למי שמבין עזרה בבקשה, מצאתי בבוקר

עפר מפוזר על סף הדלת בכניסה לביתי מה זה יכול להיות? מפחיד למה אני פוחדת כי גרושתו של אח בעלי אמרה שהיא תתנקם במשפחה האם היא עשתה משהו? לא מבינה בזה התקשרתי לחמתי והיא אמרה לי לא לדרוך, מה עושים? פחד!!!! תודה לעוזרים

הנה לך תגובה

אז ככה זה יכול להיות מליון דברים, זה יכול להיות שהשכנה טאטאה את הבית, אבל אין לה שטיח לשים מתחת את הלכלוך והיא שמה אותו אצלך. וגם יכול להיות, שמזג האויר ההפכפך גורם לכל מיני דברים. וגם יכול להיות שבאמת הביאו חול נניח מבית קברות, וזה עושה צרות, (אגב אם מישהו עובד מהבית - זה ידפוק לו את הפרנסה). להמשיך אם התאוריות שלי????? או ששלוש בינתיים מספיקות לך יום רגוע ושבוע טוב מלי

תודה מלי אבל

אני גרה רב קומות בקומה למטה יש שכנים שלא נמצאים עכשו בארץ הכניסה ללובי הבנין ואחר יורדים מדרגות ואז הבית שלי לא יכול להיות הרוח או הגשם. וגם הכמות גדולה והעפר יבש לא בוץ ורק על סף ביתי מלי איך לנטרל אם זה משהו לא טוב

אז...קשה לתת לך תשובות מבלי לבדוק

קשה לתת לך עצות טובות מבלי לבדוק... אבל בעיקרון שתן מנקה את השטח.... תאספי את העפר, ושימי אותו לכמה ימים בקערת שטן...ותשפכי שתן של בוקר על המקום שבו העפר היה.. חזרי על פעולת השתן למשך כמה ימים לפחות... בתקווה שזה יעזור בהצלחה שבוע טוב מלי

למי שמבין עזרה בבקשה, מצאתי בבוקר

עפר מפוזר על סף הדלת בכניסה לביתי מה זה יכול להיות? מפחיד למה אני פוחדת כי גרושתו של אח בעלי אמרה שהיא תתנקם במשפחה האם היא עשתה משהו? לא מבינה בזה התקשרתי לחמתי והיא אמרה לי לא לדרוך, מה עושים? פחד!!!! תודה לעוזרים

אם את גרה באיזור המרכז.

אני מוכן לקבל אותך לבדיקה בחינם.

אז...קשה לתת לך תשובות מבלי לבדוק

קשה לתת לך עצות טובות מבלי לבדוק... אבל בעיקרון שתן מנקה את השטח.... תאספי את העפר, ושימי אותו לכמה ימים בקערת שטן...ותשפכי שתן של בוקר על המקום שבו העפר היה.. חזרי על פעולת השתן למשך כמה ימים לפחות... בתקווה שזה יעזור בהצלחה שבוע טוב מלי

אזהרה !!!!!

לא לנסות לעשות זאת !!! מלי את נמצאת כאן ואת נותנת לה עיצה להשתמש בשתן מבלי לדעת מהו החומר כלל . שתן הוא אחד מחומרי הטומאה שיש הן בכישוף הערבי והן בשחור. שתן לא יוצקים לשום דבר כי הוא מטמא את הנפש . הייתי ממליץ מי ים . תעשי חשבון שדלי בן 18 ליטרים של מי ים ,יספיקו לשטח של 3 מ' על 3 מ' . תצקי את המים עם ידך על הרצפה היכן שהיה העפר ואז עם מגב לסלק את הכל. מי הים יטפלו בטומאה . אני מכאן לא יכול להציע עיצות טובות יותר מבלי לבחון זאת . אגב סילוק החומר לא אומר כי העניין הסתיים יהא עלייך ללכת להיבדק אם בכלל יש עלייך משהו.

איציק איציק איציק - אתה חולק עלי...וצר לי על כך

איציק......אתה חולק עלי , פה , ולא רק שאתה חולק ...אתה מטעה את הגברת...ואת הגולשים....לא יודעת אם זה נובע מבורות או מסתם דעה שונה... לידיעתך.....שתן או מי רגליים.....זוהי טומאה שנלחמת בטומאה.....כי רק טומאה מסירה טומאה.... ולי יש תימוכין מספרי קבלה...ששתן או מי רגליים זאת טומאה שמבטלת טומאה מסוג של כישופים.... במקרה של כישוף מי ים יעזרו כמו כוסות רוח למת. אפשר לדעת על מה אתה מסתמך כשאתה אומר את מה שאתה אומר...ואני לא מתכוונת לדעות של תרבות האיסלם או כל פולקלור אחר? ואם יצאת צודק...אז צריך לשרוף את כל ספרי הקבלה. איציק....אני לא רוצה להשמע פרנואידית...אבל מה שנראה לי כרגע...שאתה עושה זאת בשביל למשוך אליך לקוחות....אז בבקשה ולבריאות לי אין כל בעיה עם זה...אבל תנסח את דבריך בצורה כזאת שלא ישתמע כי אין לי מושג על מה אני מדברת...וכי אני נותנת עצות לא טובות.....מצטערת אבל ככה זה נשמע... אז הבנו מזמן שהפתיון שלך זה לבדוק לקוח חינם -ללא תשלום...לא מתערבת ולא מעניין אותי - למרות שדברים כבר נראים שקופים.... אז שים לב למה שאתה כותב..... ואני לא חושבת שזה המקום לדיון בעניין, אולי באימייל כן. שבוע טוב מלי

האמת מלי? טענה מטופשת

בתור מישהו שמכיר אולי קצת יותר ממך את איציק, הרשי לי לומר משהו. איציק לא עושה דברים בשביל להתפרסם, הוא לא מנסה להביא לקוחות לעצמו (כיוון שהוא גם לא מרוויח על זה כסף). העניין הוא פשוט מאוד. אותם "מי רגליים", משתמשים בהם למטרות ספציפיות, בתור מישהו שגם לו יש סימוכין מספרי קבלה (ואני לעומתך, יזכיר את שמותיהם) כדוגמת ספר מפעלות אלוקים. טוענת שיש לך סימוכין בספרי קבלה? צייני את שמותיהם, אני מוכן ללכת לבדוק זאת. "והלא מי רגליים יפים לה, אלא שאין מכניסים מי רגליים במקדש מפני הכבוד", מהו כבוד, מלי?... נקודה למחשבה, בתור מישהי שמכירה את פטום הקטורת את צריכה לדעת. דבר נוסף. טומאה- לא מנצחת טומאה, כפי שאש לא מכבה אש. רק טהרה מנצחת טומאה, שניהם בגדר ה"רוחניות" ולכן את יכולה לומר "רק בעזרת רוחניות מנצחים רוחניות", אבל לא מעבר לכך. ובכל אופן, בתור מסתכל מהצד אבקש דבר קטן. לעיתים, צריך לוותר על האגו, במיוחד כאשר הפורום הזה מוחזק בציפורניים ומנסה להמשיך לשרוד. ערב טוב ושבוע טוב.

ובנוגע לסימוכין שלך...

אם את מדברת על העניין שבו החתן צריך להשתין דרך טבעת, אז זאת לא דוגמא מספקת. זהו מעשה שמאחוריו יש עניינים נוספים, לדוגמא... הטבעת עצמה.

שלום גל

אז ככה, ראשית זכותי לחשוב (ולא סתם אני חושבת דברים מסויימים) אז אנא ממך תשאיר לי את מה שאני חושבת וכאמור לא סתם. שנית בנוגע לטהרה וטומאה...אז ידידי היכן שנמצאת הקדושה הכי גדולה, שם גם נמצאת הטומאה הכי גדולה. ואם אני צריכה לקום ולמצוא לך תימוכין בספרי קבלה...סבבה...אני אעשה זאת...ולו רק בשביל הספורט....אז אני מקווה שאגיע לזה עוד היום, ומבטיחה לך תימוכין. וגל טומאה נלחמת בטומאה...כל מקובל , וכל רב יאמר לך זאת...וגם פה אשתדל להביא לך תמוכין. אז מעט סבלנות, ואמציא את התימוכין, שבוע טוב מלי

הבהרה בנושא שתן ....

1) שתן מחטא בדברים מסויימים לדוגמא פצעים מסויימים . 2) כפי שגל אמר ביהדות אין משתמשים בשתן , לעומת זאת בשחור כן נעזרים בשתן והדבר משמש להכתבת השליטה האנרגטית (כמו בע"ח שמסמלים טריטוריה). 3) לא משתמשים בשתן בבית כי הבית הוא כמו מקדש . גם שולחן האוכל הוא סוג של מקדש . 4) בהרבה כישופים משתמשים בשוטרים האחראים על הרקיעים. ניקח לדוגמה את השוטר פסכר (השוטר השישי לפי ספר הרזים [תקן אותי גל אם טעיתי עבר הרבה זמן מאז שלמדתי את ספר הרזים.] הוא ומלאכיו הנתונים למרותו ,מזכירים לי קבוצת מדורניקים ביום רע ) אם מישהו עשה שימוש בו והשביע אותו בשם האל לכסח לה את הצורה . הוא יבוא לה פעמיים בגלל בגלל השבועה ופעם בגלל השימוש בשתן ... (זה בקטע של הומור).אבל לצקת שתן על שם הקב"ה ,זו פאדיחה בריבוע ,משהו שרצוי שלא ייעשה !!!. 4. אני מזמין אותך אישית בחינם לבדיקה ואם ימצא משהו ,אני אסביר לך מה לעשות על מנת לפטור/תור את הבעיה. 5. אני לרוב לא מחפש פירסום , יש לי מספיק . הייתה צריכה להיות לי תוכנית רדיו וסירבתי !!! כך שאיש לא יעז לחשוב ואו לעלות בדל שפתיו כי אני מחפש פירסום.

איציק איציק איציק - אתה חולק עלי...וצר לי על כך

איציק......אתה חולק עלי , פה , ולא רק שאתה חולק ...אתה מטעה את הגברת...ואת הגולשים....לא יודעת אם זה נובע מבורות או מסתם דעה שונה... לידיעתך.....שתן או מי רגליים.....זוהי טומאה שנלחמת בטומאה.....כי רק טומאה מסירה טומאה.... ולי יש תימוכין מספרי קבלה...ששתן או מי רגליים זאת טומאה שמבטלת טומאה מסוג של כישופים.... במקרה של כישוף מי ים יעזרו כמו כוסות רוח למת. אפשר לדעת על מה אתה מסתמך כשאתה אומר את מה שאתה אומר...ואני לא מתכוונת לדעות של תרבות האיסלם או כל פולקלור אחר? ואם יצאת צודק...אז צריך לשרוף את כל ספרי הקבלה. איציק....אני לא רוצה להשמע פרנואידית...אבל מה שנראה לי כרגע...שאתה עושה זאת בשביל למשוך אליך לקוחות....אז בבקשה ולבריאות לי אין כל בעיה עם זה...אבל תנסח את דבריך בצורה כזאת שלא ישתמע כי אין לי מושג על מה אני מדברת...וכי אני נותנת עצות לא טובות.....מצטערת אבל ככה זה נשמע... אז הבנו מזמן שהפתיון שלך זה לבדוק לקוח חינם -ללא תשלום...לא מתערבת ולא מעניין אותי - למרות שדברים כבר נראים שקופים.... אז שים לב למה שאתה כותב..... ואני לא חושבת שזה המקום לדיון בעניין, אולי באימייל כן. שבוע טוב מלי

עדותי...

אני רחוקה מלהבין הרבה בתחום, אך רב מקובל אמר לי שמשמתמשים בשתן כדי לבטל קללות. איני יודעת אם מותר לפרסם כאן שמות של רבנים, וגם איני יודעת אם כבוד הרב בעצמו היה רוצה שאכתוב את שמו, לכן אני לא כותבת במי מדובר. אם מישהו מעוניין, אמסור את שם הרב במייל פרטי.

שלום גל

אז ככה, ראשית זכותי לחשוב (ולא סתם אני חושבת דברים מסויימים) אז אנא ממך תשאיר לי את מה שאני חושבת וכאמור לא סתם. שנית בנוגע לטהרה וטומאה...אז ידידי היכן שנמצאת הקדושה הכי גדולה, שם גם נמצאת הטומאה הכי גדולה. ואם אני צריכה לקום ולמצוא לך תימוכין בספרי קבלה...סבבה...אני אעשה זאת...ולו רק בשביל הספורט....אז אני מקווה שאגיע לזה עוד היום, ומבטיחה לך תימוכין. וגל טומאה נלחמת בטומאה...כל מקובל , וכל רב יאמר לך זאת...וגם פה אשתדל להביא לך תמוכין. אז מעט סבלנות, ואמציא את התימוכין, שבוע טוב מלי

מלי .... אל תיכנסי לויכוח קבלי מול גל....

נו טוב זה יהיה שווה צפיה ..... אגב גל אני עושה פעם שניה את "חסד לאברהם " (רק "גורס " אותו בכללי ). ניסית אותו ?

עדותי...

אני רחוקה מלהבין הרבה בתחום, אך רב מקובל אמר לי שמשמתמשים בשתן כדי לבטל קללות. איני יודעת אם מותר לפרסם כאן שמות של רבנים, וגם איני יודעת אם כבוד הרב בעצמו היה רוצה שאכתוב את שמו, לכן אני לא כותבת במי מדובר. אם מישהו מעוניין, אמסור את שם הרב במייל פרטי.

רב ???? צריך לבדוק בציציות שלו בנידון.

שילחי לי במייל את שמו וכתובתו ואם אפשר את מס. הטלפון שלו... אממממ יש לי שאילתא לפניו...

שלח לי את המייל שלך

ואענה לך. לא אשלח לך את הטלפון שלו, היות ואין לי. ממילא הוא לא יענה לך בטלפון, הוא בן 92 ! שלח לי את המייל שלך ואענה לך.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר