טלפון של בת שבע עזרא

אודה למישהו שיודע את מס' הטלפון ויוכל למסרו

בת שבע נהדרת - חפשיבנתניה המשפחה : גרה בתא

טלפון של בת שבע 03-6294099 בהצלחה!

בת שבע

שלום לך רציתי לשאול האם היית אצל בת שבע עזרא, ומה דעתך עליה ? אשמח לתגובה ממך. אירית

בת שבע נהדרת - חפשיבנתניה המשפחה : גרה בתא

בת שבע עזרא

אפשר לשאול האם היית אצל בת שבע עזרא וריקי קיטרו בפגישת ייעוץ ומה דעתך עליהן? אשמח לתגובה אירית

בת שבע טלפון חדש

הטלפון של המשרד החדש של בת שבע הוא - 035298485 , היא עברה לכיכר מסריק 5 , למקום פשוט מדהים . בת שבע אשה מיוחדת ומדהימה , עזרה לי ולמשפחתי מאוד . שיירבו כמוה , אמן ואמן .

אי דודה שלי

כול יום שישי אי בארלוזרוב 38 בותיקים נתניה

בת שבע עזרא מרחוב מסריק בתל-אביב  אישה מדהימה גדולה משכמה ומעלה.

אישה שאלהים נתן לה את הכל על מנת לעזור לזולת.

צריך להודות לאלהים שיש אישה כזו  שמתאימה את עצמה לכל אדם שמגיע בנוסף היחס החם ואוזן הקשבת מהמשרד מהמם

שווה לנסות. היא שנותנת את הכח והבטחון להמשיך הלאה .

כמו שאומרים האדם הנכון במקום הנכון , יישר כח בת שבע הצנועה והענווה המשיכי בכוחות שבך לעזור לכולם כמו תמיד.

לסיום אושר ובריאות אמן. דליה

בת שבע עזרא מרחוב מסריק בתל-אביב  אישה מדהימה גדולה משכמה ומעלה.

אישה שאלהים נתן לה את הכל על מנת לעזור לזולת.

צריך להודות לאלהים שיש אישה כזו  שמתאימה את עצמה לכל אדם שמגיע בנוסף היחס החם ואוזן הקשבת מהמשרד מהמם

שווה לנסות. היא שנותנת את הכח והבטחון להמשיך הלאה .

כמו שאומרים האדם הנכון במקום הנכון , יישר כח בת שבע הצנועה והענווה המשיכי בכוחות שבך לעזור לכולם כמו תמיד.

לסיום אושר ובריאות אמן. דליה

היתי אצלה בתאריך 19 ל 11 14

יום ג בערב ואני הולך להרבה מתקשרות

בת שבע מספר 1

תותחית על מהמהמת יושבת יותר משעה

היי בקר אור אני מחפשת את בת שבע חברה המליצה עלייה היא טיפלה /ביקרה אותה לפני מספר שנים אנו רוצות להגיע שוב לפגישה איתה את אומרת שהיא נמצאת בנתניה היום שישי אנא ממך אפשר מספר טלפון יש פייס בוק אני נמצאת תחת השםROSE ZAZA אשמח מאוד תודה להת'

היי בקר אור אני מחפשת את בת שבע חברה המליצה עלייה היא טיפלה /ביקרה אותה לפני מספר שנים אנו רוצות להגיע שוב לפגישה איתה את אומרת שהיא נמצאת בנתניה היום שישי אנא ממך אפשר מספר טלפון יש פייס בוק אני נמצאת תחת השםROSE ZAZA אשמח מאוד תודה להת'

היי היא לא בנתניה היאיושבת בתא כיכר מסריק 5 035298485 בהצלחה

היי לכולן...

אני מחפשת אישה בשם בת שבע שהיה לה משרד בתל- אביב נדמה לי ברחוב אלנבי (לא בטוחה) .. אישה מדהימה שעזרה המון..

חייבת להגיע אליה שוב ואיני מצליחה לאתר אותה.. האם מדובר באותה בת-שבע ? (אישה דתיה) ?? אנא תגובתכם.. תודה..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר