שאלה:איפה אפשר לקנות היום סקסופון מקצועי. ואיזה חברה נחשבת לטובה יותר או פחות?

טוב תשובה בקשר לשאלה שלך

אז ככה בקשר לחברות אחת שהיא בלי ספק הכי טובה זאת סלמר אבל הסקסופונים שלהן מאוד יקרים זה גם תלוי איזה סקסופון אתה רוצה לקנות . עוד חברה ממש טובה זאת חברה יפנית או משהו כזה שקוראים לה יגניסווה עכשיו יש משהו שאתה צריך להבין קראתי הודעה אחרת שלך שכתבת איפה אתה יכול לשמוע סאונדים של סקסופונים אז התשובה לשאלה הזאת היא בשום מקום כיוון שלכל נגן יש את הסאונד שלו בלי שום קשר על איזה סקסופון הוא מנגן כמובן שיש יחס שונה בינהם אבל מי שמנגן יכול להבדיל בניהם בכל מקרה לקנות סקסופון זה גן נורא שונה מאחד לשני כי יש נגנים שמנגנים על סקסופון מסויים שהוא יהיה להם הכי סבבה בעולם ואתה לא תואהב אותו או אולי אפילולא תצליח לנגן עליו כי לך הוא לא יהיה נוח . העצה שלי זה אן יש לך מורה אז תשאל אותו מה לשעתו הכי טוב אבל עוד פעם בסוף זו החלטה שלך רק שלך . ומקום שהוא סבבה ומעולה לקנות זה מרום איפה שאתה לא גר צריה להיות בסביבה על בטוח חנות של מרום החנןת הכי גדולה שלהם היא בתל אביב שמה תמצא בטח מה שאתה רוצה . אבל אני יכולה לתת לך דוגמה על עצמי שאני מנגנת שנים על כלי של ימאה ואני מרוצה ממנו מאוד למרות שפען ניגנצי על סלמר אז זה מאוד שונה אבל תנסה ותראה בהצלחה ומקווה שעזרתי רוני

היי יש לי כמה שגיעות כתיב פשוט אני כותבת מהר מקווה שתבין

ינגיסואה= לא משהו. מרום=לא משהו, בסקסופונים... :/

ארז...מה ההצעה שלך לגבי חבר'ה ומקום שאפשר לקנות בו סקסופון. ומה אתה חושב על סלמר????

האם סקסופון אנטיגואה הוא טוב?

מה לגבי סנצ'ורי?

ינגיסואה= לא משהו. מרום=לא משהו, בסקסופונים... :/

מה זה ינגיסואה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר