יצאת צודק...אז צריך לשרוף את כל ספרי הקבלה. איציק....אני לא רוצה להשמע פרנואידית...אבל מה שנראה לי כרגע...שאתה עושה זאת בשביל למשוך אליך לקוחות....אז בבקשה ולבריאות לי אין כל בעיה עם זה...אבל תנסח את דבריך בצורה כזאת שלא ישתמע כי אין לי מושג על מה אני מדברת...וכי אני נותנת עצות לא טובות.....מצטערת אבל ככה זה נשמע... אז הבנו מזמן שהפתיון שלך זה לבדוק לקוח חינם -ללא תשלום...לא מתערבת ולא מעניין אותי - למרות שדברים כבר נראים שקופים.... אז שים לב למה שאתה כותב..... ואני לא חושבת שזה המקום לדיון בעניין, אולי באימייל כן. שבוע טוב מלי

הנה גברת מלי כאן את מאשימה משהו במשהו שאת עושה כעתד

מפה למדת מה לעשות? ההבדל הוא שאחד עם כוונות טהורות והשני לא.

טועה טעות גדולה, ידוע גם לפי הקבלה ששתן מטהר...הייתה לי שכנה שכול הזמן הייתה שופכת שתן, לא הבנתי למה (אנחנו ביחסים טובים ומכבדים אחד את השניה)...בכול אופן בגלל חוש הריח המפותח שלי זה הגעיל אותי...שאלתי רב למה היא עושה זאת...הוא אמר "אין בעיה עם זה, זה מטהר ויתכן שהיא מפחדת מעין הרע"..והוסיף "לא להקפיד עליה".

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר