אבישי כהן הבסיסט, התחילה מכירת הכרטיסים

לא תאמינו, אבל אתמול יצאו הפירסומים הראשונים בעיתונות הארצית וכבר התחילו הכרטיסים להמכר במהירות מפתיעה אז מי שמתכנן לבוא לאחד מהקונצרטים כדאי שיזדרז, כי אין כ"כ הרבה כרטיסים. לחברים של הפורום שלנו, יהיו כרטיסים בהנחה, אנא הרשמו בפורום וביחד נקדם את הנושא. אני שולחת לכם תמונה מגניבה של הרביעיה של אבישי, שמוסר לכל הפורום שלנו ד"ש ומספר שבניו-יורק כולם יודעים עלינו. (איזה כיף לשמוע). אבישי הקונצרטים: 7/4 מרכז ענב, תל-אביב 8/4 מרכז ענב, תל-אביב 9/4 בית אבא חושי, חיפה 10/4 תאטרון ירושלים, אולם רבקה קראון טעימות חינם מהקונצרטים בליווי נגן העוד המדהים ניזאר רוחאנא: 26/3 ג'אז לנד, תל-אביב 12:00 1/4 תקליטי חורב, מרכז חורב, חיפה 18:00 2/4 התו השמיני, ירושלים 12:00 הפלייר מצורף ניפגש בקונצרט פריוש

מי הנגנים האחרים?

הנגנים של רביעיית אבישי כהן

מארק אנג'לו ג'וליאנה - תופים (ניו-ג'רסי) סמואל בר-ששת - פסנתר (שיקגו) יושבני-טרי קבררה - סקסופון (קובה)

לא תאמינו, אבל אתמול יצאו הפירסומים הראשונים בעיתונות הארצית וכבר התחילו הכרטיסים להמכר במהירות מפתיעה אז מי שמתכנן לבוא לאחד מהקונצרטים כדאי שיזדרז, כי אין כ"כ הרבה כרטיסים. לחברים של הפורום שלנו, יהיו כרטיסים בהנחה, אנא הרשמו בפורום וביחד נקדם את הנושא. אני שולחת לכם תמונה מגניבה של הרביעיה של אבישי, שמוסר לכל הפורום שלנו ד"ש ומספר שבניו-יורק כולם יודעים עלינו. (איזה כיף לשמוע). אבישי הקונצרטים: 7/4 מרכז ענב, תל-אביב 8/4 מרכז ענב, תל-אביב 9/4 בית אבא חושי, חיפה 10/4 תאטרון ירושלים, אולם רבקה קראון טעימות חינם מהקונצרטים בליווי נגן העוד המדהים ניזאר רוחאנא: 26/3 ג'אז לנד, תל-אביב 12:00 1/4 תקליטי חורב, מרכז חורב, חיפה 18:00 2/4 התו השמיני, ירושלים 12:00 הפלייר מצורף ניפגש בקונצרט פריוש

מעוניין להגיע להופעה. אנא רשמי אותי.

הממ...

הייתי שמח לדעת אילו חומרים ינוגנו בהופעה? האם מדובר על ג'אז סטנדרטי, מודרני או מה? אני לא כל כך בקיא במוסיקה של אבישי. אשמח לקבל תשובה ממישו היודע יותר ממני. נדב.

הג'אז של אבישי בהחלט לא סטנדרטי

הוא מעין הכלאה בין ילד שגדל בישראל על שירים של סשה ארגוב, יאיר רוזנבלום ומתי כספי, שלמה גרוניך, יוני רכטר וכל החבר'ה האלה לבין אדם שחי את הג'אז כבר יותר מ15 שנה בעולם הגדול מחוץ לישראל (כבר 7 שנים מלוה את צ'יק קוריאה לכל מקום בעולם) הוא לוקח כל כך הרבה מכל מקום, פשוט רב גוני ומאד יצירתי ויחודי אם אתה יכול להשיג את אחד מהאלבומים שלו (יש 5) או אפילו רק את האחרון (לילה), תוכל לקבל יותר מושג. יש לו אתר ושם אפשר גם לשמוע את המוסיקה שלו זהו, מקוה שעזרתי פריה

מעוניין בהנחה ל2 כרטיסים

אם נשארו, לאחת ההופעות בתל אביב (או ב7 או ב8) תודה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר