כינור

כינור

פרדי שלום רב,

לכינורות יש כמה רמות: מתחילים, מתקדמים, פרופשונל, ומאסטר

כינור למתחילים זה לרוב כינור פשוט שהעלות שלו היא בין 500-1000 שקלים - הצליל שלו נורא עדיף לוותר אם תשאל אותי
כינור למתקדמים עלותו המשוערת היא בין 1500-4500 שח - צליל הרבה יותר טוב מהראשון
כינור פרופשונל עלותו המשוערת היא בין 4500-10000 - צליל מושלם
כינור מאסטר עלותו המשוערת היא מעל 10K - צליל פרפקט

כתבתי בכוונה עלותו המשוערת משום שהערכת שווי כינור איכותי לא נעשית בכתב אלא נעשית על ידי מדידת הכלי ושמיעת הצליל כל כינור לגופו ככה שאל תחשוב שאם הלכת לחנות כלי נגינה וביקשת כינור מתקדם ופתאום נתנו לך מחיר של 6000 שח ותחשוב שזה לא הגיוני הרי רשום כאן טווח מחירים, המחירים הם רק כדי לסבר את האוזן ולא כדי לקבוע מחיר משום שאין מחירים ספציפיים לכינור כל כינור והאיכות שלו והצליל שלו.

אני כן יכול לומר שאם אתה רוצה לקנות כינור ואתה רוצה לנגן בו ולא לקחת אותו כהשקעה, כינור שתנגן בו ותתאמן לאורך זמן וילווה אותך בחיים אז עדיף שתקנה כינור פרופשונל ותשקיע במיתרים של דומיננט טומסטיק שהם מיתרי נילון איכותיים וטובים להרעדת הכינור אם אתה רוצה לנגן ככה בכיף שלך וזה כמו שאומרים שגעון שחולף אל תקנה כינור אלא תשכיר כינור טוב ותנגן להנאתך בדרך כלל ההשכרה היא למשך 3 חודשים אצל חנויות כלי נגינה אבל אפשר גם כן להשכיר למשך חודש במידה ורוצים ורק אולי אחרי ההשכרה תוכל לקבל החלטה אם אתה רוצה לקנות כינור או לשכור כינור. אחת הבעיות בהשכרה שרוב חנויות המוסיקה מביאות כינורות מתחילים פשוטים בעלי איכות ירודה מאוד וגם הקשת ירודה ככה שגם חוויית הנגינה תהיה ירודה וקרוב לוודאי שגם לא תרצה להמשיך לנגן ככה שאני תמיד ממליץ גם לשכור כינור פרופשונל או לכל הפחות מתקדם אך באופן אישי עדיף פרופשונל כדי שהחוויה שלך תהיה גם טובה

אם אתה מחפש כינורות טובים תוכל לפנות אלי דרך הקישורים שמופיעים מטה בחתימתי האישית או בטלפון

מחפש כינור עבודת יד?
רוצה לקבל כינור איכותי עם צליל נקי וחם במחיר משתלם?
צור קשר: 0545853742 ברק
כינור, כינורות, כינור עבודת יד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז