חברים אני מופיע בטלויזיה

הביג-בנד של תיכון ש"ע תלמה-ילין תתארח בתוכנית "שישי עם מיכל" שתשודר ביום שישי בשעה שבע בערב (19:00). יש כמה חברים מהפורום שמנגנים בבגבנד והם: -רונן שמואלי -שי מאסטרו -ארז דרוק -נדב לוזיה -ואנוכי אור גורפינקל בקיצור ביום שישי ב-19:00 אני בטלויזיה חחחחח..............

נשמח לראות אתכם!

בתור מה מופיעים, כלומר, באיזה הקשר? ביג בנד נטו? ב"פריים טיים"?

לא לא..

לא ביג בנד נטו.. מין תזמורת מתארחת בתוכנית.. אנחנו ננגן נמבר אחד במלואו - Lover. ועוד איזו תרועה כזו או אחרת... בכל מקרה. לא מדובר על פריים טיים. אבל בכל זאת, יהיה כיף :-)

חברים אני מופיע בטלויזיה

הביג-בנד של תיכון ש"ע תלמה-ילין תתארח בתוכנית "שישי עם מיכל" שתשודר ביום שישי בשעה שבע בערב (19:00). יש כמה חברים מהפורום שמנגנים בבגבנד והם: -רונן שמואלי -שי מאסטרו -ארז דרוק -נדב לוזיה -ואנוכי אור גורפינקל בקיצור ביום שישי ב-19:00 אני בטלויזיה חחחחח..............

וואוו בהצלחה. רוצים להדביק על כלי הנגינה לוגו של הפורום ???

דרך אגב מי המנצח הנוכחי של ההרכב ?

אבוקדו

שמחתי לשמוע על הופעתכם בטלויזיה. ספר קצת על חבריך הנגנים ועל איזה כלי כל אחד מנגן. קצת יחסי ציבור. ד"א, מה צריך להביע ה-...חחחח?! שחקו אותה, ובגדול. ב ה צ ל ח ה!!!

בהצלחה

בהצלחה!!!!!!!

לא לא..

לא ביג בנד נטו.. מין תזמורת מתארחת בתוכנית.. אנחנו ננגן נמבר אחד במלואו - Lover. ועוד איזו תרועה כזו או אחרת... בכל מקרה. לא מדובר על פריים טיים. אבל בכל זאת, יהיה כיף :-)

אני יודע, אני יודע, אבל זה כמעט פריים טיים...

בכל זאת, זה לא שתיים בצהריים בערוץ נידח.

וואוו בהצלחה. רוצים להדביק על כלי הנגינה לוגו של הפורום ???

דרך אגב מי המנצח הנוכחי של ההרכב ?

המנצח הוא לא אחר מאשר - אלי בנאקוט.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר