סדרת הג'א/ז בפאבליסיטי עוברת כמה שינויים ,

אז ככה קודם כל במיוחד בשביל דובי, ההופעות עוברות לימי שבת 21:30 NO MORE TERUZIM,דבר שני הכניסה חופשית ללא מינימום הזמנה , אבל מכיוון שהפאב כבר לאורך שנים הוא פאב לגילאי 24+ הגענו לפשרה והכניסה תהיה לגילאי 22+ אני באמת באמת מתנצל בפני כל חובבי הג'אז הצעירים יותר.פאבליסיטי עדיין נמצא בתל חי 40 בכפ"ס ההופעה הראשונה תהיה במוצ"ש הקרוב כשהטריו של עמית גולן יארחו את הזמרת המדהימה גלי אלון . זהו מקווה לראותכם בעז 064-659544

שינויים בפאבליסיטי

הי בועז, טעות... טעות... טעות מרה! גם אם אני כמובן שמחה בשביל דובי, זה לא העניין. אפשר היה להקדים שעת התחלה וסיום כדי שגם שומרי השבת יוכלו להינות. בשורה התחתונה פאבליסיטי הוא מעין פאב שכונתי. הוא הפך לפאב השכונתי שלנו בזכות מספר דברים: הדיל על הMURPHYS, המוסיקה הטובה, אתה, בועז, האווירה הרגועה, העצלה והקסומה של שישי אחה"צ - קבלת השבת שלנו. ("על סדר החשיבות יש ביני לבין פול חילוקי דיעות". סתם....) אך הנפלא ביותר היה לפגוש את קהל העתיד ולשמוע את נגני העתיד. לוקח זמן לאנשים להיפתח ולהתחמם זה אל זה וזה בדיוק מה שהתחיל לקרות לאחרונה בין האנשים שהגיעו לשם מכל הגילים. הקונספט שלך בועז, לתת לאומנים צעירים להיחשף למוסיקה ולנגן לצד ותיקים ובכירים מהם היה נפלא. מה/מי "עקץ" אותך? לא שמעת על: "דבר טוב לא משנים"? יום שישי הוא יום נפלא, כיוון שרבים מאיתנו אינם עובדים או לומדים בו. אם בעלי המקום רוצים ג'אז במוצא"ש, ניתן להוסיף יום, אך אם עלית על דבר קסום; למה להרוס? גם למוסיקאים יום שישי אחה"צ הוא נוח יותר כיוון שבד"כ הוא חופשי מהופעות. לא כך הדבר לגבי מוצא"ש. אז אחרי שסיפרנו בהתלהבות על המקום והקונספט, נצטרך לאמר לחבירנו ש... לא עוד. חבל... לגבינו, אני מניחה שנגיע לפעמים אך לא בקביעות כמו שבאנו בשישי. מוצ"ש הוא פשוט יום לא טוב! (אולי אפילו הכי גרוע מבחינתינו) האם השינויים בלתי הפיכים?????????!!!!!!!!! אז... באהבה וצער, דפנה ופול. נ.ב. בסוף ההרצאה של בן דוד שלי היתה סגורה לתלמידי בצלאל בלבד וגם אנחנו לא יכולנו להיכנס.

מסכים עם כל מילה

אז ככה קודם כל במיוחד בשביל דובי, ההופעות עוברות לימי שבת 21:30 NO MORE TERUZIM,דבר שני הכניסה חופשית ללא מינימום הזמנה , אבל מכיוון שהפאב כבר לאורך שנים הוא פאב לגילאי 24+ הגענו לפשרה והכניסה תהיה לגילאי 22+ אני באמת באמת מתנצל בפני כל חובבי הג'אז הצעירים יותר.פאבליסיטי עדיין נמצא בתל חי 40 בכפ"ס ההופעה הראשונה תהיה במוצ"ש הקרוב כשהטריו של עמית גולן יארחו את הזמרת המדהימה גלי אלון . זהו מקווה לראותכם בעז 064-659544

בועז כמו תמיד שיהיה בהצלחה בעבודתך הברוכה לקידום הג'אז, אבל וזה אבל גדול מאוד

חבל מאוד שהחברה הצעירים יותר לא יורשו להכנס למרות שכבר הפסקתי לכתוב סקירות על כך, אני ממשיך להגיע בכל שבוע לקונצרט ג'אז אחד לפחות. דע לך שברוב הפעמים החברה הצעירים משפיעים לחיוב על האווירה ומפיחים רוח רעננה באולם\פאב. בועז, רוב הקהל שלך גם בפאבליסיטי וגם בג'אז בכפר הורכב מחבר'ה צעירים (תיכוניסטים) לפי דעתי אתה הולך לאבד אותם וזה חבל. בכל מקרה ברכות ואיחולי הצלחה ממני לשינוי וכמובן שאקפוץ לביקור.

דפנה דובי נדב וכולם

דובי אתה צודק, גם בג'אז בכפר וגם בפאבליסיטי זכיתי ונהנתי להכיר ציבור נוער מדהים ,מוכשר, ששובר הרבה מהאמירות שמדברות היום על נוער רדוד נוער ה M.T.V וכוליי,חלק מהחברה נהיו אף ידידיי. כשהגעתי לפאבליסיטי שהוא פאב ידוע בכפר סבא לגילאי 24+ שהביע עניין בקיום הופעות ג'אז הגענו להחלטה לקיים את ההופעות בימי שישי בצהריים כדי שנוער זה יוכל להגיע בלי שהחברה הקבועים שהתרגלו להגיע למקום על מנת להיות עם אנשים בני גילם יפגעו,לעומת ג'אז בכפר הפאבליסיטי לא בבעלותי, ואני מתעסק רק במוזיקה נטו, הבעלים לאחר תקופת נסיון לא קצרה הגיעו למסקנה שהפיחה ביום שישי בצהריים לא רווחית , ולפיכך ביקשו לשלב את הג'אז עם ערב שהמקום במילא פתוח בו, הפשרה הייתה שבאותו ערב הכניסה תהיה מגיל 22, שוב הפאבליסיטי אינו התחנה האחרונה שלי בקידום והפקת ג'אז בארץ ואני מקווה עוד לפגוש את החברה הצעירים בתחנות אחרות שאני גם בטוח שחלק מאלו שניגנו כמופעים פותחים בג'אז בכפר או בג'אמים בשני המקומות כבר יהיו חלק מהמופע המרכזי. בעז

הבנתי את האילוצים, בכל מקרה אשתדל מאוד להגיע לשם במוצ"שים הקרובים, בהצלחה ידידי

פאבליסיטי

הי בועז, אני מבינה שאתה לא יזמת את השינוי. האם אין איזושהיא דרך, עם זאת להסביר לבעלים שהרצה של מקום וקונספט לחודשיים אינה מספיקה? מבחינה עסקית, ההרצה היתה קצרה! (תוריד את תקופת החגים בה המקום היה סגור ותגלה שההרצה היתה מקסימום חודשיים ואולי אפילו לא.)עסקים לוקחים טווח רציני הרבה יותר כדי לבדוק אם נסיון כלשהוא הוא כדאי. היו ימים שהיה ממש מלא והיו ימים שפחות, אבל התחילו להגיע פנים חדשות ואני בטוחה שעם עוד קצת אורך נשימה המקום היה מתמלא באופן קבוע. בדיוק כמו שבמקומות אחרים שישי אחה"צ הוא הצלחה. אני מסכימה גם עם דובי, שגם בג'אז בכפר וגם בפאבליסיטי 50% או יותר מן הקהל היו תחת גיל "הגליוטינה". האם לא "שכרו ייצא בהפסדו"? אז אולי אפשר בכל זאת לעשות משהו? מה הוא בדיוק צריך כדי שיהיה כדאי לו? ביי, דפנה

חבל מאוד :(

אני חייל בן 20, ונהגתי להגיע להופעה כמעט כל יום שישי. חבך מאוד שאאלץ להפסיק את המנהג... מישהו יכול להמליץ לי על מקום אחר לשמוע בו גא'ז איכותי ?

למה לא מגיל 18?!

זה לא בסדר. ניר.

פאבליסיטי

הי בועז, אני מבינה שאתה לא יזמת את השינוי. האם אין איזושהיא דרך, עם זאת להסביר לבעלים שהרצה של מקום וקונספט לחודשיים אינה מספיקה? מבחינה עסקית, ההרצה היתה קצרה! (תוריד את תקופת החגים בה המקום היה סגור ותגלה שההרצה היתה מקסימום חודשיים ואולי אפילו לא.)עסקים לוקחים טווח רציני הרבה יותר כדי לבדוק אם נסיון כלשהוא הוא כדאי. היו ימים שהיה ממש מלא והיו ימים שפחות, אבל התחילו להגיע פנים חדשות ואני בטוחה שעם עוד קצת אורך נשימה המקום היה מתמלא באופן קבוע. בדיוק כמו שבמקומות אחרים שישי אחה"צ הוא הצלחה. אני מסכימה גם עם דובי, שגם בג'אז בכפר וגם בפאבליסיטי 50% או יותר מן הקהל היו תחת גיל "הגליוטינה". האם לא "שכרו ייצא בהפסדו"? אז אולי אפשר בכל זאת לעשות משהו? מה הוא בדיוק צריך כדי שיהיה כדאי לו? ביי, דפנה

דפנה

יש אמת בדברים , אך שוב אורך הנשימה הוא לא שלי ולא אני סופג אותו מקווה שניפגש ונדבר פנים מול פנים בקרוב בעז

חבל מאוד :(

אני חייל בן 20, ונהגתי להגיע להופעה כמעט כל יום שישי. חבך מאוד שאאלץ להפסיק את המנהג... מישהו יכול להמליץ לי על מקום אחר לשמוע בו גא'ז איכותי ?

תום לא אני אמרתי אבל

בתור כפר סבאי אני מגיע לפאב הזה מפתיחתו כשההית גם אני בן 20 , לרוב אם בכלל הם אינם בודקים תעודות זהות ומספיק חזות של 20 + כדי להכנס , כמובן שאני לא דוגמא( מתגלח מגיל 7) סתם!!! אבל שוב לא שמעת את זה ממני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר