הנה הוא לפנייך ....

ibp1@walla.co.il

שלום גל

אז ככה, ראשית זכותי לחשוב (ולא סתם אני חושבת דברים מסויימים) אז אנא ממך תשאיר לי את מה שאני חושבת וכאמור לא סתם. שנית בנוגע לטהרה וטומאה...אז ידידי היכן שנמצאת הקדושה הכי גדולה, שם גם נמצאת הטומאה הכי גדולה. ואם אני צריכה לקום ולמצוא לך תימוכין בספרי קבלה...סבבה...אני אעשה זאת...ולו רק בשביל הספורט....אז אני מקווה שאגיע לזה עוד היום, ומבטיחה לך תימוכין. וגל טומאה נלחמת בטומאה...כל מקובל , וכל רב יאמר לך זאת...וגם פה אשתדל להביא לך תמוכין. אז מעט סבלנות, ואמציא את התימוכין, שבוע טוב מלי

למען האמת

במקום בו הטהרה הכי גדולה נמצאת, נמצא גם הפוטנציאל הכי גדול לחטא- שהוא המצאות של טומאה. ההבדל הוא שזה פוטנציאל, ואת מדברת על טומאה. לא בכדי ניתן המושג "נ' שערי טומאה מול נ' שערי טהרה", אדם לא יכול לנסות להכנס לשער הטהרה השני דרך שער הטומאה השני, זה בלתי אפשרי כמו שאי אפשר לרקוד על שתי חתונות. אלו שני קצוות של מקל, האם את יכולה לראות בשחור את הלבן? לא, כי שניהם קיצוניים מדיי. ו.. עזבי אותי מ"כל רב" או "כל מקובל", את האמון שלי בהם איבדתי כבר מזמן.

מלי .... אל תיכנסי לויכוח קבלי מול גל....

נו טוב זה יהיה שווה צפיה ..... אגב גל אני עושה פעם שניה את "חסד לאברהם " (רק "גורס " אותו בכללי ). ניסית אותו ?

לא הספקתי לעיין בו

אני מניח ואני יעשה את זה בפעם הבאה שאני יכנס לחנות של ספרי קודש

למען האמת

במקום בו הטהרה הכי גדולה נמצאת, נמצא גם הפוטנציאל הכי גדול לחטא- שהוא המצאות של טומאה. ההבדל הוא שזה פוטנציאל, ואת מדברת על טומאה. לא בכדי ניתן המושג "נ' שערי טומאה מול נ' שערי טהרה", אדם לא יכול לנסות להכנס לשער הטהרה השני דרך שער הטומאה השני, זה בלתי אפשרי כמו שאי אפשר לרקוד על שתי חתונות. אלו שני קצוות של מקל, האם את יכולה לראות בשחור את הלבן? לא, כי שניהם קיצוניים מדיי. ו.. עזבי אותי מ"כל רב" או "כל מקובל", את האמון שלי בהם איבדתי כבר מזמן.

גל - זה שאתה פוס ל רבנים...זה עדיין לא אומר שאין להם ידע

גל ידידי.... זה שאתה פוסל רבנים, וגם אני פוסלת הרבה מאד רבנים זה עדיין לא אומר שאין להם ידע בדברים בסיסיים.....כמובן כל רב לגופו.... ואיפה שהקדושה כי גדולה...הטומאה הכי גדולה... ואם אתה פוסל למה לי להתאמץ לחפש לך תימוכין...כי אחר כך תטען...שהספרים לא מקובלים עליך...אז למה לי סתם להתאמץ??? שבוע טוב מלי

הבהרה בנושא שתן ....

1) שתן מחטא בדברים מסויימים לדוגמא פצעים מסויימים . 2) כפי שגל אמר ביהדות אין משתמשים בשתן , לעומת זאת בשחור כן נעזרים בשתן והדבר משמש להכתבת השליטה האנרגטית (כמו בע"ח שמסמלים טריטוריה). 3) לא משתמשים בשתן בבית כי הבית הוא כמו מקדש . גם שולחן האוכל הוא סוג של מקדש . 4) בהרבה כישופים משתמשים בשוטרים האחראים על הרקיעים. ניקח לדוגמה את השוטר פסכר (השוטר השישי לפי ספר הרזים [תקן אותי גל אם טעיתי עבר הרבה זמן מאז שלמדתי את ספר הרזים.] הוא ומלאכיו הנתונים למרותו ,מזכירים לי קבוצת מדורניקים ביום רע ) אם מישהו עשה שימוש בו והשביע אותו בשם האל לכסח לה את הצורה . הוא יבוא לה פעמיים בגלל בגלל השבועה ופעם בגלל השימוש בשתן ... (זה בקטע של הומור).אבל לצקת שתן על שם הקב"ה ,זו פאדיחה בריבוע ,משהו שרצוי שלא ייעשה !!!. 4. אני מזמין אותך אישית בחינם לבדיקה ואם ימצא משהו ,אני אסביר לך מה לעשות על מנת לפטור/תור את הבעיה. 5. אני לרוב לא מחפש פירסום , יש לי מספיק . הייתה צריכה להיות לי תוכנית רדיו וסירבתי !!! כך שאיש לא יעז לחשוב ואו לעלות בדל שפתיו כי אני מחפש פירסום.

הבהרה על הבהרה...

איציק...אני המלצתי על שתן, כי הבחורה אמרה מפורשות שמדובר בעפר/חול, ולא בקמע זה או אחר עם שם השם.... בוודאי שהשתן לא מתאים לבטל את כל סוגי הכישוף שקיימים. זה היה במקרה הספציפי הזה שהיא דברה עליו. זה בטוח יותר חזק מטיהור של מי ים....או קטורת שלא משנה ממה היא מורכבת..... בקיצור אני התכוונתי לבעיה הספיציפית של הגב' פה... ומה שהעלתי על דעתי שאולי מדובר מחול של בית קברות....כי חול ממקום אחר לא נראה לי מזיק... ושתן זה פתרון הכי יעיל שנראה לעין במצב כזה ללא בדיקה. אגב איציק שאלה לי אליך איך אתה מאבחן כישוף ????? הכוונה מה הכלי שלך לאבחון כישוף ?? כי גם אני מאבחנת כישופים, אבל אצלי עיקר הכלי זה התקשור. שבוע טוב מלי

גל - זה שאתה פוס ל רבנים...זה עדיין לא אומר שאין להם ידע

גל ידידי.... זה שאתה פוסל רבנים, וגם אני פוסלת הרבה מאד רבנים זה עדיין לא אומר שאין להם ידע בדברים בסיסיים.....כמובן כל רב לגופו.... ואיפה שהקדושה כי גדולה...הטומאה הכי גדולה... ואם אתה פוסל למה לי להתאמץ לחפש לך תימוכין...כי אחר כך תטען...שהספרים לא מקובלים עליך...אז למה לי סתם להתאמץ??? שבוע טוב מלי

צריך להבין לפניכן את ההבדל העצום

בין רב לבין אדם שלמד קבלה, כי בשבילי הם לא אותו הדבר. גם את הספר "מפעלות אלוקים" כתב מישהו שמכנים אותו "רב", אבל אני עדיין טוען שהוא אדם שלמד קבלה ולאו דווקא רב. אני לא פוסל רבנים "סתם", למדתי בישיבה מספיק זמן כדי לדעת למה אני פוסל ומה ההבדל בין שני המושגים הנ"ל. אני בכל זאת מחכה לספרים שטענת להם, מאוד יכול להיות שאני טועה, אז מה? הנה משהו שילד בן 15 יכול ללמד מבוגרים ממנו: וויכוחים הם למען למידה, לא למען ניפוח אגו. ולכן אין מקום ל"אני צודק, אתה טועה!". מצטער אם אני נשמע כועס/תוקפני/חצוף, אני בטוח שאת מבינה שזאת לא הכוונה. אור ואהבה

דבר נוסף

קדושה היא לא טהרה. לקדש משהו לא אומר לטהר אותו, את בטח מבינה את ההבדל בין קידוש על היין, לבין טיהור היין (אנרגטית, פיסית וכו'..).

גל גל גל -

גל....אני מעריצה אותך, למרות שאתה רק בן 15 , ואני באמת לא צינית ולא צוחקת, אני כל הזמן טוענת שמויכוח רק לומדים, ולכן אני אוהבת להתווכח. ואני באמת מתרשמת מרגע לרגע יותר ויותר ממך ומתפעלת כל פעם מחדש. אבל.....יחד עם זאת מויכוח לומדים...ויחד עם זאת, שויכח זה דבר בריא להחליף דעות, וללמוד כאמור. צריך לדעת איך להתבטא ואיך לנסח את הכתוב שזה לא יתפרש אחרת.....וכרגע לא התכוונתי אליך. אז לא פחות חשוב מאיך מתווכחים אלא איך שמעבירים את הדעות...ואני בטוחה שאתה יורד לסוף דעתי. אז שבוע טוב מלי

אנחנו אלו שבוחרים איך להתייחס לתגובה

בטוחני שאיציק לא התכוון להעליב בין השורות תמיד אפשר למצוא דברים שאנחנו רוצים למצוא, באנגלית אומרים שהשטן יכול למצוא בתנ"ך פסוקים שיבואו לטובתו

לא הספקתי לעיין בו

תודה על ההצעות והעזרה , עידכונים

זכרתי שהשכנה הקשישה מעלי סיפרה לי על כישופים שעשו לה בארץ הולדתה (לא בארץ)והיא אמרה לי שזה נראה כישוף אמרה לי לשפוך שתן ומחר היא תקח אותי לרב שיתן לי משהו לשרוף בבית 7 ימים. נראה לי שהיא מבינה ענין.סיפרה לי איך היא יצאה מזה. איזה פחד לא ידעתי שדבר כזה שזה קיים. תודה רבה מאוד גדולה לכם. נראה מה יגיד הרב מחר.

כן, ספרי לנו בבקשה את ההמשך

אני שמעתי מספר פעמים על שימוש בשתן כדי לבטל כישופים/עין הרע. כפי שכתבתי, פעם אחת אמר לי את זה רב מקובל, אך שמעתי את זה עוד מספר פעמים ותמיד מאנשים שעוסקים בקבלה ואך ורק בקבלה.

הבהרה על הבהרה...

איציק...אני המלצתי על שתן, כי הבחורה אמרה מפורשות שמדובר בעפר/חול, ולא בקמע זה או אחר עם שם השם.... בוודאי שהשתן לא מתאים לבטל את כל סוגי הכישוף שקיימים. זה היה במקרה הספציפי הזה שהיא דברה עליו. זה בטוח יותר חזק מטיהור של מי ים....או קטורת שלא משנה ממה היא מורכבת..... בקיצור אני התכוונתי לבעיה הספיציפית של הגב' פה... ומה שהעלתי על דעתי שאולי מדובר מחול של בית קברות....כי חול ממקום אחר לא נראה לי מזיק... ושתן זה פתרון הכי יעיל שנראה לעין במצב כזה ללא בדיקה. אגב איציק שאלה לי אליך איך אתה מאבחן כישוף ????? הכוונה מה הכלי שלך לאבחון כישוף ?? כי גם אני מאבחנת כישופים, אבל אצלי עיקר הכלי זה התקשור. שבוע טוב מלי

הנה תגובתי :

1) האישה היא לא גורם שיכול לאבחן מה יש שם. היא טענה שזה מבית הקברות . מניין לה מהיכן הגיע העפר ? היא העלתה השערה שמא אולי זה עפר של בית קברות .אך היא לא זאת שאמונה על קביעה חד משמעית מניין בא העפר ,נכון ? 2) העיסוק במאגיה דורש ידע לא רק בכתובים ,תתפלאי לשמוע שיש צורך בידע בתחומים רבים אחרים יותר מעשיים כגון כימיה למשל . 3) כלים לבדיקה : יש המון ,סריקה אנרגטית ,אפשר לפתוח בזוהר .טארוט ,כירולוגיה ,קפה וכולי .לרוב אני מעדיף לעשות כל זה רק אחרי שיחה ראשונית עם הבן אדם .היו לי כבר מקרים כי הטענה לחשד הייתה מופרחת מהמציאות . 4) מאגיה היא תחום ענק ורחב ידיים רוצה לדעת איך היו הטיפולים שלי . אורית הייתה אצלי היא יכולה לספר לך.

לא הספקתי לעיין בו

יש לי אותו כקובץ מעוניין בו ?!

אשלח לך במייל.

תודה איציק

שלח לי בבקשה לכאן: gal.sofer1@gmail.com תודה

תודה על ההצעות והעזרה , עידכונים

זכרתי שהשכנה הקשישה מעלי סיפרה לי על כישופים שעשו לה בארץ הולדתה (לא בארץ)והיא אמרה לי שזה נראה כישוף אמרה לי לשפוך שתן ומחר היא תקח אותי לרב שיתן לי משהו לשרוף בבית 7 ימים. נראה לי שהיא מבינה ענין.סיפרה לי איך היא יצאה מזה. איזה פחד לא ידעתי שדבר כזה שזה קיים. תודה רבה מאוד גדולה לכם. נראה מה יגיד הרב מחר.

אני את שלי אמרתי ......

אם את יוצקת שתן על זה ,את נוטלת את האחריות על כך.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר