איפה אפשר לשמוע באינטרנט

קטעי מוסיקה של אומנים כמו :רדמן (או שזה רידמן),מרסליס,אליוט,ספיירו ג'ארה,צ'ק קוריאה ואחרים עם מוסיקה בסגנון דומה לאלו שהזכרתי. אני גם אודה מראש לכל מי שיאיית את שם האומן באנגלית.
Anonymous

אני אנסה לעזור לך עד כמה שאפשר =}

אני מניח שכשכתבת "רדמן" התכוונת לג'ושוע רדמן שהוא סקסופוניסט די צעיר עולה ומבטיח בסצינת הג'אז העולמית כיום - Joshua Redman. מרסליס הם שני אחים (אולי יותר ואני לא זוכר כמה יש במשפחת המוסיקאים הזו) - וינטון וברנפורד - Wynton\Branford Marsalis. אין לי מושג מי זה אליוט. ספיירו ג'ארה זהו הרכב ג'אז מודרני-פיוז'ן רוק ידוע וטוב - Spyro Gyra. צ'יק קוריאה הוא פסנתרן/קלידן/מתופף (ועוד....) שכשרונו, פעילויותיו בתחום הג'אז, ג'אז מודרני, פיוז'ן והכרתו בסדר הגודל העולמי הם עצומים. אמן עצום שחובה להקשיב לו ולהכירו - Chick Corea. מאתר זה תוכל להוריד קטעים בפורמט MP3 של כל האמנים המוזכרים פה - http://www.tsupel.com שמח לעזור :-) , @ניר.
Anonymous

the marsalis' family

אכן ברנפורד ו ווינטון אחים, יש אח נוסף, מתופף חושבת ששמו הוא אליוט. לווינטון ואביו הפסנתרן אליס ellis דיסק משותף ניפלא בשםjoe cool's blues . הדיסק המומלץ של ספיירו ג'יירה לטעמי הוא spyro gyra 1997-1987.
Anonymous

מאיפה את יודעת את כל הדברים האלה?! :)

Anonymous

לדעת דברים

למעשה, מרגישה שלא יודעת כמעט כלום ורוצה מאוד לדעת עוד ועוד, בכל אופן, יש לי אוסף מסוים של דיסקים, ג'אז כמובן, ויודע כמובן שלכל דיסק מצורפים דפים בהם יש מידע רב. שוברת ת'שיניים עם האנגלית. אבל בטח גם יודע שיצא ספר בעברית לאחרונה, "ג'אז" שמו, של ז'ראל ארנו ו ז'אק שנל, בהוצאת לדורי. דווקא כל מה שאין בספר - מגרה ומושך לדעת עוד. המצחיק הוא, שהרבה דברים הנישאלים פה - אז יש לי ת'דיסקים, כמו פאולו פרסו הנהדר, ומרסליס - יש לי של כל בני המשפחה. אז שמחה לחלוק מידע. זהו. חייכן. דרך אגב, מאיפה לוקחים פה אייקונים?
Anonymous

וגם הגיל שי... עושה את שלו, מחייכת

Anonymous
00:16 04-04-2001|%%posterlink.0%%

לדעת דברים

למעשה, מרגישה שלא יודעת כמעט כלום ורוצה מאוד לדעת עוד ועוד, בכל אופן, יש לי אוסף מסוים של דיסקים, ג'אז כמובן, ויודע כמובן שלכל דיסק מצורפים דפים בהם יש מידע רב. שוברת ת'שיניים עם האנגלית. אבל בטח גם יודע שיצא ספר בעברית לאחרונה, "ג'אז" שמו, של ז'ראל ארנו ו ז'אק שנל, בהוצאת לדורי. דווקא כל מה שאין בספר - מגרה ומושך לדעת עוד. המצחיק הוא, שהרבה דברים הנישאלים פה - אז יש לי ת'דיסקים, כמו פאולו פרסו הנהדר, ומרסליס - יש לי של כל בני המשפחה. אז שמחה לחלוק מידע. זהו. חייכן. דרך אגב, מאיפה לוקחים פה אייקונים?

מנג'אזת יקרה, לגבי הפרצופונים =}

http://www2.iol.co.il/communikit/scripts/forums/live/forums_single_25.asp?rootId=4194147&msg_id=4198800 כבר לא תצטרכי לכתוב "מחייכת" כל פעם שתרצי לעשות :-) תמשיכי לנג'אז לנו :-) , @ניר.
Anonymous
00:28 04-04-2001|%%posterlink.0%%

וגם הגיל שי... עושה את שלו, מחייכת

הגיל? ןהאם יותר לנו לשאול מה הגיל מנגאזת?

Anonymous
15:04 04-04-2001|%%posterlink.0%%

מנג'אזת יקרה, לגבי הפרצופונים =}

http://www2.iol.co.il/communikit/scripts/forums/live/forums_single_25.asp?rootId=4194147&msg_id=4198800 כבר לא תצטרכי לכתוב "מחייכת" כל פעם שתרצי לעשות :-) תמשיכי לנג'אז לנו :-) , @ניר.

סמיילי בפורום

(-: אבל חושבת שבכל זאת אכתוב מדי פעם מחייכת.
Anonymous
15:42 04-04-2001|%%posterlink.0%%

הגיל? ןהאם יותר לנו לשאול מה הגיל מנגאזת?

גיל וכאלה

בניגוד לרוב המנאג'זים פה, לבית הספר הולכת רק כשהמורה של הילדים מזמינה ת'הורים... כשמוכרחה.(-:
Anonymous

haha! :) - מגניב ביותר! יש לנו מישהו ללמוד ממנו :)

כאילו שכבר לא תרמת לידע שלי, אני בטוח שתתרמי עוד. קצת מפתיע אותי לראות אישה בעלת ילדים שמתעניינת בג'אז כל כך בפנאטיות בגלל שאני יודע שלפחות ההורים שלי עדיין שרים שירי עם ישראלים ועתיקים למיניהם. :) אני שמח מאוד לראות שיש מישהו בפורום הזה שאפשר כל הזמן ללכת אליו בשאלות על מוזיקה (לא שהיא היחידה, כן חברים? :)).
Anonymous

שירי עם ישראלים ועתיקים למינהם

הם עדיין חדשים לגבי כמה יצירות גאז שאני מכיר אז למה אתה חושב שגאז הוא נחלת הילדים
Anonymous
02:45 03-04-2001|%%posterlink.0%%

אני אנסה לעזור לך עד כמה שאפשר =}

אני מניח שכשכתבת "רדמן" התכוונת לג'ושוע רדמן שהוא סקסופוניסט די צעיר עולה ומבטיח בסצינת הג'אז העולמית כיום - Joshua Redman. מרסליס הם שני אחים (אולי יותר ואני לא זוכר כמה יש במשפחת המוסיקאים הזו) - וינטון וברנפורד - Wynton\Branford Marsalis. אין לי מושג מי זה אליוט. ספיירו ג'ארה זהו הרכב ג'אז מודרני-פיוז'ן רוק ידוע וטוב - Spyro Gyra. צ'יק קוריאה הוא פסנתרן/קלידן/מתופף (ועוד....) שכשרונו, פעילויותיו בתחום הג'אז, ג'אז מודרני, פיוז'ן והכרתו בסדר הגודל העולמי הם עצומים. אמן עצום שחובה להקשיב לו ולהכירו - Chick Corea. מאתר זה תוכל להוריד קטעים בפורמט MP3 של כל האמנים המוזכרים פה - http://www.tsupel.com שמח לעזור :-) , @ניר.

תודה לכולם ובקשה להרחבה בתחום

המלצה על עוד אמנים שמנגנים באותו סגנון דרך אגב דיסק של אליוט שמעתי בסופר זאוס
Anonymous
16:22 03-04-2001|%%posterlink.0%%

the marsalis' family

אכן ברנפורד ו ווינטון אחים, יש אח נוסף, מתופף חושבת ששמו הוא אליוט. לווינטון ואביו הפסנתרן אליס ellis דיסק משותף ניפלא בשםjoe cool's blues . הדיסק המומלץ של ספיירו ג'יירה לטעמי הוא spyro gyra 1997-1987.

יש גם אח טרומנוניסט. ברנפורד נגן סקסופון עם סטינג

בהתחלת שנות ה 80 ( של המאה שעברה ) , ראיתי בהיכל התרבות בת"א, הופעה של האחים מרסאליס - ווינטון וברנדפורד + Rhythm Section של החמישיות של מיילס דייויס : הרבי הנקוק , רון קרטר וטוני וויליאמס. אך... איזו הופעה.
Anonymous
20:52 04-04-2001|%%posterlink.0%%

haha! :) - מגניב ביותר! יש לנו מישהו ללמוד ממנו :)

כאילו שכבר לא תרמת לידע שלי, אני בטוח שתתרמי עוד. קצת מפתיע אותי לראות אישה בעלת ילדים שמתעניינת בג'אז כל כך בפנאטיות בגלל שאני יודע שלפחות ההורים שלי עדיין שרים שירי עם ישראלים ועתיקים למיניהם. :) אני שמח מאוד לראות שיש מישהו בפורום הזה שאפשר כל הזמן ללכת אליו בשאלות על מוזיקה (לא שהיא היחידה, כן חברים? :)).

שיר עם ישראלי ודיזי גילספי

הידעתם שדיזי גילספי באחד מבקוריו בארץ, התאהב בשיר "ארץ זבת חלב" ( ארץ זבת חלב, או אה, חלב ודבש ) , ושילב את השיר בהופעותיו בעולם ? הוא שר את השיר בעברית !! - טוב , יש רק 4 מילים .
Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר